Prijava

Koja averidžara jebeno... otiđi malo do Londona, Rima, Pariza, Dortmunda.... da vidiš šta je fanatično navijanje, a ne ove pičkice koje štiti udba pa znaju da mogu vaditi creva nekažnjeno...

Da da, mislio sam na zemlju odakle potice rec huligan, a ne na zemlju gde u organizovano navijanje racunaju kad se skontaju da vicu difens

Gambi, ok boomer je kul kad ga koriste klinci, gledsj da se ženiš nisi mlad kao što misliš. Ili izlazi iz ormara više.

Bombas kolko godina imas ti?
Mislim, pominjes sport 80tih i 90tih pa se razmisljam jel si stvarno to gledao ili ko ja si sa caletom gledao nesto dok si imao 5-7 godina i sad si ekspert da poredis taj period u sportu i novije :)
Ja mogu poredim period od 2000 pa na ovamo. Pre toga mogu samo da idealizujem decije gluposti, dzordana, ronalda i sta mi stariji rekli i da jedem govna. Nije da imas neki kriticki mozak sa 10 god da poredis nesto sto si tad video i danas. To je poprilicno fina zamka da upadnes u neku vrstu bumerstva prerano.
A ne verujem da si 15 god stariji od mene.

Tad sam zavoleo Partizan, relativno nebitan FK u tom trenutku, ali za mene je navala Varga-Živković- Sttevanović-Vučićević-Mance bila bukvalno sa onog sveta, to je bila poezija i sećađ se tačno i utakmice protiv hajduka u splitu 3:3 kad sam znao to je to.

zamisao: bombas kao mladjani skolarac gleda partizan, u njemu rade sabacki geni, gleda navalu i razume tajnu sveta sa 7 god, i pravi razumne odluke koje ostaju da sa 40 god ima jasna secanja na detinjstvo

Realnost: gledao utakmice sa caletom/starijim bratom /osobom na koju se ugledao, ovaj pomenuo nesto o partizanu i ovome, kako je to dobro i kul i naravno da pretskolski mozgic, bez filtriranja, to prihvata kao nesto najbolje na svetu

Ne zajebavam te za to, svi smo takvi, nego dobar deo odraste posle pa moze kriticki da gleda na proslost.

ja sam u trećoj godini znao više nego ti danas brt

znam, znam to su ti sabacki gospocki geni i bogom dana superiorna inteligencija, pamet i razum koji imas sa 5 god. zato i nisi odraso od tad.

Jbt, Celt i Sevast ala ste se nalupetali ovde, preznojih se čitajući.
Ako vam je po sopstvenom priznanju fudbal smor i ne pratite, onda možda niste najkompetentnije osobe da serete 10+ strana ovde kako je ovo dobra ideja, jer nije jbg. Samo notorni nemač pojma može da tvrdi da jeste.

Valensija je Dejan Cukić, ono, baš po definiciji

Za ovo bi mogo da se sapleteš od neko tepanje XD

Dobro trenutno jesu, jer uh je usro onaj Lim vlasnik, ali Valensija je sve samo ne Dejan Cukuć, oni timovi sa Ajalom, Kanjizaresom, Barahom, ALbeldom, pišanje po Galaktikosima na sred Bernabea, pa i kasnije Vilja, Morijentes, Ajmar, Vicente, mnogo mnogo gotivnih glava i timova

u jebote al si nervozan

Jbt, Celt i Sevast ala ste se nalupetali ovde, preznojih se čitajući.
Ako vam je po sopstvenom priznanju fudbal smor i ne pratite, onda možda niste najkompetentnije osobe da serete 10+ strana ovde kako je ovo dobra ideja, jer nije jbg. Samo notorni nemač pojma može da tvrdi da jeste.

Nikad nisam bio lud za fudbalom, al se moze reci da sam pratio i bio solidno upucen u desavanja do pre par godina, onda sam prestao, delom zbog ovog o cemu pricam, a delom jer zivot jbg. I dalje pogledam ponekad neku tekmu. Nisi pazljivo procitao sta sam pisao, meni je fudbal i dalje verovatno najzanimljiviji sport za gledanje, ali smatram da polako ide u tom nekom nba pravcu.

Mislim da nisam rekao da je dobra ideja stvaranje superlige, svakako je daleko od idealne situacije, ali je razumljiva brt, pogotovo u vremenu krize.

Većina se dosta baš malo razume u fudbal i sistem na kome on počiva

poserem vam se na fudbal

Celte pričaš gluposti na ovoj temi.
Kao ja kad bih pisao i programiranju to tako izgleda
Elem
Amerikanci ne navijaju jer nisu srčan narod to je neko moje mišljenje
Dok Turci, Grci itd I Englezi koji su inače izmislili navijanje i broj 1 su svetu tj bar ranije
Šal i koreografija i ugovaranje tuča 2000 na 2000 ide od Engleza mada to je sve bilo nekad dok je Čelsi koji je inače bratski klub sa Partizanom verovali ili ne bio najjači po tome
Fudbal je svakog dana sve bolji i bolji i na vrhuncu je u realnom vremenu uvek
Danas bolji od juče a lošiji od sutra
Maradona je bolji od Pelea a Zidan i Ronaldinjo od Maradone pa sad imaš ova 2 svemirca itd i nemojte da ga pljujemo bez veze ne volim ni ja bejzbol jer ga ne razumem pa ne mogu da ga pljujem

pa dobro sta sad, mora neko i da kontrira. iskreno voleo sam da vidim da postane ova super liga da vidim sta bi se desilo.

al da ne skrecem temu sa ovog lola:

Amerikanci ne navijaju jer nisu srčan narod to je neko moje mišljenje

mogao si i jednostavnije da napises da nikad nisi bio u inostranstvu.

ako ima neka tema koja ne interesuje celta, javite

Celte ti si vidim morao da probaš govno da bi znao da se ne jede haha
Daj nemoj da nas zajebavaš ovde ozb

Ha ha Bohore noobe nisi nikad bio u Americi kako tako možeš o Amerikancima da pričaš majmun si stvr

ajde bre bohor, sve ok, al baziras nesto na cinjenici da neko nije srcan narod. normalno da je argument supalj. pa da ga jebem nemas vecih ustogljenika od engleza pa opet huliganstvo kod njih izmisljeno.

mislim ovo si napisao zar ne?

Amerikanci ne navijaju jer nisu srčan narod to je neko moje mišljenje
Dok Turci, Grci itd I Englezi koji su inače izmislili navijanje i broj 1 su svetu tj bar ranije

nema bombas, ali na vukajliji. ovde sam spreman da drobim o bilo cemu.