Prijava

Dobro trenutno jesu, jer uh je usro onaj Lim vlasnik, ali Valensija je sve samo ne Dejan Cukuć, oni timovi sa Ajalom, Kanjizaresom, Barahom, ALbeldom, pišanje po Galaktikosima na sred Bernabea, pa i kasnije Vilja, Morijentes, Ajmar, Vicente, mnogo mnogo gotivnih glava i timova

pre 6 sati

I pokušavam da se setim onog napadača i sve mi na vrh jezika, a namerno neću da guglam.

Onaj belac što jebao glavom i zagrađivao se bolje od Nistelroja.

Roj Makaj xd

I Đaljminja, to je tandem bio.

Merikanac ne zna da zameni sijalicu dok ne zove majstora jede masno i gojazan je ne zna gde je Srbija kako očekuješ da on zna da navija haha

ok, znaci namerno jedes govna, izvinjavam se sto ti se pridruzujem :)

Pa to ti radiš sad će deseta strana XD

da izvines, reko si mi da se razumem u fudbal ko sto se ti razumes u programiranje, i to jeste tacno, ali si implicirao da se ti ili bilo ko razume u fudbal nesto mnogo bolje od mene u nekom dubljem nivou koji ja ne mogu da kapiram a za to ces da izvines.
razlike u nasem razumevanju fudbala su minijaturno nikakve.

Elem
Nemam ustvari nista da dodam, to je to.

hajmo neku vedriju temu, o politici npr.

Thilmo
Roj Makaj xd

I Đaljminja, to je tandem bio.

To su legende Deportiva ne Valensije, eh koja je to ekipa bila Valeron, Kapdevila, Manuel Pablo, Andrade, Koloćini, Serhio Gonzales, Diego Tristan, Fran, Luke, Pandiani

Celte to što ne želim da se mačujemo ovde da ti sad ja pričam gde grešiš nego teram na sprdnju to ne znači da se razumeš u fudbal
Tako bi i ti postupio da ja talasam o programiranju nadam se XD

eh koja je to ekipa bila Valeron, Kapdevila, Manuel Pablo, Andrade, Koloćini, Serhio Gonzales, Diego Tristan, Fran, Luke, Pandiani

Cukić, Cukić, Cukić, Cukić, Cukić, Dejan Cukić, Cukić, Cukić, Cukić, Cukić, Dijego Cukić, Cukić

Kelte fudbal gubi apsolutno svaki smisao bez ovih likova koji su za mene neizostavni njegov deo, a za tebe su Cukići. Pa na šta bi to ličilo da u svakoj utakmici igraju 11 Ronalda protiv 11 Mesija. Ne može to tako, mora da se ima neki VARIJETET, i na ovim Cukićima je da razjebu planove ovih dosadnih ustaljenih smarača kada god mogu, i ja ih uvek u potpunosti podržavam u njihovim nastojanjima, koliko god ona tebi izgledala uzaludna.

Zvonimir Boban i Davor Šuker > Dušan Tadić i Aleksandar Mitrović

Cukić momenat: Mesi predribla ceo Bilbao i da gol.

Ne-cukić momenat: posle trominutnog karambola u šesnaestercu neke random Jermenije, neki random Alioski daje gol guzicom.

Cukic momenat: Real, Celzi, PSG i City igraju polufinale lige sampiona.
Ustvari ceo fudbal je Cukic.

Gledanje sporta je izbledelo. Valjda kad si klinac gledas pa se podsvesno identifikujes da ces da budes neki od njih nekada iako nema nista od toga pa onda izadjes da igras fudbal/basket, pa je sve zanimljivo.

Sad gledas, bio bi medju veteranima na terenu, mozes da se identifikujes sa trenerima.

Mozda je vreme da se bacim na golf.

Не знам одакле та прича да су стално исти тимови, полуфинала су сваке године већ пет година уназад различита скоро у потпуности, сад баш бацих поглед:
2020/21: Челси, ПСЖ, Сити, Реал
2019/20: Бајерн, ПСЖ, Ред Бул, Лион
2018/19: Тотенхем, Ливерпул, Ајакс, Барселона
2017/18: Реал, Ливерпул, Рома, Бајерн
2016/17: Реал, Јуве, Атлетико, Монако

Super Hans
Ne-cukić momenat: posle trominutnog karambola u šesnaestercu neke random Jermenije, neki random Alioski daje gol guzicom.

Пјанићев гол негде на минут и 40:

https://youtu.be/Q3u1ajMuuQo?t=101

Pa ne bukvalno isti timovi, ali timovi iz iste ekipe dosadnih jakih smarača tipa Bajern, Real, PSG, Barsa, Siti pa se vrte tako u nedogled i društvo im ponekad pravi neki rendom tim ali ništa nikad ne napravi.