Prijava

Samo treba se pomirite sa cinjenicom da je zivot dovoljno dug da jedva postanes dobar u jednoj stvari, sto je vecina nas ovde vec sjebala, i nema kurca od uspeha ili bogatstva, ako mislite da je bitkoin to ono nesto sto vas je cekalo na putu vasem vec predvidjenom, jer svakog ceka nesto posebno, onda ste jadni ko kurac. Bolje ikakav doprinos drustvu il sta vec, nego vase bitkoin bogatstvo, bazeni i lamboi i ta prica, doslovno beskorisni paraziti koji su usrali svetsku ekonomiju i moral ljudi koji su zapravo nesto uradili i necemu se posvetili, sade doca prima 800 evra i to je dobar, sto spasava ljudske zivote, i ne moze da kupi stan bez kredita 50 godina da radi, a ti ces od bitkoina sto si kupio da imas 300 miliona, i onda ces da kazes to nije moj problem. Pa jeste tvoj problem picko mala jebem te usta, svako ko ima bitkoin on nije prijatelj nikome

Slusaj care,to sto si debeo ili ruzan,visok,nizak,beo,crn,to sto ne znas da kazes neko slovo i nesto slicno,ne treba ni u jednom trenutku da te sputava od toga da uspes..poznajem mnogo gojaznih muskaraca koji imaju devojke i sve..pogledaj danasnje devojke,slomljene su,svaki muskarac samo razmislja kako ce da ih izjebe i sutne..ti budi drugaciji,bas zato sto si drugaciji..pokazi devojkama da si dobar lik,da ti nije vazan samo sex,da ih neces izneveriti,veruj mi da bi svaka devojka pre izabrala nekog debeljucu koji ce da je voli vise od sebe i koji ce umeti da je ceni,nego nekog zgodnog frajera kojeg ce da pokazuje drugaricama nekoliko dana,nedelja i onda kada dobije sta je zeleo i on ce naci bolju,jer bar ja mislim,da od lepse,postoji lepsa,od zgodnije postoji zgodnija..nadam se da sam ti pomogao ;)

"Dinar je velik, najveći, veći i jači i od Eura. I opija me svojim lepotom, zavodi me. Dinar je prepička koja mi se nabacuje, Bitkoin je skrndelj baba koju sam pedalirao i zaboravio"

Krenulo vraćanje balona na normalu. Sada je samo pitanje da li će ostati da se vrti oko normale ili će pući kao svojevremeno .com, nekretnine u Americi, japanske obveznice, jebeno holandsko cveće u 17. veku...

Pući će neg šta, zato i treba držati kripto a ne fiat

ja sam se recimo kladio obrnuto od triforsa, jos pre neko vreme. sacuvao sam malo nekih sitnih kojna za slucaj da se desi neko cudo, al na tome cu najverovatnije da izgubim.
plan mi je da cekam ko i posle prvog talasa da se smanji sve, da pokupujem od tog novca opet i da cekam onda naredni put kad nece bitkojn da bude glavni nego ovi koji su sad drugi tier posto sve vise i vise ljudi resili ovako da se obogate pa culi i za ostale.

Razmisljam slicno kao Celt.
po meni čekati da bitkoin padne ispod 24000 (mada ni to vjerovatno nece biti minumum, ali je to vec lijepa i atraktivna cijena), a onda kupiti ne bitkoin, vec Cardano. (koji bi tad trebao biti oko pola dolara ili manje).

u ovom trenutku mislim da nije pametno kupovati dok se ne ustali cena bar 3-4 meseci, ako ne i vise
mada to je moje misljenje, nije tolko ni bitno, sasvim lako moze da se desi da sam se zajebao. ako nista, ne pricam teoretski samo, nego sta radim ustvari

https://ibb.co/t277T51
Ovo vam je najiskreniji savet od mene: držite nešto keša na strani čisto da imate, tipa za dva do tri meseca koliko trošite za hranu, stan i komunalije. Ostalo sve uložite ili u deonice zlata i srebra ili u kriptovalute koje su glavni kandidati za pokrivanje internacionalnih transakcija. Ima dosta spekulacije oko tekućeg Ripple - ovog (XRP) sudskog postupka sa komisijom za hartije od vrednosti da iza kulisa spremaju regulaciju koja je uvertira za takozvani kvantni finansijski sistem (QFS) i da je ovo nešto kao srednji prst centralnim bankama i njihovim digitalnim valutama. Ukratko fiat koji je zasnovan na pustom obećanju ne može opstati ni na digitalnom frontu, a ako imamo kriptovalute koje se regulacijom stave kao pokriće za zlato, srebro, iridijum, paladijum i šta već ne i ograniči se njihovo "štampanje" da se ujednače sa iznosom nekog od tih pokrića onda ekonomija verovatno po prvi put u istoriji čovečanstva dobija oblik masovne dostupnosti bukvalno svim ljudima na planeti nešto pout ovoga:
https://ibb.co/QrrwzfV

Cekaj brt vas legit nije sramota da zaradite tako, kao ne biste imali nikakav problem da se obogatite od toga?

Ja imam 500 hiljada dolara na računu ali zato mi je kurac 11 centimetara. Gdje ste kurve

Cekaj brt vas legit nije sramota da zaradite tako, kao ne biste imali nikakav problem da se obogatite od toga?

druye 95% svih ljudi koji su se ikada igde obogatili su to uradili na neke mufte, ovih 5% su ti genijalci koji su doneli nesto novo covecanstvu, uglavnom na polju tehnologije i ultratalentovani sportisti, muzicari itd

bitkojni su bukvalno personifikacija morala imajuci u vidu kako se ljudi inace bogate

Ne pricam ja samo o nekim besmisleno velikim iznosima, ali brate ako hoces da zaradis koliko god a da je finansijski znacajno, bez da radis ista ili ikako doprinosis, treba da te jede sram i to je jedina istina

Troluje Neša leptir, baca udice, a trejduje na Binance, šortuje, skvizuje, udara margine i postavlja ordere.

nije neša leptir, neki isto propali muzičar, nepoznat. Ali liče.

Ne pricam ja samo o nekim besmisleno velikim iznosima, ali brate ako hoces da zaradis koliko god a da je finansijski znacajno, bez da radis ista ili ikako doprinosis, treba da te jede sram i to je jedina istina

pa ne radis nista, ali ides na rizik i ulazes svoje pare, kao kad kupis nekretninu da bi je prodao kasnije za vece pare

ako nekretnina izgori ili joj padne cena, niko ti nece nadoknaditi minus, ako imas srece da poraste cena, zaradio si

Ne pricam ja samo o nekim besmisleno velikim iznosima, ali brate ako hoces da zaradis koliko god a da je finansijski znacajno, bez da radis ista ili ikako doprinosis, treba da te jede sram i to je jedina istina

Koliko ovo mirise na pastetu hahah

al najjace su mi ove paranoja fore kao rat protiv kripta, vlade se ubise da ga uniste, i slicna sranja a u realnosti je tolko mejnstrim da maltene svako 3. ko ima racunar se zajebava sa tim.
na poreskoj prijavi imas da deklarises ako imas kriptovalute i vodi ti se u imovinu, kolko je to neka mracna strana interneta i rat protiv drzave i kurac.

jebote trifors.