Muzičko ćoše - vaše muzičko stvaralaštvo

  1. Valjda gitarista ?

  2. Џими, са закашњењем ти скидам капу за последњу ствар. Увек сам желео да знам да певам, за свирање ме болео курац, ал не знам ни да певам јеби га. Свидео ми се вокал у пичку материну.

  3. Sad tek videh, Dzimi dobar si.

  4. Džimi, žena te uči o gitari... Slatko!

  5. А лик за кантама је у фазону ''Кој сте ме курац сад довлачили у подрум, могао сам лепо да гледам хронику..''

    Ахаха! Тај рад. Вероватно су га намамили том дволитром. :))

    Valjda gitarista ?

    Човече, одувек сам те замишљао као ћелавог, не знам зашто.

    Џими, са закашњењем ти скидам капу за последњу ствар. Увек сам желео да знам да певам, за свирање ме болео курац, ал не знам ни да певам јеби га. Свидео ми се вокал у пичку материну.

    Хвала, Бурзум. :) Мада, не знам ни ја да певам. Мислим, океј је то што не фалширам и тако то, али ми глас није ни за курац. Можда би био океј да сам више вежбао кад сам био млађи.

  6. Džimi, žena te uči o gitari... Slatko!

    Е, тако ме зајебавао један ортак из старог бенда. Гледали ТВ и појавила се Ана Поповић, и каже ми он: ''Ааааа! Види, снајка свира боље од тебе, лузеру!'' :=)

    Хвала, Џанки.

  7. Човече, одувек сам те замишљао као ћелавог, не знам зашто.

    Gitarista isti kao lik sa profil slike :)

  8. Пиво је лајтмотив сваког вукајлијашког снимка чини ми се (:

    Мурби има један, тебе сам видео да нешто моташ с лименком..

  9. Dzimi zajebi ti ove amatere, da ti stara kuka kaze nesto.

    1. Mikrofon ti je dobar, mislim za srpske prilike odlican.

    2. Vidi se po akrodima, stilu, ritmu, pevanju da "vuces" ka Dilanu, tako da je to solidno odradjeno.

    3. Pesma ne lici na original, ni po svirci ni po pevanju, ali valjda je jasno da to nije ni bio cilj.

    4. Ne izleci sa ovakvim "sirovim" materijalom pred velikom masom (utice na samopouzdanje). Ovakve interpretacije su dobre za zurke i mala drustva.

    5. U veliku masu samo sa ritam sekcijom. Dobar basista i dobar bubnjar cudo naprave.

    EDIT: @Valdemar, vasu svirku ni pijan ne bi svario. Mozda mrtav.

  10. Murbicar. To mu je nik na Tjubu.

  11. 5. U veliku masu samo sa ritam sekcijom. Dobar basista i dobar bubnjar cudo naprave.

    Знам, бре. :) Свирао сам у бендовима раније. Било је ту и доброг паљења публике.
    И сад ми се јако свира, али немам времена, јбг. Бенд ипак изискује пуно времена, сложићеш се.

  12. http://www.newgrounds.com/audio/listen/378847

    Ево мало дисхармоније за оне који не воле стандардно. (Мада је све што направим говно можда се некоме свиди)

  13. Ово што иде на басу, што си градио на хроматској скали, то је типично за неки метал, нарочито за треш. Кад би одсвирали на гитари, тотално би звучало трешерски. Шта ти оно беше слушаш? У теби лежи металац.

  14. Ух... јебено питање. Слушао сам онај геј прогресив метал у средњој. Па сам онда прешао на неки амбиент фазон, а сад (већ неколико година) сам у фазону да слушам неке... јебем му матер... како се то зове... Неки етно (ако је то то уопште), као и обраде класичних дела на неки модернији начин. и неки суморни електро (ебм ваљда). Ево ти списак група које ме још увек држе:
    Estampie, Qntal, Black Tape for a Blue Girl, Deine Lakaien, Poeta Magica.

    То је то од бендова које могу да слушам практично сваки дан. А да волим добар метал - вољим!

  15. @Džimi E, jebi ga, sad mi ubi samopoštovanje. Mislio sam da je kosa moja duševna osobina, i da se taj mistični kvalitet odražava i na ono što pišem. Kad ono, ćelavac... Šmrc.

  16. @En_Dotter

    Pametan si co'ek, bar se stice taj utisak ovde na Vuki, al' brate muziku samo slusaj nemoj da sviras k'o boga te molim.

  17. Ма, знаш зашто сам мислио да си ћелав... :) На форуму Филфака исто има један са ликом Валдемар, мислим да је студирао холандски или тако нешто. Е, тај лик је ћелав, па зато. Чак сам једно време мислио да си ти тај лик, пошто си са Филфака.

  18. што си градио на хроматској скали

    Заборавих да питам... ШТА ЈЕ ЈЕБЕНА ХРОМАТСКА СКАЛА??? Људи ја сам дете са села када су ови фенси музички изрази у питању...

  19. @En_Dotter

    Pamtan si co'ek, bar se stice taj utisak ovde na Vuki, al' brate muziku samo slusaj nemoj da sviras k'o boga te molim.

    Дај, бре, добро му је ово. Бас линија феноменална. Само још да се уклопи са овим хармонијама и било би badass.

Rekli o sajtu

Slavna Vukajlija. Ima glupih stvari, ima bezveznih, ali ima i jako puno brilijantnih. Neću previše dužiti, samo odite tam pa vidite sami. Samo jedno upozorenje - ima ponešto napisano i na ćirilici (iako smatram da svako, ko kolko-tolko drži do opće kulture zna ćirilicu).

Skodin blog · 04. Septembar 2010.