Prijava

Dodji da ga pusis malo. Sagni se. Pokloni se mudima stratimirovim u kojima mnogi nadjase inspiraciju

Brises, menjas postove... Lesinar klasican. Veciti gubitnik

hranio sam ga u ime vukajlije, dalje me boli kurac, nek jebe vas psihić

Sveze obrijana i nabrekla muda stratimirova. Delikates kakav ces retko imati prilike da okusis u zivotu. Oblizni se onako i navali

Cara je govno najobicnije, eruovog ili erudiranog tipa a sad cu da ti objasnim i zasto je lik kojeg treba uvek i svuda gaziti i ne davati mu sekund paznje. Kad provale coveka, citaj- naivcinu. U pocetku glumi pristojnost, da bi kupio tvoje poverenje ali svo vreme ga apsolutno boli kurac za tebe. I sta radi dok to radi- navlaci te. Navlaci te da te namesti i izblamira na bilo koji nacin. Kod publike koja je retardirana poput njih, taj djubar i toksicni humor prolazi. Kod onih koji ih provale i znaju, njima lepe etikete "losih osoba" i slicno i bez problema izmisle nesto da ti zalepe iako se nikada nije desilo. Najvece svinje i smradovi koji daju sebi za pravo da kritikuju, a njihovih dela i njihovog ponasanja bi se i sam djavo postideo. To ti je ukratko cela filozofija o njima

kakav nedostatak ličnosti wtf

I uzivaj u zivotu. Slavi ga

Ž I V O T
I
V
O
T

Drzis besedu o mudima stratimirovim otkako si usao u komunikaciju sa mnom a nisi toga ni svestan

Vidis kako ti se lako uvuce nemir u majusno srce. Nisi ti toliko hrabar koliko bi mozda, neko naseo

ok, našao si smisao

Nije to licnost, to sto ti radis je usvojeni model ponasanja. Zato si bezlican tako. Sa Carisxom bez Carisxe odjavi se i videces da nema razlike.

doićeš bananaru majmunaro to je cela poenta

Ti bi da se nametnes ali

B A N A N A
A
N
A
N
A
M
E
N

svako društvo ima neke skotine a ovo je moja šansa da se sramotim i uđem u kontakt sa čmarom, ovo je čista proba da okušam šansu.
Za sada gubim.

Cekaj jel to sad kao u maniru 2011te "navukao sam majmuna na bananu olololo" ili si mozda zabrinut jer cu biti banovan

sjebaću te da se ne smaram na dalje, zato i kevćeš kao kučkica dramiš cara kurac palac....

sjebaćeš se sam nemaš ličnost

U oba slucaja si tek probusen rumunski kurton

Ti parazitiras na racun tudje licnosti, ukoliko nemas o kome da pises ti si mrtav. Jer si truo, statican i smrdis

nemaš karakter zato jaučeš