Prijava

Ona treca plava je ustvari kao srednji djovakov brat, nit iko zna kako se zove nit je iko ikad ista pita u intervjuima, kontam da ce jednom da zaborave da je povedu kuci sa nastupa.

Knezeva cerka je ok, al pocela da smara sa tim potenciranjem kako puno jede pa u svakòm kadru kao mora da jede...i onda ode i krisom povraca

Ova crna krmaca ogavna, smara, pacenica i ima cevaste nozne zglobove i hlebasta stopala

Dobre su to devojke i rad njihov postujem isto ipak je to previse dobra kinta da bi se zajebavale i bile postene...

Daleko je to od umetnosti da se razumemo ali sad se sve radi zbog kinte a ja nisam neki staromodan tip

Mislim da ne bi bilo loše da krenemo sa drugim delom ove teme - ko bi nas mogao predstavljati na evroviziji naredne godine?

Šta kažete za, recimo Seku Aleksić ili Ivanu Peters, kao predlog?

Hahaha, slazem se. Mozda Seki Turkovic da ih omadjija, Miroslav Ilic isto, da predstavimo Evropi autenticni srpski zvuk, neki lagan slager o pesmi, picu, zabavi i lepim zenama. Realno, to bi bilo nesto sasvim novo a i dobili bi po 12 poena od bugarske, turske i romanije. Treba se izmajmunisati na tom EUROSONGU ozbiljno sad, kad mogu nas da zajebavaju sa Koncitom i onom debelom mozemo i mi njih

Jami sa njenom ,,Čokoladom''!?
M', idi begaj! Ne, ne, ne, bolje Jami sa ,,Šibicom'', to bi evroviziju spržilo, u pojam!

Nesto u tom fazonu. E sad, koreografija. Scene iz bombardovanja, Milosevicev ratnohuskacki govor sa Gazimestana, sruseni Generalstab, odvodjenje Djindjica u bolnicu, Vucicevi sizofreni govori, Seselj pali zastavu EU, itd

Vidis da je sve to jedna velika namestaljka u rukama lobista punih love koji beskompromisno vrse propagandu svojih nekih sistema vrednosti kroz sve oblike medija i medijskih desavanja. Imamo previse problema i ne mozemo da zatvaramo oci pred njima i da se pravimo kao da ih nema. Lazna tolerancija moze da odvede samo u propast.

Joj, znaaam!

Jami sa njenom ,,Šibicom'' i koreografijom u kom ljudi švercuju naftu i potrepštine iz Bugarske i Rumunije i sa scenama iz NATO bombardovanja, sedenja po podrumima i sl.

To bi bio fazon, kao ono sa Korni grupom na evrosongu iz '74. i njihovom pesmom ,,Generacija 1942.''

Jami - kao mali šiljili smo.

Sve je to tačno, ta Evropa je oduvek htela da bude vladar sveta, još od doba Karla Velikog i uvek smo mi bili za nju pacovi koje treba izdresirati i kontrolisati, a od 27.-martovskog puča ovoj zemlji nikad nije manjkalo problema, naprotiv, plivamo u njima.

To je zato jer Nemci ovde nisu zavrsili posao koji su trebali da zavrse i koji su odlicno znali. Pusti ti domace politicare, to ti je talog u svakom smislu

Koji je nivo svesti ljudi sa balkanskog podrucja govori recimo kako su krvavo uleteli u rat koji je unistio SFRJ, umesto da se ta drzava transformisala u jednu demokratsku i kapitalisticku celinu

Ne mozes ni da znas nesto ako to najpre nisi dobro prostudirao

Cekaj ajde ti sad meni objasni sta plemenito i duhovno ocekujes od ove divlje svinje, ne razumem da neko najprostije stvari ne moze da ukopca
https://www.alo.rs/resources/images/0000/013/505/05_400x0.jpg

ja sam u potpunosti za to da sledeće godine pošaljemo nekog retarda da se zajebava sa čitavim takmičenjem, kao CG kad je poslala ramba

Treba da pošaljemo Kaleta Gospodara Vremena, sad se svi furaju na taj inkluziviti, neki duet Vendi i on recimo, a prati ih onaj bend iz Urnebes šoua, svetski a naše.