Prijava

ne kapirate da ste penzosi svi đuture.

...ša će biti kada Vučić pusti 50 eur....šta će biti šta bi mogao...

Ne Nemački penzos, nego srpski gologlavi sup.
Ono što ne kapirate je da sami sebe određujete kroz stavove koje sami sebi nametnete jer ste plićak.

Zombiji, isto kao i penzosi. Jao šta bi ja sa džabe parama.

Fora je što je i autor teme kurac, da je bar smislena navlakuša.

Ja bi zapu uzeo diplomu nek ide život.

rešili bi nekako ta dva ispita što kaže hotul

Ćuti, bilo je 4 pre tri nedelje.

Gura momak, nema šta.

"skoro završen medicinski fax"

to je daleko iznad nego apsolvent level.
To ti je "lubim kulac gospodine" vs "dobar dan kako ste"

Iskreno skenj mi je zbog zapa jer svako normalan bi imao ispizd od averidz seljaka da ga drkaju za rl sto je bio iskren, sustinski sebe je diskreditovao jer je dao taj podatak.

Kao i onaj sa starackim pegama, jede govna mora vakcinacija drka sve da je dr nema niko prava priča, na kraju ispadne specijalizovao oftamologiju.

Na stranu što je papak, nego je i očni jebeni lekar.

ČIBE

čemu to pišanje po tarzaniji frenkiju to nek mi neko objasni taj patogeni level što maestro gura.

Tipčna prejadna patetika

Možda da dam ove pare Ćići i Frenkiju da se druže sa mnom? Valjda mi ne bi naplaćivali više od 1000e mesecno. Pare dodju i prodju, a za tih 10 meseci bih stvorio neke nezaboravne uspomene. Mozda bih se ogrebao i za poneku picku kraj njih.

Znam da su laki na parama i da za sve ove godine Dnjevnjaka i Tarzanije nazalost i dalje nisu videli vise od 3000 evra na kamari/racunu

Očito neka nadanja nisu ispenjuna ili neko nekog zavrno.

Napravite forum na tarzaniji nabijem vas na kurac degenerične, ne prljajte vukajliju smećari.
Potekli ste sa Vuke, nije vam ovo sisa za kukanje i skvičanje!!!

Ni apsolventski nije odradio.

sviramo kurcu al srećni smo kad nam se Zap javi i odgovori.
Pokreće te na razmišljanje.

Svaka čast bratu Zapu, bez zajebancije, i dalje ima energije da se drka sa ejdusima gljivama carama melkom smaračem...kao da nema rl

Ima sređen lajf koliko toliko i baca težu na dugu stranu a vi ko vampiri, odma grizi. Nemož čovek progovori a posle seremo fali zap nema hotula celt se povukao odavno....

Pa to je i bio plan. Zapata digo ruke, Celta smo proterali na formulu i sad možemo u miru da budemo u pravu.

Super je kada te neko podržava ali ne i Hotul. Posebno kada laže za broj ispita a to od njega ne tražiš.

Iskreno, Celt me malo razočarao, mislio sam da je baš za "nauku" međutim pokazao se kao teški mainstramer.

Zavisi gde živiš, u Nemačkoj je to ništa.

Plati radnicima zaostale plate, nismo ti besplatno radili na forčenu

10.000 evra viška je taman da se dobro provedeš ako se svi složimo da je dve nedelje onako neki vremenski standard dok ti ne dosadi i onda nazad kući da malo odmoriš i odradiš sve testove na polne bolesti pre no što ponovo stupiš u radne aktivnosti uz pomoć kojih si do istog viška i došao.
Aksiom je da se sreća množi onda kada se deli, što će reći da dobar provod ne može biti dobar bez bar još tri drugara, recimo da ti plaćaš za sve vas to bi bila sledeća računica:
Apartman/Hotel 14 dana iznosi 2000€ (u cenu uračunat doručak, ručak, bazen, đakuzi i tako neke gluposti) x 4 = 8000 €. Recimo da svi cepaju gudrovinu to će izaći 40g vutre oko 300 evra + 14g yeya 1400€ al ovde se tališ sa ortacima jer oni ako su pravi neće pristati da im ti plaćaš za robu tako da je to 1700÷4 = 425€ okvirno al zaokružićemo na 500 čisto jer nam se može. Znači ostaje vam 1500 jevreja da imate za kurve 4 večeri, jbg čini se malo al uopšte nije, a uostalom uvek možete da im ponudite lajnu za blowjob ako se baš napalite

Možda na obrezivanje? Ne znam stvarno

Iznajmio bih na nesec dana neku poluluksuznu vilu s bazenom pored neke mirnije portugalske obale