Prijava

To Vam se čini deco jel velika je razlika ako si ti radio i štedeo za tih 10 hiljada ili si dobio kao poklon. Da si radio i štedeo za to nema teorije da bi se razbacivao na prostitutke.

Kupiš zemlju/zakupiš zemlju i zaseješ marihuanu. Imam insajd info da će za 5 godina vutra da se legalizuje u Srbistanu…

Ala, ala, ala to ne valja
Moderator vutru deci valja
Ala, ala, ala to ne ide
Autori Profu s dzejom vide
— Sejo Sekson

Kupiš zemlju/zakupiš zemlju i zaseješ marihuanu. Imam insajd info da će za 5 godina vutra da se legalizuje u Srbistanu…

pa ubice ga doslovno konkurencija, bila vutra legalna ili ne, de sme pored naprednih da gaji

Znam da su laki na parama i da za sve ove godine Dnjevnjaka i Tarzanije nazalost i dalje nisu videli vise od 3000 evra na kamari/racunu

*8 evra po članku

Ako si ih dobio, a ne mukom stekao:
Kupiš auto za 2. 000 €, iznajmiš gajbu ili kuću na sedam dana, kupiš šampanjac - dva, pića i hrane za sedam dana i tri osobe, uzmeš dve prostitutke na 7 dana i samo ih tucaj 10-11 puta dnevno (ne zaboravi kupiti 80 kurtona!) i sedmog dana ih isplati i iz doma isprati. Nikad bolje bačena lova!

based srbski del boy? ko bih rekao

Ako si ih dobio, a ne mukom stekao:
Kupiš auto za 2. 000 €, iznajmiš gajbu ili kuću na sedam dana, kupiš šampanjac - dva, pića i hrane za sedam dana i tri osobe, uzmeš dve prostitutke na 7 dana i samo ih tucaj 10-11 puta dnevno (ne zaboravi kupiti 80 kurtona!) i sedmog dana ih isplati i iz doma isprati. Nikad bolje bačena lova!

a krš od 2000e se tu uklapa kako tačno?

kakav je to recnik srpski del boje, sta bi na to rekao Srboslav iz dinastije Svevladovic

a krš od 2000e se tu uklapa kako tačno?

Pa kako će da isprati kurve, šta treba da im prstom upire u najbližu autobusku stanicu? Del Boy je gospodin čovek

Pričate o 10 milja ko da su neke pare sa kojima možeš nešto. Zaštekaj da imaš za ne daj bože nešto iskrsne i nastavi živiti ko bez njih.

Ja sam mislio da Maestro 10k istisne u vidu gnoja iz noznog palca, kad ono slabije

Ових 10к таман да заврши онај базен за који се интересовао пре извесног времена

Sve pretvoriti u novčanice od 10 dinara i plaćati isključivo njima.

Svako od nas je vec potrosio 10k.
Samo je pitanje u kojem vremenskom intervalu. To je cela poenta 10k.

Ali nije pitanje bilo "kad bi zaradio" vec "kada bi dobio"

Uplatite tiket papani mozda vas usere

Pričate o 10 milja ko da su neke pare sa kojima možeš nešto. Zaštekaj da imaš za ne daj bože nešto iskrsne i nastavi živiti ko bez njih.

Kolko sam ja skontao poenta teme je kako potrošili te pare kao da su namenjene isključivo za to - da se potroše. Kao da smo npr dobili vaučer od 10k i sve možeš s njim al ne možeš da ga uložiš u kripto recimo ili u zemlju

Tripko je l bi primi vakcinu za 10k?