Prijava

Smesno mi je jer je jedan od prvih rezultata na Guglu kad kuca ,,master race,,

Je l se bavio neko temom okultizma trećeg rajha? hića nije nameravao da krene na Poljsku dok se ne dočepa Longinovog koplja kojim je proboden Hrist. Postoje čak i citati u kojima govori o trenutku kad ga je prvi put video u muzeju, kako je neka čudesna sila ušla u njega kada je ostao sam u prostoriji itd. Adolf je davno pre vlasti bio član društva tule, gde mu je duhovni brat i čuvar bio rudolf hes. Tula ga je u velikoj meri i izgurala na vlast, no od 42. - 43. pobio je najveći broj njenih članova (postoje razne teorije zbog čega). Zanimajte se oko toga, svašta ćete iskopati.

Adolf, kao i većina ostalih top nacista, je bio zavisnik od amfetamina, tako da nemam sumnje da je često osećao razne čudesne sile i da je popušio te gluposti o 'magiji Longinovog koplja' i drugih relikvija. To koplje koje je on video je verovatno ono što se i dan danas čuva u Beču, i ono je samo jedno od nekolicine glava kopalja za koje se kroz istoriju verovalo da su pravo Longinovo koplje, a zapravo su 99,9% lažnjaci. Dok se ne odradi carbon dating neki i utvrdi tačna starost predmeta, to ne može da bude Longinovo koplje.

Jebo vas Deksa Stojiljković, ne učitem istoriju iz romana, aman.

Kako je uopšte ova tema dobila 6 strane a niko se ne seti da okači ovaj banger:

https://www.youtube.com/watch?v=NF-q_-vmRhM&ab_channel=HRPjesme1991

Thule društvo i Vril društvo istražite, sve će vam se samo kasti

Istrazi ti ovo, hrvati ih klali u ww1, zatim skoro istrebili u ww2 i na koncu fakat ih na traktoru poslali za Srbiju gde onda oni junacki u Srbiji pevaju “Ne damo ti Tudjmane ni metra” uz Baju i malo pive hehe
Pokusavam da skontam zasto nije otvorena tema za jedan ovakav fenomen pusti ti Thule

Sta seres ti debilcino.

Da ti neki krajisnik pukne samarcinu ljutu pa da vidim kako bi serendao sisice mala.

houltu9l

Da ti neki krajisnik pukne samarcinu ljutu pa da vidim kako bi serendao sisice mala.

Eto, puštiš ga u Srbiju i on bi tu da bije narod i da se širi.

Takve i treba tuci,vazi sto bi mu neko precutao samo dandara i lezi pederko.

Razumem da ste ljuti posle svega prezivljenog nego stvarno taj fenomen, podvijes rep i onda sa bezbedne udjaljenosti pojes “ne damo ti tudjmane ni metra” i “gogodine u kninu” ..mislim mozda al na Tompsonovom koncertu oladite sa tim blamiranjem vise

Pa to su civili proterani od strane vojske debilu,sta oni da rade,sta bi ti radio,ne bi ,,podvio rep,, rekao bi nedam kucu obracunao bi se sa vojskom.A to sto je Srbija silovana od strane Turaka 500 godina jel i za njih trebamo reci da su picke i da su podvili rep i slicno.

Nisi se ni potukao u zivotu a seres tu dal je neko picka ili podvio rep i slicno.

Ah skauzeru nemoj me tako jako trigerovati

Koji su ludaci ti hrvati, u sred ratnog stanja na svojoj teritoriji salju pravu vojsku umesto armije smudjeva

Istinita ova defka. Sad ću vam ja nešto reći. Termin “ljuta krajina” i “ljuti krajišnici” su glupost. Mislim da taj termin koriste bosanski srbi sa područja banja luke i tamo onaj zapadni deo šipovo npr, jer eto više im se svidja da budu krajišnici nego bosanci, a ja vam na primer garantujem da svaki krajišnik naziva bosancem svakog ko je sa druge strane une tj. save. Možda ove nove generacije rodjene u srbiji pa se nešto sližu bosanci i krajisnici pa se zovu medjusobno zemljacima i krajisnicima ali ove stare generacije rodjene i zivele na teritoriji RSK ili danasnje hrvatske ne. Znam licno coveka koji je samo rodjen u nekom selu s druge strane Une i kao dete od 5 godina presao u Petrinju da zivi, ziveo do 95e i sad je u Srbiji. Znaci ceo zivot njega su svi zvali Bosanac. Znaci i najblizi njegovi. Ostade Bosanac za zivota u Petrinji. E sad uvek su ljudi iz “bosanske krajine” tezili da se poistovete sa “og krajisnicima” i uvek nam vicu “zemo zemo” a ovi im vracaju se “hehe zemo” a kad odu onda bude “bosanac” a ne “zemo”. Mislim nije to nista zlonamerno nego eto tako je.

Vratio bih se na pocetak, znaci ako bosanske krajisnike priznamo za krajisnike, onda su oni ti “ljuti krajisnici”. Cak i ta muzika koja se naziva “krajiskom” tipa zare i goci, goci bend itd to su sve bosanci, i to nije reprezent og krajine i rsk. Og rsk krajisnici su izuzetno ljudi dobri, pitomi, nenapadni, nenametljivi, bas kao u definiciji toj. E sad ako uzmemo u obzir da je tokom ww2 kad je nastala ndh sto je bilo ljudi borbenih spremnih, to je otislo u cetnike (dinarci popa momcila djujica) ili u partizane (resto). Ostalo je tog pretpostavljam malo starijeg naroda ili bas bas pitomog i naivnog tako da su oni bili pogodni ustasama za maltretiranje, sto je na kraju i epilog nazalost.

Jos bih sad dodao par zapazanja o neslozi srpskoj koja nas progoni vekovima. Na primer, evo ja kao banijac sta primecujem: banijci najnadmeniji krajisnici, najvazniji i najbolji po svim parametrima. Ličanima se smiju jer su seljačine sa planine, bosanci su bosanci, dalmatinci nisu nikaki ljudi, picke, djes ti vidjo cojeka od dalmatinca itd. Jedino eto taj Kordun sto priznaju, eto Kordun i Banija su gospoda kao a ostali su kurac. Mislim da bi najsrecniji bili da im je neko dao da budu drzava Banija & Kordun kao sto su Trinidan & Tobago, da ih ne dira tudjman ni niko, da zive tu sa sve hrvatima i bog

Zasto se takmicis sa Skauzerom.