Prijava

Inače u zadnjih par godina sam primetio da je postala moda da se pljuje po društvenim mrežama 1. maj i što ga ljudi slave.

možda zato što u zadnjih 10 godina bukvalno svaki medij u svakoj državi prati modu pljuvanja po religiji. popeo se ljudima na kurac taj vaš globalizam. treba još više da se pljuje komunistički praznik.

Kakve veze sad ima komunistički prvi maj sa globalizmom sta seres ti

svi ga pljuju, al svi uzimaju slobodan dan, i naravno zaborave opet do sledeće godine, niko nije dao dao do sada predlog da se zameni za koji god je praznik bio pre rata (cveti, vrbica nek me ispravi ako zna neko)
ja sam postovao na društvenim mrežama, vi ste gowna, od mene dosta sistem

nije moj globalizam, niti me boli kurac za 1. maj, mogu da roštiljam kad god, samo licimurje jbg

Pa praznik rada je svuda, samo sto se samo u ex komunistickim drzavama pece prase, generalno se taj dan koristi za borbu za prava radnika. Mene boli kurac ja ispeko prase al meni bolja prava ne trebaju

Ja bar mislim da niko ne cima da se vrati neki verski praznik lol, nego da je retardirano da kukas na uslove na poslu a ne boris se za sebe

Dosta ljudi ga napada sa te verske strane, al ono ne kažu šta treba ili kako da se promeni, nego samo bespoštedna kritika svega, što je ironično prilično komunistički modus operandi :D

Pomalo je tragikomicno da su oni cija su radnicka prava najvise ugrozena i koji bi zapravo trebalo da se bore makar za to da ne moraju da nose pelene u fabrikama vrlo cesto izrazito religiozni ljudi i pljuju po 1. maju.
Isto tako je ironicno da oni koji ni na koji nacin nisu ugrozeni i koji pljuju po radnicima i sirotinji vrlo rado koriste sve benefite koji nisu pali s neba, vec ih je neko stekao gutajuci suzavac i poplavelim bubrezima na radnickim protestima.

Ali i jedni i drugi su daleko manja govna od salonskih komunjara s majicom Ce Gevare.

Pomalo je tragikomicno da su oni cija su radnicka prava najvise ugrozena i koji bi zapravo trebalo da se bore makar za to da ne moraju da nose pelene u fabrikama vrlo cesto izrazito religiozni ljudi i pljuju po 1. maju.

Osim dela sa religijom se slazem, normalno je da je sirotinja religioznija jbg i ne vidim tu problem

Isto tako je ironicno da oni koji ni na koji nacin nisu ugrozeni i koji pljuju po radnicima i sirotinji vrlo rado koriste sve benefite koji nisu pali s neba, vec ih je neko stekao gutajuci suzavac i poplavelim bubrezima na radnickim protestima.

Boli me bas kurac za sirotinju, ne nego cu da protestujem ja za njih jebe mi se bas

Ko ne ume da se izbori za sebe ne zasluzuje nista cao zdravo

Ajde vas dvojica koji ne radite u fabrici 3 godine objasnite meni koji radim tamo kako to izgleda.

SIROTILJA
I I
R R
O O
T T
I I
L L
J J
A A

prvi maj čist komunjarski "praznik"

Osim dela sa religijom se slazem, normalno je da je sirotinja religioznija jbg i ne vidim tu problem

Ne vidim ni ja problem, spomenuo sam u kontekstu ovog pljuvanja 1. maja kao ateistickog praznika.

Boli me bas kurac za sirotinju, ne nego cu da protestujem ja za njih jebe mi se bas

Ni ne ocekujem da protestujes, ti ili bilo ko ko je zadovoljan svojim statusom.

Hristos vaskrse prijatelji. Znam da dobar deo vas ne pridaje naročit značaj ovom prazniku, kao i to da nismo uvek u dobrom odnosu (naprotiv) - no svejedno, nadam se da provodite lep dan, u miru sa svetom i samim sobom, i da ste zdravi i dobro - i vi i bližnji.

Napisaću još ovo, pa vieš neću na temu 1. maja:
Ironično, taj dan kao praznik gde se krka i planduje je proizvod komunizma. U zemljama gde nije bilo komunizma to je i dalje dan gde se prave neki protesti makar simbolično skreće pažnja na položaj i probleme radnika bla bla.
A zašto je tako nešto potrebno bilo u komunizmu gde su radnici pobedili, gde su srredstva za proizvodnju u njihovim rukama i oni slobodno udružuju svoj rad. Ako bi se protestvovalo to bi bilo priznavanje da nešto ne valja u našem sistemu, zar ne drugovi? Zašto se boriti za nešto što je već pobedilo, ako je već pobedilo treba da se slavi. Logično

I R O N I J A
R
O
N
I
J
A

Mogao bi mim:
-komunisti nauče radnike da krkaju i piju za 1. maj
-levičari kad radnici ne idu na proteste 1. maja - surprised Pikachu face

Pa nije levica samo komunisticka, sad je najveca struja u levici socijaldemokratska sto je ok u sustini, meni onaj deo sa sjw, sejf spejsevima, identity politics i tkt ide na kurac

Ne sporim ništa Gambi :)
samo su komunjare jbg na nivou statističke greške.
Nebitni što se kaže

svuda osim u srbiji gde još smrde i zločinaju