Pomozimo Vukajlijasu da se ne ubije

  1. Mada rade ljudi kontam i to. Ne padaju lajkovi i foloveri s drveća, ju nou.

  2. U svakom slucaji izlazio polugo plesao vikao vatrogascima jeste opet dosli da ispadnete heroji, vikao novosadjanima da bez licana ne bi imali struje, ponasao se normalno na ulici pred komsijama, pretio samoubistvom uz izjave da mu se nece nista lose desiti jer je citao horoskop i na kraju braco volim vas sve ja sam dobro

    Zvuci kao lud provod kada ne razmisljas o posledicama a opet nisi uradio nista strasno.

    Malo iscimao parazite na drzavnim jaslama i zabelezio kamerom za svoje fanove. Okej.

  3. Jbt izvestavali su kako se nikada ranije nije tako zakkjucavao u svoj stan. Kakva je to konstatacija uopste

  4. Ima blindirana vrata a ranije ih je uvek drzao otkljucanima hahhahahha

    A i blindirana su vrv neki kinez sa tapacirungom poznavajuci objektivno novinarstvo non click bite level

  5. Bite coin ne bait coin

  6. Bas su se clanovi ispederesili na temi debelo.
    Kao vidi ga kakav je sta je uradio narkoman, starac umro u pozaru vatrogasci nisu imali kad da intervenisu, policajci mesto da jedu sarmu sa porodicom spasavali ovog tupana, upropastio je nikoljdan, treba ga leciti zbrinuti, najebace kad ga dovate psihijatri, keva mu je frustrirana, nikad vise nista nece biti isto, gurao je durasel u bulju kako ce caca to iznese u ponedeljak u ofisu

    Stvarno ste cave nemam reci.

  7. aha, i ti si.

    laku noc

  8. Ajde manite da mu pominjete caleta ubio se pre 10 dana

  9. Napisao i čičamorada bio, nznm odakle mu ta informacija. Dobro - sagledajmo iz ugla keve - ubio joj se muž, ne zna jadna šta ju je snašlo, i još joj sin rodjeni napravi danas ovo. Tim gore. Ne osudjujem naravno čoveka, niti imam bilo kakvo pravo na to, ali zasrao je debelo - ne što se tiče mene, nekakve javnosti ili čega god, već što se tiče najbližih. Naročito ako ga stvarno spakuju u tipa Kovin na neko vreme, što uopšte nije isključeno, jer neće niko da se cima i to je najjednostavnije. Šta bre ta žena da radi jbt? Ubio se ćale ili neubio, imaš probleme ili ne - ne možeš ovo danas da napraviš jbg.

  10. Gambi jbt o cemu pricamo.
    Licnoj traumi coveka.

    U kurac.

  11. Povlacim se. Smorio sam se.

  12. Živ je što je najbitnije, sve se dalje može manje - više popraviti i srediti.

  13. Biće on dobro. Dajte mu samo dva mjeseca

  14. Ma frenki je car, jbt kad sam bio kod njega demolirao sam mu gajbu jer sam bio iskrivljen, lik se nije ni nadrkao a stefan kostic sistao po forumu kako sam seljacina hahaha

    https://www.youtube.com/watch?v=ZHjisdetQWQ

  15. Kakva Dnevnjak saga. Da se Frenki ubio, krenule bi internet misterije za 15 godina.
    Vec vidim kako bi neki lovac na preglede tipa idiokratija, dramaticnim glasom pricao: "Koja je zapravo prava pozadina Danielovih tiktok videa i toga sto je otpratio dnevnjake sa drustvenih mreza, izgleda da nikada necemo saznati. Mnogi misle da je droga ili eventualno sekta bila glavni razlog u tragicnom raspadu nekada najduhovitije grupe zabavljača na youtube-u"

  16. Jebote, ladno mu se stvarno ubio ćale, ljudi otkud znate ove insajderske informacije

  17. Koliko se melk nasladjuje

  18. Ni slučajno, nikad se ne bih nasladjivao nečijim mukama i porodičnim sranjima. Momak sem što mora da se suoči sam sa sobom i rešava ko zna šta - mora da se vrati i u razorenu porodicu, i na gajbu odakle će komšije gledati da ga isteraju kako znaju i umeju, ili mu makar zagorčaju život max. Jućuber Frenki Delevra me ne zanima, već čovek Danijel Djukić, ono prvo nije trebalo nikad ni da postoji.

Rekli o sajtu

U nedostatku mesta u Vujaklijinom ili kojem drugom rečniku na internetu postoji mnoštvo sajtova, među njima Vukajlija, gde možete da vidite na kakav sve način ljudi vole da razgovaraju na opšte zgražavanje lingvista. Tako da se tamo može videti da ljudi fejsbukuju, fejsbuče, da im je fejs ubagovao. Ili čak poređenje čuvenog prideva „kul”: kul, kulji, najkulji.

Emisija RTS-a "Oko Magazin · 24. Novembar 2009.