Pomozimo Vukajlijasu da se ne ubije

  1. Koga boli kurac za tim frenkijem
    Decko se izdrogirao, napio, ne ide mu i pao je nisko
    Samo babe i dusebriznici mogu da napisu 20 strana teme na vukajliji o njemu
    Nek je ziv i zdrav decko da je normalan nije ali nek krene sve njegovoj porodici i njemu

    Sto se tice teme opstije i za to me boli kurac bas, ja nisam toliko aktivan na internetu i zasto bi me ista zanimalo od te kancerogene tvorevine
    Da se svaki dan ubijaju ja bi ziveo najnormalnije
    Gledao sam emisiju sa djanijem kad su ti dnevnjaci pozvali njega bukvalno da ga ponize i da prave totalnu sprdnju a i generalno taj dnevnjak kako je krenuo i sve je to svakom normalnom pokazatelj i svakom je jasno da se radi o debilizmu, o begu iz realnosti, precenjivanju sebe, potcenjivanju drugih, ne samo drugih nego i roditelja i vrednosti, o izopstenosti, dosadi, depresiji, besmislu. Oni su jednostavno tako isprogramirani svi ti sa tarzanije da propate kao svezski pisci jer su oni jos sa 20 shvatili ceo sistem i to ih jebe pametniji su od svoje generacije znaju da je sve korumpirano i onda studiraju cisto onako a ne vide smisao nego ocekuju da ce raditi za 30 000. A zivot nije takav. Ko se bori nadje puta.

  2. da se radi o debilizmu, o begu iz realnosti, precenjivanju sebe, potcenjivanju drugih, ne samo drugih nego i roditelja i vrednosti, o izopstenosti, dosadi, depresiji, besmislu. Oni su jednostavno tako isprogramirani svi ti sa tarzanije da propate kao svezski pisci jer su oni jos sa 20 shvatili ceo sistem i to ih jebe pametniji su od svoje generacije znaju da je sve korumpirano i onda studiraju cisto onako a ne vide smisao nego ocekuju da ce raditi za 30 000.

    nznm nisam ispratio ništa sa tarzanije, život je prekratak za ta sranja, al ono, čini mi se da je ovo 95% sadržaja čitave "scene danas". Prazno, nemaštovito, neduhovito, neodmereno, bespotrebno.

  3. Danasnja scena je skroz drugi fazon ovi novi su neunistivi sposobni i nemoralni ne samo jutjuberi nego mnogi rodjeni da kazemo u 2000itim, ne znaju nista i nisu optereceni i brzo napreduju
    Ja nisam nesto citao mnogo tarzaniju al jesam sigurno bar 10ak tekstova i provejava taj krug dvojke n1 vajb gde su svi krezubi sem njih, ja sam skontao da su momci na mestu u to vreme ali da je provejavalo dosta tema o zaposlenju i situaciji u Srb-jeste, depresija neka ravnicarska + nipodastavanje krezube srbije.

  4. Pa dobro da, masa ljudi zasniva svoje postojanje na nipodaštavanju krezube Srbije.

  5. kako su odvratni neki ljudi ovde, nadam se da necete imati nekoga ko je u ovom stanju bar za njihovo dobro

    covek ne zna gde se nalazi trebaju mu lekovi, pola srbije pise da privlaci paznju lol
    pa kako i da se ne ubije

  6. Al kao kakvo je to zanimanje tiktoker. Kao ako je masin bravar onda ima pravo da se ubije, u pravu se gospodine Dragane, izvinjavamo se što su rođaci morali da vam obiđu 200 metara više kako bi vam došli da jedu prebranac i oslića

  7. Naravno da privlači pažnju, možda ne kako bi ostvario nekakvu korist već kako bi mu se pomoglo i kako bi ga razumeli.

  8. uopste nije privlacio paznju vec je ovakav nedeljama, za privlacenje paznje ti treba predumisljaj a on je skroz iz koloseka izbacen, ko mu je video instagram pre nego sto se ovo desilo zna, takodje zna da ne fejkuje ovo 100%

    privlacenje paznje bi bilo da se namerno zatvorio da bi bio na vestima, a realna situacija je da on stvarno misli da neko zeli da ga ubije sto se i videlo na lajvu

  9. Prsao je čovek, koliko moraš biti bolestan i neinteligentan da pomisliš da čovek koji ovo nikad nije radio, odjednom radi zbog popularnosti. Verujem da Frenki nije cvećka, eto neke od vas je zavrnuo, neki ga gotivite. Ja sam ga upoznao i razmenio 3 rečenice i svakako mi je delovao ka istripovan i istraumiran lik. Njegovo stanje je za žaljenje i ovo sigurno nije bilo usiljeno kolko god on pokušavao da ispadne ciničan i okreće na sprdnju, lik je u ozbiljnom problemu. Čak je i na telegramu kačio slike fazon u trenucima nervnog rastrojstva. Srbi misle da samoubica izgleda tako što kad ga pitate šta ima novo, on vam kaže "evo bajčo mučim se baš, planiram da se ubijem oko Svetog Nikole"

  10. To se medicinski zove akutna psihoticna epizoda: da li je izazvana stresom, drogom ili genetskom sklonoscu za takvo nesto, nebitno je, covek se muci, i treba mu strucna pomoc.

  11. Ne fejkuje, treba mu pomoć, shvata to podsvesno i privlači pažnju kako bi ljudi videli šta mu je i pokušali da pomognu, pošto već ne može sam. Svako sranje koje praviš u životu je potreba da te vide, razumeju, saslušaju...Da budu ljudi prema tebi. Dete od tri godine, kada ga ignorišeš, napraviće neko sranje kako bi morao da obratiš pažnju na njega. Tiktokovi, jućubovi, sve ostalo je - potreba za pažnjom, za tim da te prihvate, da si dopadljiv nekim kul glavama, da te vole. U suštini. Da ne ulazimo dublje u sva ta sranja - čovek je u nevolji, treba mu pomoć i nadam se da će je dobiti.

  12. Čak i Celt čovek ima potrebu da ga smatramo zdravim, pravim, normalnim, mislećim i donekle kul čovekom, iako bi realno trebalo da ga boli kurac, jer šta ima kome da dokazuje.

  13. Po mojim informacijama, ćale mu se ubio nakon što je vratio sve Frenkijeve dugove, a ubio se zato što mu je sin narkoman i kockar pa sad taj isti narkoman i kockar pokušava da privuče pažnju da ispadne veća žrtva od sopstvenog oca.

    Daleko bilo, ne daj bože nikom, ali kad nekog stignu posledice decenija loših odluka stvarno ne možeš mnogo da ih žališ.

  14. Čak i Celt čovek ima potrebu da ga smatramo zdravim, pravim, normalnim, mislećim i donekle kul čovekom, iako bi realno trebalo da ga boli kurac, jer šta ima kome da dokazuje.

    jeste, bitna je ta validacija jbg. ono, rijaliti cek sa vremena na vreme.
    mozes ti do sutra da se sopstveno validiras i da te ne pogadja nista, bices balansiran ko nova guma, sto rece ovaj iz ladnog piva, ali to ne znaci da ces biti dobar.
    vukajlija doduse nije mesto za to :)

    a i ne valja da se sve na eksternoj validaciji postavi, kao sto ne valja ni za sve samo sebe da pitas.

  15. o frenkiju, mozda najbolje da zajebemo vise a?

    pogotovo ako je tacno ovo sto pricate.

  16. Ovo je jedna lepo upakovana istina

  17. Ja sam za lok ove teme, dok se ne javi Frenki lično da kaže šta se desilo

  18. Ovo su cak neki novi termini celt je zacetnik novog pravca u psihologiji
    Eksterna i interna validacija