Pomozimo Vukajlijasu da se ne ubije

  1. Cara misli da bilo koga na ovom svetu boli kurac sto Frenki ima par klipova na yt i zamisli 40k pratilaca na instagramu hahahahahaha kao tretirace ga drugacije nego ostale narkomane

    Vidi, mene zapravo boli kurac.
    Ali tvoj koment odaje drugaciji utisak.

  2. Caro preteruješ jbt. Sve nam je u kurcu totalnom, službe, oprema...Grejna je sezona matori, ljudima gore kuće i stanovi svako malo. Mogao je neko da izgubi sve u požaru jer se ekipa vatrogasaca cima sa nekim tamo jućuberom, što se možda zapravo i dogodilo. Napravio je bre kevi pakao od života za narednih punkurac vremena. Izmaltretirao gomilu ljudi da se nedeljom cimaju oko njega. Zajebi to. Priča je lejm, idiotska, retardirana, transferblama itd. Ko što treba da ukinu bakupraseta za primer, trebali su da ga oleše od batina pred kamerama za primer takodje, tu pred zgradom jebenom odmah dole. Za primer takodje. Ne možeš to da radiš, tačka. Imaju ljudi teške momente, popnu se na krov, prekorače ogradu mosta, zaustave sve na 5 sati...Premišljaju se jbg, svako voli da živi. Al ne napraviš sve to da bi se snimao i kačio to na nekakav tiktok istovremeno. Što reče Kelt, svi imamo sranja u životu i jako loše dane, pa ne napravimo ovako nešto, ipak, i pored svega.

  3. Momku treba pomoć, žao mi je što je došlo dotle, nadam se da će biti dobro i da će se srediti, ali kako god, ovo što je napravio je jad i beda pre svega.

  4. Zato je ovo korak dalje bola u kurcu sto je frenki napravio.

    Sve drugo je patetika vec vidjeno.

    Usotalom da su imali hitno za pozar sig ne bi blejali u cara dusana.

    By the way nisu pozari bas tako cesti da ne mogu i oni nekad izbleje. Katastofiziras.

  5. Caro, nije 2011, ponasaj se normalno.

  6. Vreme je pandemije, act normal

  7. Pomazimo Vukajlijasu

  8. Koliko je Frenki nadmen i utripovan, on se za Nikoljdan besi, skace sa terase, drogira, nebitno. U 36. godini svojoj. Sigurno ima neke rodbine koja slavi kod kojih je mozda nekad isao pre svoje popularnosti a sad mu je to ispod casti.

  9. Maestro cime se ti bavis jbt.
    Sto bi ovde rekli iskaces bas beta incel debelo

  10. pa ne znam ko je beta incel, autistic screeching sa terase na nikoljdan ili neko ko je imao nekoliko slava da obidje danas pa nije imao kad da se ubije

  11. Jes, ti si cepo random sarme na vise mesta vs adrenalin high up sa policijom i sluzbama na blindiranim vratima
    Sarme su jace.

  12. meni to nije bas nesto pohvalno

  13. Nije pohvalno. Ne pricamo u tom kontekstu.
    Nije pohvalno ni zderati sarme na x mesta u jednom danu.

  14. Pa sad da l je adrenalin, ili neki spid, kokaniđa ili šta to je otvoreno pitanje.
    Verovatno oba

  15. Jebeni nikoljdan postalo merilo za nesto. Posebno ako odes na vise komata to ti je cenjeniji drustveni status

    Konsterniran sam

  16. mene interesuje da vi mene kazete od kad to Cico i Frenki nisu dobri i sta se tu odigralo

  17. Ovo sad sve ispada kontraproduktivno za ljude labilne i u problemu koji su ispratili današnji dogadjaj; jer sad ako im i padne na pamet da sebi oduzmu život, neće oklevati ni trenutka već će biti u fazonu - aukurac, daj da to odmah obavim a ne da se ciganim i blamiram ko onaj jućuber iz Šekspirove, odoh.

  18. Pa vec to rade klinci jos od betmena i supermena.

Rekli o sajtu

Da. Definitivno ima dobrih fora, svaka čast onima koji ih smisliše. Respect Vukajlija.

MyCity Forum · 4. Februar 2009.