Prijava

Dobro nam došli bulgakov i the prof, nadam se da ćemo se lepo družiti u narednom periodu :)

pozdrav moderatori pogotovo The Prof, nadam se uspešnoj saradnji

Awwww a piće za sve i pica kod Bucka!

pridružujem se pozdravima!!!

Тхе Проф
Awwww a piće za sve i pica kod Bucka!

neka ti te pice
Pre neki dan čovek novosađanin mi rekao nešto tipa "jedino u Bg što valje je pica u Bucku vau salate vau kurac palac" bukvalno ne postoji gore mesto za has u gradu a jeo sam pljesku na Đermu

Obojica su vrhunski autori i cool tipovi. Nadam se da ovaj uveli pupoljak od Vukajlije uz njihovu pomoc ponovo procveta!

Kako vas plaća zmaj, u tokenima?

ovako trenutno izgleda sve super ali pitanje je koliko je na duže staze pametno uvođenje moderatora. mogu da pomognu u saniranju spema a mogu i da rasteraju ovo malo ljudi što je ostalo, videćemo

iskupili su se što su poslali stratimira na letovanje.

dobrodošlica moderatorima i sve najbolje

@Deku

Koji si salatu stavio preko? El bilo u Francuskoj ili Beogradskoj? El teta Slavka bila? Sve je različito…a da je govno - govno je. I to radioaktivno.

@Melk

60e mesečno, Bulga 50 (ovo mu je 1.mandat ipak)

@presretač

Ejdus je dobar momak, dobili smo izveštaj od njegovog lekara, ima on te svoje momente kad uđe u žute minute (ili oni u njega, tako nešto), mora i terapija malo da se prilagodi…i tako.

Ako me ne ložiš da vas stvarno plaća, puno mi je srce zaista. Čuj rasteraju ljude, to bi bila baš velika šteta :D

Brate koje rasterivanje, mislim bukvalno KOGA DA RASTERUJEMO???

Проверено су неки људи добијали нешто у прошлости.

samo da pozdravim moderatore sa srećom

Realno, bombi održao sajt, bez zajebavanja. Ta energija, to ludilo…ja ti brate nikad ništa zamerio ne bih:)