Prijava

Deca su sranje,sto bi neko gajio ta balava govna.

progresivni korisnik reddit-a

Dobio frajer 10 meseci kućnog pritvora. Toliko o tome.

A ti ozbiljan? Haha! Brate, nigde u svetu skolstvo nije iskljucivo privatno, a i kod nas imas privatne skole pa te nista ne sprecava da dete upises tamo...

Nisam, bio sam sarkastičan. Istrigerovali ste se za to privatno školstvo. XD
Poenta je bila da su deca prezasticena a profesori kastrirani po skolama, ali da recimo ako je dete negde privatno (ne nužno škola, ali časovi bilo čega, treninzi itd.) onda postoji daleko veći prag tolerancije za neke malo čvršće metode. Poenta je ljudska priroda, licemrje, shvatanje zdravo za gotovo stvari koje plaćamo svi (kroz poreze, doprinose itd) vs stvari koje plaćaš iz svog džepa (To' moje!)

Apropo lika iz jutarnjeg sto je rekao legija, silovanje, nasilje. Ocigledno se informacije kupe sa blicova i kurira, pa se formira misljenje kao pravi averidz srb.

U pitanju je Darko Mitrovic iz Mentalnog Razgibavanja, na jucub kanalu Nova S imate celu epizodu emisije gde je to rekao, u pitanju je emisija od ponedeljka. Pogledajte celu emisiju, poslusajte u kom kontekstu je to rekao, a ne u kom kontekstu zvaljo iz Informera hoce da to shvatite po Vucicevom nalogu.

Jebem vas u usta, zbog takvih koji vesti kupe iz tabloida i sa tvitera sam i otisao iz Srbije.

Haha jel me zajebavas da si slusao ovu emisiju od 140 minuta da te ne dezinformise informer o ovom jako bitnom pitanju koje nam je tako esencijalno kako za svakodnevnicu, a tako i za utvrdjivanje krivice Mike Aleksica? Ili, jos gore, haha jesi li ti ladno ovo gledao jer ti je zanimljivo? Hahhaha

Svaki post Bata Saleta:

Kakvi ste vi debili, sad cu ja da vam objasnim nesto sto vec svi znaju necim sto je potpuno ocigledno, ali neee, evridz srbende bi radije da zive u pecini i jedu termicki neobradjenu hranu, zato sam i otisao iz srbije ko poslednji izadje nek ugasi svetlo

Bata Sale, pozdrav! Lepo si rekao.
Inace, pre dvadesetak godina studentkinja je prijavila jednog profu za silovanje u kabinetu. Ja sam svratio na kafu kod prijateljice sa sudske medicine i onako usput je pitao da li cula za to. Odgovorila je "Ih cula, ucestvovala u tome. Ja sam je vestacila, nema ni s od silovanja, klasicno jebanje."
I tako, na sudu ga oslobode jer osim tog vestacenja pitanje je bilo sta je ona trazila u kabinetu kad je kod tog profe polozila ispit jos pre dve godine i jos su svedoci rekli da je nakon navodnog silovanja iz tog kabineta izasla nasmejana.
I tako, covek je bio pod suspenzijom skoro godinu dana.
Kasnije se saznalo da je njen momak hteo da je prebije zato sto se spandjala sa profesorom pa je on slagala da je silovana.
Sve u svemu, pustimo da sud radi svoj posao a ne tabloidi, novinari, politicari...

Njutne popuši ti kurac malo

Kakav sterilni post jebeni

Sve u svemu, pustimo da sud radi svoj posao a ne tabloidi, novinari, politicari...

Uf, ovakve floskule su preplavile društvene mreže i, što je najgore, ljudi se lože na to.

Ne, ne može samo sud da se bavi ovom temom, moraju ovakvim stvarima da se bave i novinari, pa i političari, pošto političari izglasavaju zakone na osnovu kojih sud donosi odluke. Jedino sa čim se slažem jeste da time ne treba da se bavi tabloidno novinarstvo.
Ali pravi novinari treba da nastave da prikupljaju informacije, da intervjuišu druge polaznike škole, da prenose njihova mišljenja, da kopaju i pronalaze slične slučajeve... Da informišu, ali ne i da presuđuju - e za to je nadležan sud.

ne valja samo sto niko vise nema strpljenja da cita ono sto pisu pravi novinari, pa je onda i njih sve manje, a misljenje naroda ustvari formiraju oni sto pisu kratko i razumljivo, tj tabloidi.

Kelte, mislim da to nije uzok postojanja tabloida vec vise posledica. Mislim da je uzrok internet, tabloidski format je idealan za klikbejt pa se maltene celo 'novinarstvo' presaltalo na taj tip poslovanja prvenstveno radi lakseg i brzeg skupljanja klikova na sokantno foto video vidite sta je obukla kurac zadruga palac. Klikbejt funkcionise i to vrlo dobro, a lakse je poslovati tako nego pisati ozbiljne clanke

shitstorm kultura je i kod nas jaka.
niko normalan sad ne bi nista dobro napisao o tom aleksicu nakon svega toga.
on je srpski harvi vajnstin.
tako da nema vajde da neki ozbiljni novinari njega se dohvate.

gamby
Haha jel me zajebavas da si slusao ovu emisiju od 140 minuta da te ne dezinformise informer o ovom jako bitnom pitanju koje nam je tako esencijalno kako za svakodnevnicu, a tako i za utvrdjivanje krivice Mike Aleksica? Ili, jos gore, haha jesi li ti ladno ovo gledao jer ti je zanimljivo? Hahhaha

Svaki post Bata Saleta:

Kakvi ste vi debili, sad cu ja da vam objasnim nesto sto vec svi znaju necim sto je potpuno ocigledno, ali neee, evridz srbende bi radije da zive u pecini i jedu termicki neobradjenu hranu, zato sam i otisao iz srbije ko poslednji izadje nek ugasi svetlo

Hahaha za razliku od većine koja pada u vatru na prvu glupost koju čuju ja istražim malo sve što čujem, pa tek onda donesem svoj sud. Samo sam dao primer Mitrovića jer je najsvežiji. Serenda se u Srbiji naveliko o propagandi i bulšitu, a većina zdušno proguta prvo govno koje naiđe i onda krene da pali baklje i vata vile da se nekom preko tastature junački usere u život. I onda ode da gleda rijaliti da može na propalom sajtu da komentariše ko je kome opsovao majku i koja kurava je u prajm tajmu pokazala sisu kao vrhunski domet svoje karijere.

Hahaha je vrhunski argument. Jebo te hahaha.

uzrok i posledica nikad nisu jasni i nepovezani.

dosli smo u situaciju da se pravda dobija "za primer", ono jednog kamenujes da se drugi uplase kao. umesto da svaki prof ili sef koji se ponasa ko kreten prema zenama koje moze da sikanira da dobije pecku, jednog cemo da razvucemo na terazijama, a ostali ce zato da se uplase. lakse tako.
nema kurca od toga, nikad nije ni radilo.

more ovako i sudovi, i policija, i sve funkcionise, da ne serem samo po javnosti i medijima.

to ona fora, kad god zapne narod "stoze kazne", prvo sto ti padne na pamet je "seci glavu onom sto uhvatis", a ne "kaznjavaj svakog"

Serenda se u Srbiji naveliko o propagandi i bulšitu, a većina zdušno proguta prvo govno koje naiđe i onda krene da pali baklje i vata vile da se nekom preko tastature junački usere u život. I onda ode da gleda rijaliti da može na propalom sajtu da komentariše ko je kome opsovao majku i koja kurava je u prajm tajmu pokazala sisu kao vrhunski domet svoje karijere.

Evo ga opet haha

Svaki post Bata Saleta:

Kakvi ste vi debili, sad cu ja da vam objasnim nesto sto vec svi znaju necim sto je potpuno ocigledno, ali neee, evridz srbende bi radije da zive u pecini i jedu termicki neobradjenu hranu, zato sam i otisao iz srbije ko poslednji izadje nek ugasi svetlo

Šta je gambiša, prepoznao si se pa si ljut?

dosli smo u situaciju da se pravda dobija "za primer", ono jednog kamenujes da se drugi uplase kao. umesto da svaki prof ili sef koji se ponasa ko kreten prema zenama koje moze da sikanira da dobije pecku, jednog cemo da razvucemo na terazijama, a ostali ce zato da se uplase. lakse tako.
nema kurca od toga, nikad nije ni radilo.

Ovo je tacno, empirijski je dokazano da visina kazne nema nikakvog efekta na smanjivanje broja zlocina, a to kaznjavanje za primer je pogotovo retardirano i nema nikakvu svrhu do populisticku