Prijava

Cmokni ga i u novom danu
Po jutru se dan poznaje

Skodi srpski anegdoti vs mesni

Teska kavga

ma kakvi, to su amebe što ništa ne rade na ovom sajtu osim definicija i ako išta na forumu pišu, to je na jebenoj "predložite definicije za odabir" temi i/ili je/su dupli. šta mi znače? ništa.

on-topic: ejduse, znaš šta ti je činiti.

Српски Дел Бој нек га пуши и ако стварно није више ту, а и ако јесте

Ne prizivaj ga koji ti kurac

Veec danima nema nikog da kaze SAFTAJ GA EJDUSE

? ? ? ? ?
?
?
?
?

Moze lok

pa šta se desilo. postalo nepoularno reći

USISAJ MI KUVAC EJDUSE

valjda zato što si ti počeo indirektno da govoriš PUŠI KURAC EJDUSE, pa su zato svi prestali.

bukvalno nikad nisam ejdu napisao nesto tipa SIKĆI KOBAS EJDUSE

de nemoj zajebavat, znaš i sam koliko si puta napisao EJDUSE ISIŠI MI KIČMU IZ KURCA tipa, kako te nije sramota napušavati tako kulturnog čoveka?

brate koliko ste prajadni bili, ko hijene jbt. nista kreativno da napisete nego cisto vredjanje SAKAJ VIĆGLA EJDARO

prestani pisati EJDUSE STIMULIŠI MI GA GRLOM više, dosado dosadna.

prejadna spika sa vulgarnim ulicarskim forama, nedostatak argumentovanih stavova . Ok je sto sam prekino lanac napusavanja ejda i sprecio reci tipa NARASTO TI USTIMA EJDUSE i DZVALI PEČURKU EJDARO

e to jeste, svaka ti čast što si prekinuo lanac jadnih uvredljivih poruka tipa EJDUSE GUTAJ KARINGTONA, a sad sam to i radiš.

Zašto napušavaš Ejda, autore Caro? :(

Misliš da je to tek tako napisati DUĆKAJ GA EJDUSE?

u svoje ime mogu samo napisem EJDUSE NEPUSIS MI KARINU

Caro, stvarno nije lepo reći tako nešto gospodinu kao što je Ejdus.
fraze poput EJDUSE UDAVI SE NJIME us krajnje neprimerene...

Ajde, sad svi ćutimo a vidimo.

Cara je onaj lik zarobljen u devedesetim, nosi kožnu jaknu i just do it trenerice, ima tetovažu bodljikave žice oko ruke.

Terajte ga svi u kurac, lik je nebitan, forsira neke izrabljene fore sa vukajlije.