Prijava

nisu oni moji, mene savrseno zaboli za americko arapske klubove... samo kazem da su nebitni u tom krugu, naravno da ce nastaviti da postoje i igrati (ali izmedju sebe, sopstvena liga), tako uostalom i zivot funkcionise...

Hteo bi i ti da jebes neku holivudsku glumicu, ali ona kaze gledaj paore, bezi sa vrata da ne zovem miliciju.

celsi se navodno povukao op op

I Shitty izgleda, ajmo nek se raspadne govno pre nego što je i nastalo

atletiko i barsa izgleda isto hahaha

Englezi rekli da neće da gledaju takmičenje

Sad bi bila fora da izadju engleski klubovi a onda da upadnu nemacki i francuski da naprave super ligu bez engleskih klubova i samo da izadje merkel da kaze:

Dear english pipl, ha ha! We told ju dont zu brexit aber nein, ju zu brexit. Now plej fuzbal by yorzelf.

Neće francuzi da se igraju kod njih je prvenstvo 2024 ja mislim

Nije li kod merkelove?

Inače ne pratim fudbal uopšte, ali se moram pohvaliti svojom uspiješnom prognozom po ovom pitanju.

"Videćemo kroz koju godinu kuda to vodi... Ako baš, baš, ta superliga ne izdominira po pitanju kvaliteta, ne bi me čudilo da je ukinu poslije godinu-dvije kao neuspiješan eksperiment."

Neuspiješan eksperiment je izgleda propao mnogo ranije od mojih prognoza.

Čekao sam samo čelzi 1-1 i 3-4 golova za 39 hiljada

Neka umru jebem ih baš

raspale pičketine plašljive

Ugasi se Superliga brže no je osnovana lol

Meni interesantno kako je petrodolar psz ispao pregospodin u odnosu na stare dame i klosare. I naravno bajern ali od njega se to ocekivalo.

psg nije navodno upao u pricu ne zato sto su veceg morala, nego i u novoj organizaciji naveli neka pravila finansijskog fer pleja, sto oni hteli da isteraju da nema, pa onda tvrdili pazar da im popuste da udju i oni :)
znaci, trazili jos gore, pa nisu usli zato sto im ovi preblagi.

PSG - moralne gromade :)