Prijava

pa fora je sto jedan kopa oko 5$ dnevno po trenutnoj ceni bitcoina, ali kad bi placao struju bilo bi mozda 1$ u profitu

Imam ja solarne panele za potrebe svoje plantaze marihuane na neimenovanoj lokaciji, mogu da preuzmerim na to ako je dovoljno veliki profit, o kojim sumama pricamo?

auuu brate pa ti zivis moj san da kopam kripto na solarnu energiju. sad cu ti izracunati: 1.32 bitcoina bi iskopao za godinu dana sa ovim masinama sto ja imam

A brate ne isplati mi se to iskreno mislio sam da su ozbiljnije sume u pitanju

svestan si da je to 80.000 dolara po trenutnoj ceni, potencijalno duplo više za godinu dana. ali troluješ me verovatno tako da ok

Pa svestan sam al to se deli na (bar) dva dela plus ce cena bitkoina pasti vrlo brzo cenim

ja sam mozda neuk za ova sranja, pa molim za pojasnjenje

ocu da kupim jedan novi token, tixl se zove, kolko sam skontao najlaksi nacin da se dodje do njega je da se zameni ethereum, al na ethereum networku su sad neke ludacke takse, tipa 60-70 dolara za neki sitni iznos koji hocu da kupim, bukvalno koji kurac

kolko sam ja kontao ova sranja, fora je bila da se izbegne da te banke prcaju u zdrav mozak, a ispalo gore od zelenasa jbt

Ne treba ti pojasnjenje, sve si skapirao.

Puyol i Inijesta pokrali narod sa kripto prevarom mater im jebem katalonsku u picku

XRP, XLM, ALGO, IOTA, XDC zapamtite ovaj post

Sevaste najjeftinije ti je trenutno na Litecoin da prebaciš ako već nisi

cepa medved danas, kako preživljavate? Ja kupujem kako pada u inat.
uzeo nešto bitkoina, stelara, tu je i neki pilar sa strane, nešto se stejkuje eterijuma, lajtkoina i tako.

procena minusa danas je oko 1200$ na mome računu, nije strašno, a vi kako te?

ja to potrošim za veče kad imam para

ja sam siromašan, nemam toliko za trošenje za veče.
Nego šta kažete za chia majning hard diskovima? Kažu biće keša, jeste kupili diskove, pa da se plotuje. Gde su relevantne glavice sajta? samo ostali antivaxeri i mi par ok glavica.

maestro jel čuvaš xrp-a? biće dobro nakon razrešenja sporova, ako nisi raspućkao u međuvremenu.

Prodao sam bubreg, kucu, dve bicikle, sve sto sam imao i ulozio u bitkoin, sad zivim pod satorom pa cekam da skoci i onda mogu da trosim dosta za vece.

sad će kripto padati do daljnjeg, bar nekoliko mjeseci

brate samo ulozi u neku nekretninu mani se bitkojnova