Prijava

Ma da znam, Masoni, Jevreji, illuminati, Rothschilds, vidi šta rade mamu im, bla bla bla. Aj još okači ono "dokumentarno" sranje Loose Change na koje su šiljani i 9/11 trutheri masturbirali poslije 9/11 ili možda "dokumentarni film" od one mentalno poremećene tuke iz Holandije Janet Ossebaard zvani The Fall of the Cabal. Isto sranje drugo pakovanje. Ništa više nego propaganda, teorija zavjere i bajka za odrasle/slaboumne/ljude sa bujnom maštom/one koji su malo odvojeni od stvarnosti/one koji lako padaju na šarlaransko smeće.

Nisam na strani Izraelaca u ovom sukobu ali nemoj da bojiš govno u žuto i zvati ga zlatom

Ne. Opet nisi otvorio link.

Nećeš me nikada uvjerit da je nešto na bitchuteu vrijedno gledanja. A i nije. To je mjesto gdje rasisti idu jer nemaju gdje drugo. Mjesto za širenje propagande i teorija zavjera

Ne. Ali ajde pusti BitChute.
Kako ti komentarišeš to što Jevreji veruju u "bajku" otkad znaju za sebe? I šta misliš o onome što sam napisao u prethodnom postu?

Uzgred, nema u ovom dokumentarcu nikakve mistike. Imaš događaje koji su se dogodili i koji su dokumentovani ili su snimljeni, poput onoga što sam ti ispričao za 9/11.
Imaš dokment i intervju tog Jevrejina koji je postao vlasnik WTC nekoliko meseci pre pada.
Takođe, imaš petoricu ljudi koji su uhapšeni na dan pada WTCa jer su bili sumnjivi pošto su posmatrali sa krova obližnje zgrade i veselili su se dok se sve to dešavalo, kao da gledaju svetsko prvenstvo.

Najjača ironija od svega mi je šta rade jevreji tim arapima tamo, ne pričam o raketiranju stambenih blokova u Gazi, to ajde jbg već je toliko puta bilo iznošeno u javnost, ali bukvalno ih ostracizuju i etiketiraju, palestinski automobili imaju drugačije tablice i nije im dozvoljeno kretanje po putevima kroz celi Izrael, dok automobili sa jevrejskim tablicama mogu da se voze svuda. Rade im restrikcije struje konstantno, određuju im koliko vode smeju da koriste po domaćinstvu. Bukvalno Aparthejd, s tim što su Južnoj Africi u to doba čamuge bile neophodne kao glavnina radne snage, Jevrejima Palestinci ne trebaju ni za kriv kurac, zato mi je čudno što su ih toliko dugo trpeli i što su tek sad počeli da eskaliraju čišćenje, što ih lepo nisu očistili dok još nije sve bilo moguće snimiti ajfonom i okačiti da ceo svet vidi.
A ironično je sve to zato što oni sada rade arapima bukvalno preslikano ono što su nacisti radili njima pred WWII, kristalne noći, razbijanje radnji čiji su vlasnici arapi, ima po netu klipova kako Ješovani voze gradovima noću i deru se na megafon da im se pokaže gde žive arapi da bi ih linčovali. Haos burazeru.

"Uzgred, nema u ovom dokumentarcu nikakve mistike."

Pa ako nema što onda spominješ tu mistiku dalje u komentaru? To sa Larry Silversteinom ili "Jevrejinom koji je postao vlasnik WTC nekoliko meseci pre pada" je slučajnost. Pratiš teoretičare zavjera, crtaš konekcije tamo gdje ih nema, i vidiš ono što hoćeš.

Puko si.

Ma ti meni ne odgovaraš zašto Jevreji i dalje veruju u "bajke". Da li misliš da su i oni skloni nekim teorijama zavere i fantazijama o nebeskom narodu?

A pa naravno da je slučajnost. Kao i sve ostalo vezano za 9/11.

Ovo za Rotšilda i WW1 je istorijska činjenica potkrepljena materijalnim dokazima. Nadam se da si svestan toga.

Nego, kako to da su Jevreji toliko nazadni i nacionalno orijentisani i dobro im ide? Zamisli, oni i dalje uče svoju decu da veruju u te stare spise. I ovo što Šmoklja kaže, oni su izvršili genocid i i dalje nastavljaju da ga sprovode i to bez ikakvih posledica. A uvek glume žrtvu.

Zašto? Pa zato što imaju Ameriku da vodi ratove za njih. Ko god bi postavio ovo pitanje u Americi, odmah bi bio proglašavan za antisemitu.

Amerika kao država nema interese za saradnju sa Izraelom dok Izrael ima.
Ali oni su glavni saveznici jer Ameriku vodi jevrejski lobi i to ne od danas. Ali to i ti znaš.

Ovo za Talmud je zaista posebno zanimljivo jer imaš mnogo snimaka njihovih rabina koji govore o famoznoj 1948 i tom predviđanju iz Talmuda.

Ja ne verujem da su Jevreji božiji narod i ovo što rade po svetu poslednjih 300 godina nema nikakve veze sa Bogom.

Nema sumnje da je njihov narod dao mnogo toga čovečanstvu ali ja mislim da su se oni odrekli mesije kada su ga razapeli na krst.

Bilo kako bilo, trude se da ostvare što pre i brže sve ono što je potrebno za dolazak njihovog mesije.

Nema veze, nego tek onako...
Radnja se dešava u avionu. Baja me pita da pređem u susedni red sedišta. Vidi on da ja ne želim da se maknem i uskoči njegov saputnik da mi pojasni da je to "iz verskih razloga" pošto sam ja žensko.
Onaj što neće da sedne do mene se već nabacio talit preko sebe i moli se iznad moje glave. Shvatam da tu više nema kontakta sa njim.
Ostanem na svom sedištu. Bajo, ako ti vera zabranjuje, pa kupi lepo karte za ceo red ili se namontiraj da sediš sa pajtosima.

I da...bila sam potpuno indiferentna dok nisam tamo otišla.
Nr radim na istorijske činjenice, već na sopstveni osećaj.
Onoliko oružja, vojske, histerije i muštranja i iživljavanja na svakom punktu gde se izlazi sa izraelske teritorije... Prekipelo mi je za ono malo dana što sam tamo provela.

Nisam indiferentna. Preterali ste sa Izraelom.

Zglavkare, savetujem ti da prvo klikneš na link pre nego što napišeš komentar.

Autore Ejdus, spremio sam vam kofu ukusnih pomija, savetujem vam da kusnete barem tri kašike pre nego što kažete da je to odvratno i nije za vas.

ko preterao i kako?
kolko vidim ima par njih sto troluju kao izrael go brrrr, al to je to.
razuman svet do danas zna da ako trazis neku objektivnu pravdu i kaznu/nagradu po zasluzi, da taj deo sveta bas nije mesto gde ces to da nadjes. ni sa jedne strane, samo mozes da navijas, ovi mi se vise svidjaju.
a ko sto kazes, ako stvarno upoznas one najzagrizenije, ni jedni nece da ti se svide.

sta se pa ocekuje na mestu gde simbolika ima vecu vrednost od zivota?

To je mjesto gdje rasisti idu jer nemaju gdje drugo. Mjesto za širenje propagande i teorija zavjera

У јебем ти, где да се пријавим?

Данас обично називају расистима и теоретичарима завере оне који говоре ствари попут "постоје само два пола", "Бајден је покрао изборе" и слично

Evo šta na sve to ima da kaže woke SJW BLM LGBTQGG3+ liberalna jevrejka iz bruklina:

https://i.redd.it/g4kz0rdp1lz61.jpg

Mister_NO
Jebobije

+

Jevreji nas smatraju stokom prema talmudu

prijatan dan zelim

Da se ljudi nisu masovno vakcinisali, ništa od ovoga se ne bi dogodilo :)

Toplo preporučujem jutjub kanal imena Corey-Gill Shuster, koji intervjuiše obične Palestince i Izraelce na temu svega i svačega. Spoiler alert, Izraelci su masu jeziviji

Jevreji Jevreji Jevreeeejiiiii

Inace, kad bi Izrael sutra uspostavio kontrolu nad celom teritorijom, broj Arapa bi bio skoro isti kao broj Jevreja u toj drzavi, s tim da se Arapi kote na kub i verovatno ce ih prestici za par decenija. Palestinci da su pametni, da izadju s jednom jakom partijom i priznaju vlast Izraela na celoj teritoriji, mogli bi da odlucuju o formiranju svake vlade prakticno. Plus bi imali jedan od najjacih pasosa na svetu i verovatno rast standarda. Osim ako plan Izraela nije da ih protera, pobije ili trajno oduzme sva gradjanska prava ofc