Prijava

Mislim na gledanje TV programa direktno putem fizičkog TV prijemnika (ništa preko neta).

Ja skoro uopšte ne gledam.

Više mojih razmišljanja na tu temu imate ovdje:
https://dupliespreso.wordpress.com/2021/08/01/televizor/

Lepo jedan dexhxo reče:

Jovor:

-gimnazija
-bubuljice
-pulover
-ponosni član novinarske sekcije x gimnazije sa dugom tradicijom
-svojevremeno pisao kolumne za školske novine
-od turske kafe ima proliv samo starbaks
-slavi halovin - nece pali lile i badnjak
-ne pije rakiju samo Cognac i Armagnac
-besedio o bitnosti aktivizma mladih
-nosi muške ešarpe
-nosi sat sa kožnim kaišem
-zahteva ozbiljne diskusije na vukajlija.com
-pivo mu smrdi
-gleda mjuzikle

-svojevremeno pisao kolumne za školeske novine

-trenutno piše kolumne za dupli esopreso tačka com

FIZIČKI TEVE PRIJEMNIK

Više mojih razmišljanja imat...

Koga boli kurac na vukajlija tačka kom za tvoja razmišljanja dechxo

Jebeš mi krv, ovog lika treba jebati više nego stratimira i ejdusa, oni bar troluju, ovaj je ozbiljan, on piše u ZBILJI

Procitao sam njegov tekst na espressu.dot.com.. da, to sam ja, ja radim to. I, moram reci da, da je moj, da je moj celokupni utisak jeste da, da je, da je primetno da decko ume da, da napise tekst kao da, da je, da je studirao novinarstvo i, i stao tamo negde kod prvog semestra. Ono sto, sto mi sa, sa intelektualne tacke ne dopada u, u njegovom razmisljanju jeste da, da mi se cini da je on neko ko, ko ume da ustanovi problem ali, ali ali ali ne ume da, da ponudi, da ponudi resenje.

Gledam Partizan kad igra, pogledam film jer povežem lap top sa tv-om preko hdmi kabla, ponekad neku emisiju na n1 kad me interesuje i to je to.

Jel su beše na toj listi i one besede u čast Zoranu Đinđiću hahahaha to je Jovor 1/1 nezz na kojoj temi da pronađem možda sam i istripovo

-besedio o bitnosti aktivizma mladih

Ustvari to bi bilo to

Beseda je tako hriscanska rec, ali moras stogod i kojekude znati da bi besedio. Tako je kod nas NA CETINJE

Uvozna bosanska kvaziintelektualna komunjarska elita koja nas svojim udbaskim patriotizmom sahranjuje od '45te naovamo. To je Jowor.

Jel su beše na toj listi i one besede u čast Zoranu Đinđiću hahahaha to je Jovor 1/1 nezz na kojoj temi da pronađem možda sam i istripovo

Sad kad razmislim, sećam se 100% da mi je baš to palo na pamet. Sad, zašto nisam stavio, bemliga, leže na keca

Nadam se da će se diskusija vratiti na temu.

Samo bi se kratko osvrnuo i na prvih par hejterskih postova.

Odlika većine vas, a i većine ljudi generalno je da se uglavnom krećete po poznatom terenu. Vidite kako stvari funkcionišu i onda u tim okvirima radite ono što donosi najveću praktičnu korist. To je generalno odlična strategija u životu. Al je tu problem što ljudi prebrzo skontaju kako sve znaju, sve razumiju, ništa ih više ne čudi, i ni o čemu ne postavljaju pitanja. A mene recimo takav način funkcionisanja nervira, jer mi prosto mozak drugačije funkcioniše. Zato se često ne uklapam. Ja uviđam neke stvari, nelogičnosti, postavljam jako puno glupih pitanja, otvaram jako mnogo glupih tema... I to ljude nervira i onda pljuju. Al to je zato što ja generalno postavljam mnogo pitanja, i onda je nužno da će mnoga od njih biti glupa. Al mene iskreno zabole, navikao sam i na te reakcije. Neću da žrtvujem svoju autentičnost zarad popularnosti. Ako mi je na neki način fascinantno npr. to koliko je ogromna razlika npr. u gledanju televizije između generacija, ja se ne ustručavam pokrenuti takvu temu, bez obzira na reakcije. Jer npr. ta razlika u gledanju TV-a, s obzirom na to koliko se oko toga sav život vrti, oslikava generalno razliku u mentalitetu i načinu života. A onda to od banalne stvari postaje jako bitna stvar. Jer moja generacija upravo sad dolazi na teren kad je ona ta koja postavlja pravila i primjere i stiče neki uticaj, i po meni biće vrlo zanimljivo vidjeti npr. kako će se naše sadašnje navike, npr. to što ne gledamo skoro uopšte TV, već visimo na netu, odraziti na generalno način života i funkcionisanje porodice, kroz neku deceniju. Nažalost čini mi se da se ide ka sve većem otuđenju, ali možda se neki trend i promjeni nabolje ko će ga znati.

I da, nisam spomenuo sport, jer ga ne pratim mnogo... al još uvijek ponekad gledam neku utakmicu ili tenis na TV-u, što je uglavnom zgodnije nego preko neta.

I što se generalno negledanja TV-a tiče, mislim da tu uopšte nisam izuzetak u svojoj generaciji. Npr. moj najbolji drug i žena (uskoro su dobili i klinca), uopšte nemaju televizor u kući. Dakle po pitanju negledanja TV-a isto smo.

Ali se naš stav o tome mnogo razlikuje.
On namjerno nije kupio TV, jer smatra da je to gubljenje vremena i osjeća se na neki način superiorno zbog te svoje odluke.
A ja s druge strane, mislim da se izbacivanjem TV-a ipak dosta toga i gubi, naročito ako se to vrijeme zamjeni netom, a ne recimo kvalitetnim vremenom sa porodicom.

Ja sebe kritikujem što sam recimo zanemario TV, kao jedan legitiman medij. A on misli da je faca što ne gleda TV.

Poremeceni Antivaksr
Jel su beše na toj listi i one besede u čast Zoranu Đinđiću hahahaha to je Jovor 1/1 nezz na kojoj temi da pronađem možda sam i istripovo

SokOdZove
Pre neki dan neko linkuje definiciju na nekoj temi, otvorim ono 10ak godina stara. U komentarima Jova nešto kenja, jebeš mi sve, moje skromno mišljenje je da si ostao isti debil za sve te godine. Ne debil kao glup, neinteligentan, već kao debil gimnazijalac, nočare bubuljice takmičenje besede zoranu u čast pulover (džindžer opciono)

to je ta tema jovor otvara te teme on radi to

Al sam ga linkovao, prvi post gde ja pišem da ne jebem. Ja bar ne jebem dok Jovor ne OPŠTI

OPŠTIO LI SI ŠTA U GUZU JOWORU?