Prijava

Pusi i ti kurac sto sam opet to morao da skrolujem

jevreji, prvo gonjeni od muslimana otisli van izraela u evropu, zatim gonjeni od hriscana, prihvaceni od muslimana, naseljeni opet u izrael, ali paz sad, opet ih muslimani mrze sto su tu al hriscani su uglavnom ok sa njima.

pomislio bi covek, sto izrael ne da palestincima jednostavno svoju zemlju, al zakopas malo, vidis palestinci odbili taj sporazum kad bio ponudjen, hteli oni da isteruju jevreje pa dobili po nosu.

sve u svemu, nema tu neke istorijske nit moderne pravde, ni za koga. zapucaju kad treba da se puca, palestinci ce da najebu jer su naivni i misle da su oni koji ih huskaju na izrael njihovi prijatelji i to je to.

Gonjeni od 100 drugih naroda, 2500. godina pre nego što se Islam uopšte pojavio. Ali u pravu si za sve ostalo.

Postoji jedno vrlo zanimljivo tumačenje Biblije (od strane možda adventista, možda i drugih krugova - nisam siguran) po kom je neophodno da se, "pred kraj", izazove poslednji veliki sukob izmedju Hrišćanstva i druge religije, kako bi se sam pojam vere ogadio ljudima širom sveta i kako bi se okrenuo novi list. Najprikladnije za tako nešto svakako je Islam. U fazonu - nekakav stravični, bezumni pokolj nad kojim bi se civilizovan, razuman i pristojan svet morao zgranuti. Nije besmisleno.

Mrzim Arape.

Izraelska raketa kaže brrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

daleko da se krece od rimljana, poceo sam od onoga za sta mozes da krivis danas nekog i dalje.

a ovo drugo, nadam se da je drustvo danas, koje odavno koristi tehnologiju da pravi simulacije svega pre nego sto krene da trosis energiju na menjanje stvarnosti, dovoljno svesno da moze da vizuelizuje sve to sto pricas i da se zgrane na pomisao i da donese odluku sta je lose i bez da stvarno radi to.

sto mrzis arape?

Teško Celt, slabo ide to sa zgražavanjem - imali smo islamsku državu koja seče glave ljudima u lajv strimu pa opet ništa. Terorističke napade kojekuda po Evropi, pa čim prodje opasnost ideš u mek i pradu da pazariš. Mora nešto baš baš velikih razmera i krajnje bezumno, da bi ljudi bili u fazonu aukurac više i jedni i drugi i treći, ukidaj opijum za narod zauvek.

Što je 80% filmova, serija i knjiga na temu postapokaliptičnih, distopijskih društava. Zato što kao vrsta znamo da smo propali. U kolektivnoj nam je svesti ta istina. Neće biti putovanja na druge planete, neće biti univerzalnog mira. Entropija je sve veća jer je nas sve više i više. U jednoj maloj srbijici imaš 10 frakcija. Pomoži to sa 200 zemalja. To nijedna vlada, nijedna vojska, nijedna diktatura ili harizmatični dobitnik nobelove nagrade za mir neće moći da dovede u red. Superinteligentni AI će moći. Ali ne na način blizak nama, sigurno ne na način koji će nam se dopasti.

Jevrejima je obećana država od strane Engleza još kad su uvukli Vilsona u prvi svetski rat, trebala je da bude neka od njihovih kolonija. Data im je današnja Uganda na tacni, ali su izpizdeli zbog toga, nije im padalo na pamet da idu u malariju. Kad je Hitler počeo da vršlja, bukvalno su ćutali 3 godine, žmurili još od Sudeta pa nadalje, dok im Čerčil nije upišan došao i rekao pomagajte, biraćete mesto za državu.

ne bi reko bas zapata da je tako. ai, ako dostigne superinteligenciju, bazirace je na nasem znanju, sto znaci da nece da nam bude stran. najverovatnije ce biti na neki nacin deo nas.
ili nece, jebem li ga, ali nece uopste da ti izgleda kao nesto strano.
jel imas danas osecaj da ai utice na tvoje odluke recimo? i to onaj tupavi, ne superinteligentni. posto utice.

a volimo da pricamo o strasnoj buducnosti jer nam je to deo psihe. to ti je kao ono sto stanes pored ograde pa zamislis kako bi bilo da skocis, pa se odmaknes ili uhvatis cvrsce.
jasnije vidjenje posledica onog sto neces da radis, tako sto dobijas ideju da to uradis. bas ovo sto pricam melkoru.

to je tačno celt, ja sam razmišljao kako bi bilo jebati vepra pa sam se približio i video da vepar ima isto kurac i izgubio sam volju

svakog neka muka muci bombas, ko sam ja da ti sudim

ISIS su napravili i logistički podržali Jevreji/Cionisti kao i 9/11. Većina Jevreja i dalje veruje da su oni odabrani narod i čekaju mesiju koji će njih i zvanično postaviti na tron.
Takođe, ostale rase su tu da služe/robuju njima kao odabranom/božijem narodu.

Na mestu gde je Al Aksa treba da bude izgrađen Solomonov hram. Oni i dalje maštaju o tome a plansko rešenje hrama postoji od kraja 90-ih.

Zastrašujuće je kako oni funkcionišu i koliko daleko ide njihova manipulacija. Preporučujem dokumentarni film dole da biste saznali više o njihovoj agendi.

https://www.bitchute.com/video/cssXkCAPV3jY/

Samo neke od zanimljivosti iz filma:

- Migranti u Evropi i rasno mešanje Evropljana sa ostalima se nalazi u Talmudu. Jevreji su srećni zbog toga jer prema tekstu, tada dolazi vreme njihove vladavine i dolazak mesije.
- Finansiranje ratova i to i obeju zaraćenih strana od 18-og veka.
- Dogovor između Rotšilda i Velike Britanije za vreme WW1 da će cionisti pridobiti Ameriku kao Britanskog saveznika i da treba nastaviti rat a zauzvrat traže da Jevreji dobiju svoju državu.
- Rasizam u Americi i Jevrejski robovlasnici. Konstantno guranje antagonizma između crnaca i belaca dok njih u toj priči uopšte nema - iako su itekako zaslužni za ovo stanje.
- Kako i zašto oni, osim sebi, ostatku sveta guraju: LGBT, "demokratiju", poštovanje manjina, gušenje nacionalizma.
- Uhapšeni agenti Mosada koji gledaju sa jedne zgrade i raduju se dok WTC gori i ruši se. Kako je jedan Jevrejin preuzeo WTC nekoliko meseci pred njegovo rušenje i masno naplatio osiguranje.
- Citati iz Talmuda koji govore o tome kako će oni kao narod pozajmljivati novac a neće uzimati i tako dobiti svoje sluge.
- Tramp je najjevrejskiji predsednik u istoriji SAD-a. Oni su ga izbavili iz propasti 90-ih a zadržan je zbog toga "što će im možda nekada zatrebati". Na kraju se ispostavilo kao dobra procena.
- Propaganda sa brojem od 6.000.000 Jevreja od 1903. Mnogo novinskih članaka iz najvećih svetskih novina koje pominju broj od šest miliona jevreja koji nastradavaju ili će nastraditi, nekad u Rusiji, nekad u Evropi, nekad na Bliskom Istoku...

I mnogo toga drugog.

Ejdus to nije "dokumentarni film" nego rasističko antisemitsko sranje koje je napravio neki klinac/teoretičar zavjera sa 4chana 8chana/kuna - - ili gdje već rasisti mogu da budu to bez posljedica - - pa okačio na bitchute jer nije mogao na YouTube zato što bi dobio po pičci od moderature

Moraš biti vrlo obazriv sa svim tim dokumentarcima. Da su sposobni i vešti o tome nema polemike, to ih je i održalo kroz vekove. O tome da su narod izabran, ni manje ni više nego od strane Svevišnjeg, takodje nema potrebe raspravljati. Pred DSR recimo, u Austriji i Nemačkoj, (tipa) 40% lekara, advokata, sudija, naučnika...Bili su Jevreji. Ljudi na najistaknutijim pozicijama, vrlo ugledni, bili su Jevreji. Nije ni čudo da je bes gladnog naroda prema njima bio velik (kao i često kroz istoriju); nema, takodje, razloga da verujemo kako su i danas na značajnim pozicijama i svašta se pitaju. Poznajem nekoliko ljudi koji su živeli u Izraelu (naših), svi su se vratili izmenjeni. Neki su čak prešli u Judaizam.

...Postoji naime jedna vrlo zanimljiva priča - četres pete, kada je već bilo jasno da je hića izgubio rat, trebalo je lupiti roditeljsku šljagu Nemcima kako bi ovi konačno shvatili da od trećeg rajha nema ništa. Izmedju ostalog i stoga što je ovaj moron krenuo da šalje na front decu od 9 - 12 godina, pošto više nije imao koga, a i saveznicima je bilo dosta svega.

Naime, jednom, na nekakvom sastanku kom su prisustvovali (gomila zajebanih ljudi, državnika, generala...) povela se priča oko toga koji grad bi trebalo sravniti sa zemljom. E sad jbg, niko ne želi da nosi na duši desetine hiljada civila, vojniku je svakako ispod časti, a ostalima nije dobro zbog daljih karijera, savesti, mirnog sna itd...Jednom rečju guzica se stisla i niko nije želeo da istupi. E sad, ne zna se tačno ko, medjutim neko je pomenuo Drezden, što su prisutni oberučke prihvatili, u fazonu - rekao si, ko te jebe, ja nemam ništa s tim. Postoji priča da je Drezden odabran takodje zbog toga što je državni vrh tamo sklonio svoje porodice; no zanimljivo je to da je grad bombardovan tačno na dan kada se navršavalo 500 godina od masovnog pogubljenja Jevreja jer su izazvali kugu, namerno trujući vodu (živo spaljeno njih oko 2500). Napad je bio do te mere stravičan da se ni danas ne zna koliko ljudi je tačno poginulo - procene idu od 25 - 250.000 (što je preterano, neki relevantni izvori govore o broju 170 - 180.000). Ko je tačno ustao i rekao "Gadjajmo Drezden" takodje nije sasvim poznato.

Naći ću jednom u knjizi stranicu pa ću je okačiti, ne mogu celu da je prepisujem a trebalo bi mi vremena da je uopšte iskopam.

Ne potvrdjuje sasvim tačno priču o 5 vekova (ne mogu da nadjem link, valjalo bi pitati Cara) ali svejedno treba pročitati https://en.wikipedia.org/wiki/Persecution_of_Jews_during_the_Black_Death

Zglavkare, savetujem ti da prvo klikneš na link pre nego što napišeš komentar.
Znam da si ti zbog svoje specifične porodične situacije vaspitan tako da su ti nacionalizam i religioznost gluposti, ali su to stvari koje su doveli Jevreje do svoje države posle 2 milenijuma raštrkanosti po svetu. Molim te da to razumeš.

E sada, verovatno nisi znao da se u Talmudu nalazi 1948. kao godina kada će se Jevreji konačno vratiti u Jerusalim i doći pod jednu kapu. Imaš snimke jevrejskih rabina i tumača koji objašnjavju to u ovom dokumentarcu.

Takođe, da li misliš da bi oni došli do ovde da ih je neko ubedio da oni nisu Božiji narod? Da im je neki načitani liberal i kosmopolita rekao da batale tu priču, da je nacionalizam za budale, da je religija za budale i da nisu oni nikakav nebeski narod, da nije bitno ko je Jevrejin a ko Palestinac jer ipak smo svi mi raja i volite se ba...
Ne, nikako ne bi.

Imaš intervjue koje je radio Jevrejin u Izraelu sa njihovim običnim i religioznim ljudima. Većina njih veruje da su odabrani narod i da oni nisu učinili ništa loše Palestincima.

Njihova indoktrinacija kreće od malih nogu i radi se gde god da žive. Oni se uče da budu lojalni samo Izraelu. Čak i Jevrejski zvaničnici koji rade u SAD. Lep snimak gde jedna iz Ministarstva Odbrane SAD-a kaže baš to.

Takođe, u ovom dokumentarcu imaš snimke sa nekih njihovih slavlja u Izraelu gde se vesele i pevaju što je neki njihov borac ubio neku muslimansku devojčicu.
Da, kod njih zaista ide do te mere.

Svi ko jedan. Mi počinimo genocid nad Palestincima i oni su krivi zbog toga. Oni ne izručuju svoje osvedočene ratne zločince. Ne, oni ih slave i odlikuju.

Ono što nama spočitavaju ovde i što se zgražavaju nad muralima Ratka Mladića - kod njih su ti ljudi simboli borbe za narod i naciju.

Veruj mi, ovaj dokumentarac je zlato. Traje 6 sati i odlično je odrađen.

Koristiće ti, pogledaj ga.