Pomozimo Vukajlijasu da se ne ubije

  1. Ja sam ladno mislio da je dnevnjak zapravo "gitak" ekipa, ladno ne znam šta je dnevnjak i srećan sam iz nekog razloga zbog toga. Daj Zapato tu temu da se ciganimo malo.

  2. Ma lupam gluposti maestro.

  3. Inače ovi momci su imali smisla nema šta, ko god oni bili. https://www.youtube.com/watch?v=HR8OzLubQsg&ab_channel=GITAKTV

  4. Brt, jebem li ga, ja sam na svoju epizodu u tarzaniji, koliko ona sitna i neuticajna bila, sasvim ponosan, pisao sam ono sto mi se pisalo, nisam se ukaljao pinkom i dnevnjacima, upoznao sam suprugu preko tog sajta, tekstovi mi naravno nisu nista epohalno, nece promeniti svet, al imao sam 23, 24 godine kad sam ih pisao, i rado im se vracam ponekad. Tipa prozor u drugo vreme, kako sam tad video svet oko sebe. Uzela se i solidna kinta, i pored malverzacija, i objektivno moje nezainteresovanosti. Gresaka je bilo, naravno, al ne previse drasticnih.

  5. Melk, daj ne blamiraj se, znas vrlo dobro sta je dnevnjak, ne odisi kiselošću pls.

  6. Nznm brate stvarno, pogledao juče onaj Frenkijev klip voćkice mi upropastile život, čisto da imam bar mali uvid. I sranje mi to, jebem li ga, možda je do mene. Ne znam ni šta je tarzanija sem da je neko sranje što liči na vukajliju, i da je tamo otišlo nekih "članova" odavde i da je u početku bilo zanimljivo i kul (valda). Nisam ušao na to u lajfu.

  7. Solidna kinta? Zar nije do skoro bila prica da nije bilo kinte a i to malo sto je bilo uzeo Frenki sebi

  8. Do pre nedelju dana nisam znao ni ko je bakaprase jebeni, ne znam ni šta je tačno tiktok. Ne znam ni šta je instagram ako mi veruješ.

  9. Ne znas sta je tarzanija, al znas da je sranje. Low pH alert.

  10. Maestro, pojam solidne kinte je relativan u odnosu na coveka i period zivota u kome se nalazi.

  11. Otišli likovi sa vukajlije da prave neki drugi sajt na kom će da budu kul, naravno da je sranje :)

  12. Brt, al tim recenicama "ne znam sta je instagram" ti samo mislis da troluješ nekoga, al u stvari ispadaš samo materijal za pomeranje bulje ovde. Ne čini mim od sebe, iako se pretvaraš da ti nije stalo, ne može da bude prijatno kad te 30 ovde likova poliva kofom govana zbog gluposti koje pišeš, mator konj

  13. Onda sam pogrešno protumačio. Učinilo mi se da se sladiš dečkovom patnjom.

  14. Znam šta je ono neko sranje sa fb što je napravio Nikola penzioner, Džoni, možda Džoni kurajber (mislim da nije), zaboravih kako se zvao. I valda Uroš. Zaboravih kako se zove tačno ta grupa, blokirao sam je, znam samo da pišu kilometarske zajedljivo - šaljive tekstove na razne teme, ugl. javnih ličnosti. Neka stara srpska reč je bila naziv grupe, da me jebeš ako znam koja. Nezanimljivo u principu skroz, mada su se neki ljudi ložili na to i rezali vene, ne razumem zbog čega zaista. Pitao me taj momak da im pišem i ja kao nešto, tipa šta god me zanima i u kakvom god maniru, dali su mi svu slobodu, ali me nije zanimalo.

  15. Znaš na šta mislim?

  16. Ne znam šta je instagram debilko, ja sam čovek koji i dalje koristi samsung na preklapanje.

  17. Ali kad pogledas ljude samo sa tarzanije, znaci koji nisu pipnuli govno zvano dnevnjak itd, svi su kul ljudi, koji su se posle ostvarili u drugim oblastima. Blek je cak i knjigu napisao, vrlo dobru dodao bih. Gruco, Wojtek, Hugo, sve ljudi na mestu. Ne znam sta je na kraju s Gvozdenom bilo, to je isto jedan ozbiljan genije

  18. Znao sam šta je parler, napravio sam čak i nalog na tome ali su ga u roku od par dana ugasili, mislim zauvek.

  19. Može li gif na avatar sad

  20. Ne ejdus, jedino bih se tvojom patnjom sladio.

    Na djevdjir mislis, izgovori to slobodno, djevdjir, znas ti dobro kako se zove i ko te je zvao, ne krevelji se. I djevdjir lik (nitkov zvizdi) je objavio knjigu. Jedino ti nikako.

Rekli o sajtu

Kada pitate dva čoveka o nečemu, dobićete više od dva mišljenja. Na toj osnovi je stvoren Vukajlija. Rečnik slenga i idioma.

Kompjuterska Biblioteka · 7. Maj 2009.