Prijava

Ne znam šta preferaš, ne radim hiperrealizam, mrtve prirode i portrete (njih nisam baš dugo). Odabereš format kakav ti se uklapa u prostor. Neću te odrati po švajcarskim standardima :) Ajde treba ti slika, počeće visoko društvo da ti dolazi u kuću - valja im se predstaviti i kao čovek od ukusa i poštovalac umetnosti, to uvek dobro prolazi.

nego kako, da misle da se razumem u stvari.

ocu, jebem li ga. nisam do sad uvozio slike iz srbije, uglavnom kupim ovako negde kad odem i nadjem nesto zanimljivo.
imas li neku referencu? ovde npr: http://www.slikari.rs/

Zapravo nemam, vidiš to mi nije ni padalo na pamet. Premnogo je autora tu, udje čovek, vidi kolonu, smori se i izadje..Sad sam u fazi da spremim dvadesetak platana kako bih mogao da ih ponudim, Nemci i Austrijanci plaćaju vrlo dobro a znam šta im visi po zidovima, pošto sam srećom imao pristup boljim kućama. Ali ne znam kako tačno šta da radim sa njima. Posrednici su svakako rešenje, ali deru, opasno.

korisno je ako trazis nekog ciljno.

Ti što ih tražih ciljno koštaju uglavnom poprilično :)

Znam šta ste radili prošlog celta

Pa koristio si sve moguće floskule teoretičara zavere u maniru skrivenog sarkazma da predstaviš klasično razmišljanje ljudi među koje svrstavaš i mene (nažalost ili na radost vreme će pokazati)

vreme nikako da pokaze ni jednu tvrdnju, realno pricamo, evo april mesec secamo se sta si pisao u januaru..ali pitanje je kog janara si zapravio pisao, da li je to bio januar 2023 godine gde se javljas iz buducnosti gde opisujes dogadjaje koji su se desili u januaru 2022 godine..

ok... sve u redu osim sto mesa uzroke i posledice. jeste sad ce ako politicari imaju decu svi da imaju decu i slicna sranja.
manje ljudi ima decu u evropi. manje pametnih i uspesnih ljudi ima decu u evropi.
mozda je to problem, sto ti deca maltene pretstavljaju smetnju da u modernom svetu uspes u nekom poslu pa makar taj posao bio politika. sto za muskarce manje vise ne vazi, ali za zene definitivno vazi.

saberi-oduzmi, naso sam ovu sto napisala tekst na fejsbuku. nema decu, kao sto sam i pretpostavljao.

Nema veze, trziste ce se regulisati samo od sebe, ne bi me cudilo da za par decenija budu osnovane firme za pravljenje dece