Prijava

samo ulozi u neku nekretninu brate

U narednoj nedelji gledamo 20k i niže
Samo Stellar Srbina Spasava

biće, javio mi milan tarot

jel su to dojave sa istog izvora gde i trump spasava svet xDD

treba da te sramota sto sumnjas u dojave od milana, covek dokazan prorok, kad umre stvorice se jaca religija nego muslimanska, beograd nova meka.
ima da skinu pobednika sa kalemegdana, da stave milana

:'(
pada strmoglavo. Neko se opasno najebao na račun sitnih ulagača, tj. mene.

Valjda ce da budu dostupnije i jeftinije graficke uskoro

možda padnu cene polovnih od razočaranih majnera, probio kojn ispod 30k.

ja maštao obogatiću se, nije mi dobar 307, 2004 u karavan izvedbi, još panoramu ima na dugme, klima, benzinac... hteo boljeg.. gledao novog difendera, sklapao online konfiguraciju, zamišljao kupiću ga kad ode koin na milion dolara.

možda je sada prilika kupiti još koina na nižim cenama i utrošiti ono malo preostalog keša?

Kad ide june nek ide i uže

zašto pada dogecoin na 0.2 usd kad je bio 0.5 usd pre mesec dva?

Zato što Bitcoin povlači celo tržište sa sobom samo drži i nemoj da prodaješ, verujem da ćemo svedočiti možda najvećoj alt sezoni do sada samo strpljen spašen jbg

https://whale-alert.io/
Pratite ovde šta rade gangsteri, masivne cifre premeštaju u zadnjih par dana nisam dugo video ovoliko panike i pokušaja manipulacije

Mora skociti, sve vise trgovine se obavlja u kriptovalutama, mada novac ne funkcionise tako ali posto su i same kriptovalute trziste, postoji monopol i postoji ponuda i potraznja

Kupujes ih za pravi novac jbg to moras da skapiras

SVAKOGA KO ZELI DA SE OBOGATI NA TAKO POGAN NACIN TREBA DA BUDE JEBENO SRAMOTA. KAO E JA CU OVO DA KUPIM I TO CE DA RASTE TAKO SAM CUO, A VIDI KUPIO SAM 100 BITKOINA KAD JE IZASAO ZA 100 DOLARA I SAD VREDIM 250 MILIONA, JA BOGAT TI GOVNO. JA PAMETAN TI NE.

Ne sad stvarno, nahvatali ljudi pare na tome ili ne, problem je sto tako uopste ne treba da izgleda, okej ako hoce da se menja nacin funkcionisanja finansija na bilo kojoj skali, ne treba neko da se bogati preko toga, i to u fazonu kupio sam nesto za dz, i sad to vredi vise. I ko kog kaze brt gledam finansijsku sigurnost da imam, ajde ne jedi govna mamu ti lazljivu, gledas kako ces da kupis lamba i ponasas se kao ljakse u nekom fol luksuzu. To je kao igranje kladze bez ikakvog skila i razumevanja sa gotovo nikakvim rizikom, ili ulaganje u berzu bez ikakvog znanja. Znaci imajte nekog jebenog dostojanstva pri sticanju bogatstva ili "finansijske sigurnosti". Jer je stob deca danas rekla je sve to LAME.