Pomozimo Vukajlijasu da se ne ubije

  1. Nekako mi se sad uklapa ovo da je Frenki kockar i narkoman, da je ćale vratio njegove dugove i ubio se. Volim Frenkija jer je moj krajišnik i jer mi je jedini bio kul od Tarzana i Duvnjaka, ali jebiga, kako seješ tako žanješ. Ja vam kažem da kod nas u Hrvatskoj nije bilo kladionice, kockanja, droge i tih sranja, verovatno je ocu njegovom poštenom čoeku nepojmljivo šta mu sin radi i to doživljava kao svoj poraz i nedostatak odgoja.

  2. Ja sam pročitao dosta njegovih tekstova na Tarzaniji, a video sam ga u par epizoda Dnevnjaka.
    Mislim da je sasvim korektan i čini mi se da ima talenta za zezanje.
    Što se tiče ovog što se trenutno dešava, mogu samo da kažem da je glupo donositi zaključke o osobi na osnovu jedne situacije.
    Ja se trudim da sagledam što više aspekata i "sastavnih delova" kad gradim sliku o nekome.
    Meni je sasvim OK to što je radio sa Dnevnjakom kao i to što je pisao na Tarzaniji.
    Ne treba nekome dodatno otežavati već tešku situaciju.
    Ovo će biti zaboravljeno za mesec dana, a za njega bi najbolje bilo da sve okrene na šalu jer ne treba da se povuče bez borbe.

  3. a za njega bi najbolje bilo da sve okrene na šalu jer ne treba da se povuče bez borbe.

    Ovo realno kao ja da sam napisao.

  4. Ne, ja mislim da je najbolje da se vrati na vukajiju i svi brate zivimo 2010. i 2011. i da se pozove i hotul i svi ovi koji su dosli posle 2012. da nam svima zajedno bude super.

    Znam da je teh neizvodivo al na tako nesto mislim.

  5. hahahhahah ali da pun samopouzdanja kažeš da čovek kome se ubio ćale zbog njegovih dugova zelenašima troluje zbog lajkova na tik toku je stvarno neverovatno, druže izadji napolje i dodirni travu oseti sneg kako pada, pogled na svet ti je otišao u kurac maksimalno ispred tog ekrana

  6. Kašof se vraća kad je napotrebniji

  7. Imbecil od starta teme.

    Idi crkni skotino

  8. Kašof se vraća kad je napotrebniji

    hahahah kakva carina vidi troluje vatrogasca i kevu udovicu jel da da je kralj xd

  9. Može neko da me uputi vezano za ovog momka?
    On je odavde sa Vukajlije i osnivač je Dnjevnjaka. Koliko sam razumeo, mnogi mu sa Vukajlije zavide jer se ostvario u poslovnom smislu.
    I sada dosta njih likuje nad njegovim padom? Da li sam dobro shvatio priču? Ili je to bilo još nešto?

  10. Uputiću te ja spremam jedan poduži post

  11. niko ne likuje niko nije ljubomoran par njih ga lično upoznalo i blejal sa njim jbt dal si ti normalan šta pitaš odakle ti to sad

  12. Pa Maestro i Zapata mi izgledaju kao da su jedva dočekali da se ovo desi pa zbog toga.

  13. Po cemu si to zakljucio bata ejduse

  14. Pa zbog onoga što si napisao...

    Ja mislim da je bolestan i da mu treba boravak u nekoj instituciji

    meni je dovoljna satisfakcija sto su prejadni i propali.

  15. Pa prejadni su i propali mnogo pre ovog incidenta. A da mu je boravak u instituciji neophodan, to je evidentno jbg. Ne bih voleo da sam zapravo takav kakav bata ejdus misli da sam, to bi bas bila neka demončina

  16. A gde mene nadje onda. Ja sam jedino Frenkija i gotivio od te ekipe. Ovi mi ostali nekako delovali ljigavo, jedva docekali da zasednu na pink, radio s, politiku, da reklamiraju piva cipseve i ostala stanja po instagramu, da gostuju po emisijama svakih 5 dana. On se nekako drzao dostojanstveno. Do nekog trenutka jebiga. Zapata izvini sto cu reci ali daj neke insajder informacije ako imas. Ajde na stranu Danijel, ali zasto je Damir tiho odjeban iz Dnevnjaka

  17. Ušao bio sa Zapatom u dilove, krenuli da prave kojekakve glupe, nezanimljive i nepotrebne sadržaje i plasiraju to u javnost. Frenki je tu bio mrčendajzer a Zap je bio pogonsko gorivo i štancao nekakva sranja koja su klinci dočekali sa oduševljenjem, jer im se ne nudi ništa drugo. Išlo sve lepo dok F nije povukao prljave trikove i zapalio sa velikom lovom, a Zapata se razočarao u bezobzirni, bezdušni šoubiznis i rešio da se vrati zdravstvu. Frenki nije uspeo da se izbori sa tolikom slavom koja ga je preplavila, a Zap eno ga sedi u ordinaciji i leči kurje oči niškim babama.

  18. Brt reko bih ti da znam, znas da sam lagan na iznosenje prljavog veša lolz. Sve sto sam imao napisao sam 2018, posle ni sa kim iz te price nemam kontakt

  19. Možda sam omašio par detalja ali to je mislim suština, ima možda neka tema ovde na v o svemu tome.

  20. Melk, ispada da se Frenki deceniju vec bori sa kockanjem, drogom i kamatom, stvarima koje obicno idu u paketu. Slava je tu bila sporedni dogadjaj, nus pojava. Makar se on nije jagmio za slavu intervjue itd kao njegov bivsi Mitrovacki bff

Rekli o sajtu

Na pitanje: „Ko je bio Mocart?“ duhoviti posetioci internet sajta Vukajlija, rečnik slenga, odgovaraju: „Svestrana ličnost. Čovek koji je komponovao muziku za Nokiu. Inače, bio je poslastičar i izmislio je Mozzart kugle. A voleo je i da se kladi...“

Danas · 06. Novembar 2008.