Pomozimo Vukajlijasu da se ne ubije

  1. abvv
    abvv
    пре 2 недеље
    Sta se desava sa duluvrom, zadnjih dana objave i price na instagramu su mu zabrinjavajuce? Vidim i da ne prati vise milosa i mikojlera na instagramu

    12

    NECX
    NECX
    пре 2 недеље
    I ja sam to primetio

    abvv
    abvv
    пре 2 недеље
    @NECX druze lik kao da je na nekoj drogetini

    6

    Todor Kalezic
    Todor Kalezic
    пре 13 дана
    jel si saznao nesto lol

    Иван Стевановић
    Иван Стевановић
    пре 12 дана
    Исто се и ја питам брт, забрињавајуће мало

    Frtutma
    Frtutma
    пре 11 дана
    Katabaza izgleda

    1

    Aezakmi
    Aezakmi
    пре 11 дана
    Nije samo od nedavno,on odavno postavlja one psihopatske storyie

    Вељко
    Вељко
    пре 3 дана
    @Stefan Sazdovski sta je bilo u lajvu

    xoxoxooxoxoxox
    xoxoxooxoxoxox
    пре 16 сати
    @Stefan Sazdovski ne mozes buraz da kazes to a da ne isprixas sta se desilo

  2. Sustina je da ce jos vise x likova oponasati situaciju jer nema ocigledne posledice

  3. Frenki kad izadje na slobodu i pristupi sledeći put svom nalogu, suočiće se sa velikim problemom jer - za nedelju dana, niko neće više pričati o njemu. Zašto? Zato što je niži - srednji stalež jućub padavičarstva, nakon ovog današnjeg performansa, u panici : čovek ima četrdes iljada folovera, nači dodaće još realno bar dvaes, moraju se preduzeti drastične mere. Ti ljudi će u narednih nedelju dana da snimaju i kače hiljade kojekakvih vratolomija i ekstrim sadržaja, da otmu bar to malo publike što je još ima. Ima sebi da puše kurac i kače to na tiktok bukvalno.

  4. Moram da se ogradim da nisam gledao stream na tik toku. Sve sto znam je sa mainstreama.

    Prvo razlucujem relevantne cinjenice da bih sebi dozvolio da se bavim nerelevantnim cinjenicama. Metoda koja je pozeljna u nauci da bi se zauzeo objektivan stav.

  5. Nemam pametnija posla, još i strim na tiktoku treba da gledam čoveka koji preti da će da se baci sa terase.

  6. Malo me sramota, ali prvo što sam pomislio kad sam video zgradu u prilogu bilo je - jbt ako se i baci odavde, eventualno će slomiti nogu i koje rebro.

  7. hahahahhahah isto i ja

  8. pa jeste. ja sam iz konteksta ukapirao da ima oruzje, i cim je za to. onda vidim snimak terase i mislim se jbt, nije toliko neuracunljiv da ne vidi da ce sa one terase da se unakazi, al poginuti nece. ili u najgorem scenariju hoce, al 2 meseca kasnije u bolnici.

  9. Znaci svi smo na mejnstrimu niko nije ispratio emocije realna desavanja iz prve ruke a palamudimo kao da sve znamo i sve nam je jasno

    Jbt

  10. Malo mi sad čudno jer nameravam da objavim roman sl. godine konačno, imam u njemu jednog dobrog čoveka koji zabarikadiran sedi na krovu zgrade i čeka da umre od gladi, iz protesta, nema nikakve zahteve i neće da mu se pomogne. Ispašće sad da me je ovaj inspirisao današnjim ispadom.

  11. Ne znam odakle onda ono za povracanje i duracell koji kurac

  12. Jel to ona zgrada gde je formax store pecaroska oprema pored parka?

  13. pa da caro. jedemo govna. i nadamo se da ce da bude ok. bar ja. iako ne znam coveka.

  14. To sam lupio Caro, svejedno, 70% toga što ljudi kače na tiktokovima i kurcima je u najmanju ruku transfer blama.

  15. Da guta bateriju i sipa proliv po tepihu bi ti bilo prihvatljivije, priznaj.

  16. Bas je fejk sto si to ubacio kao argument, pri tome si ubacio calca koji treba da ide na posao.

    Ja sam ti poverovao iz razloga jer nisam ispratio situaciju live tik tok. Zajebo si me pederski a tek na drugu mi dajes objasnjenje

  17. celt
    pa da caro. jedemo govna. i nadamo se da ce da bude ok. bar ja. iako ne znam coveka

    Sve je ok svakako, nema sta da bude jer se vec sve desilo
    Ova dramoserija je samo low level impakt licnih desavanja u zivotu i kao ajmo frenk je nubara jer je fejk teo da se ubije.

    Psihotrol na visem levelu

  18. Caro jesmo se lepo svi dogovorili ovde da sam cava i da me ne treba uzimati zaozbiljno, šta sad oćeš.

  19. Nismo se dogovorili jbg.

  20. Nznm kako si ono uspeo da shvatiš bukvalno jbg.

Rekli o sajtu

Vukajlija, lijek koji je potisnuo iz upotrebe Edronax, Zoloft, Prozac, Aktivin H i ostale antidepresive. Nuspojave su: grčevi u trbušnim mišićima, suzenje očiju, ludački osmjeh i lako se navući na njega.

Psiholog · 20. Februar 2011.