Pomozimo Vukajlijasu da se ne ubije

  1. To se medicinski zove akutna psihoticna epizoda: da li je izazvana stresom, drogom ili genetskom sklonoscu za takvo nesto, nebitno je, covek se muci, i treba mu strucna pomoc.

    +1

  2. M da li si eksterni validator

  3. Auu ispade Frenki stvarno kockar i narkoman, ja mislio to samo Tarzane zavrnuo po malo za koji ket ponekad. Tužna porodična priča i ako je tako kao što kažete, teško da će ikada više biti normalan

  4. bice ako bude pio lekove al onda nece biti smesan pa ce da se skine i onda opet opsada itd

  5. Ok. Onda su stvari zapravo mnogo gore.

  6. Šta bre pametujete pička vam materina hahahah

  7. Uvek mi je bilo fascinantno kako ljudi zastrane tako. Kao imaš 25 godina lupam, da li razmišljaš u fazonu: ee al mi je do jaja, sto posto neću biti klošar sa 36 i onda završiš u ludnici posle 10 godina jer si kockar i narkoman.
    Na kraju su većina tarzana postali ono što su parodirali

  8. Čiča Morada, voli kurca mlada :D

  9. Cica Morada, za sprdanje dobar ispada

  10. Realno bi Morada mogao da nas tuži za veb maltretiranje.

  11. sad ce cica morada da izadje u vestima, pomogli smo frenkiju ali odmogli njemu :D

    al stvarno 3 najjaca nicka

    vlade limar
    cika bulja
    cica morada

  12. https://www.kurir.rs/crna-hronika/3833061/jutjuber-objavio-fotku-polugole-zene-bez-glave-u-stanu

    Kako je jadan ovaj Kurir jbt "objavio sliku polugole zene bez glave u stanu uz ZABRINJAVAJUCU PORUKU" kao da je ubio lol odsekao joj glavu. Nego nebitno to, nmz da mi kaze niko da ovo nije iscenirano i isforsirano prilicno i sprdnja, sad pogotovo nakon ovoga

    Boli ga kurac malo blam kad se otreznis, to prodje, ali do jaja prica za ortake ostaje do kraja zivota. Bolje to nego da te ljube masne babe na sv nikolu

  13. FOTKU POLUGOLE ŽENE BEZ GLAVEFOTKU POLUGOLE ŽENE BEZ GLAVEFOTKU POLUGOLE ŽENE BEZ GLAVEFOTKU POLUGOLE ŽENE BEZ GLAVEFOTKU POLUGOLE ŽENE BEZ GLAVEFOTKU POLUGOLE ŽENE BEZ GLAVEFOTKU POLUGOLE ŽENE BEZ GLAVEFOTKU POLUGOLE ŽENE BEZ GLAVEFOTKU POLUGOLE ŽENE BEZ GLAVE

    xaxaaxaxaxaxaxaxaxax

  14. hahha ja sam psihicka stena

    melkijades pusi kuraca dvades

  15. ja se ne bih zezao sa covekom koji gde god se pojavi nastane neko sranje, neko pokusa da se ubije ili krene neka pucnjava

  16. Pišem Uz Vetar
    Po mojim informacijama, ćale mu se ubio nakon što je vratio sve Frenkijeve dugove, a ubio se zato što mu je sin narkoman i kockar pa sad taj isti narkoman i kockar pokušava da privuče pažnju da ispadne veća žrtva od sopstvenog oca.

    Jel ovo istina za samoubistvo? za dugove šta i kako ne ulazim, nebitno sad

  17. Jbt Gambi kad vidim koliko se zalažeš za čoveka i braniš njegove postupke, dodje mi da te pozovem da mi se pokenjaš nasred dnevne sobe.

  18. Manijak jeste istina za samoubistvo, ubio se covek nema 10ak dana

Rekli o sajtu

U subotu, 27. novembra 2010. u Klubu studenata tehnike biće održana smotra sadržaja popularnog šaljivog sajta. Vukajlija je mesto gde se Internet zajednica okuplja kako bi na duhovit i originalan način definisala reči i izraze, sleng termine, našu svakodnevnicu i aktuelne događaje, po paroli - „Ovde možete da definišete sve ono što ste oduvek želeli, a nije imao ko da vas pita”.

Mondo · 25. Novembar 2010.