Prijava

a druže ovo je možda neka slika sa fejsbuka jel možeš da napišeš Jova na papir pa onda slikaš

Koji klikbejt
Nema nogu nigde

Haha okacio drugu sliku sad

Koliko je 190km u pravim parama

11400 динара. Тако некако.

118.061 milja SKECH

Iskreno,ruzne su.Znam da je nepopularno misljenje ali tako je.

Ne sumnjam da ti jebes bolje ribe houltu9l

Поремећене ураганке ЛОЛ

Uraganke lice na babe mackarke kao i na te stare macke.

prvo navijam da izgube da nas ne blamiraju, onda izgube i taman kažeš fala kurcu valjda će da ućute sad, ne brate odmah krenu da skaču ko splavarke oko onog lika nakon proglašenja i da mu se bese na vrat, otimaju svaki sekund preostao do kraja lajva.. ajd završilo se sranje sad će da odu kući da skidaju plastiku i šminku sa sebe i da prođe pompa oko njih. Prc, pojavi se ovaj video gde neki naš novinar cima italijana da mu peva loko loko: https://www.tiktok.com/@isalejh/video/6966211440067759366?referer_url=https%3A%2F%2Fmondo.rs%2FZabava%2FMuzika%2Fa1475223%2Fevrovizija-damijano-david-peva-loco-loco-video.html&referer_video_id=6966211440067759366&refer=embed&is_copy_url=0&is_from_webapp=v1&sender_device=pc&sender_web_id=6921460742114133510

nije se još unakazila toliko, drži se

Kneževa ćerka nije loša

Ona je najlepša, po meni.
Drago mi je da se slažemo oko toga.

Pesma im je, istina, ,,Tra-la la'', bezveze, ali naše su, lepe i nisu se plasirale gore no što jesu...

Prije 15-20 godina smo gledali taj isti film zvani "čopor netalentovanih ziljavih pičaka koje se predstavljaju kao muzička grupa". The Pussycat Dolls. Išlo mi na kurac i tada a ide i sada. Samo što su ove naše gore jer nijedna nije toliko prirodno lijepa pa ih ne možeš niti gledat ni slušat. A silikon u usnama tjera do noćnih mora.

Nicole Scherzinger sa svojih 40 i kusur godina može više kuraca da ulovi nego sve tri uraganke zajedno. #facts

Nicole Scherzinger sa svojih 40 i kusur godina može više kuraca da ulovi nego sve tri uraganke zajedno. #facts

+

Ima i razlike između lepote i jebozovnosti.
Ja evo posle par godina nit mogu da ih razlikujem, nit mogu da ih upamtim, bukv znam dve plave jedna crna i tolko. Ništa upečatljivo.

Hahaha a vidim jedna je sad riđa, bukv joj neko reko promeni boju kose da mož čovek da vas razlikuje.