Muzičko ćoše - vaše muzičko stvaralaštvo

  1. Do jaja izgovaraš reč "gambler". :)

  2. Do jaja izgovaraš reč "gambler". :)

    hahahahahahahha :D

  3. Сматрај то слободном фонемском варијацијом. :))

  4. Bolje pevaš nego što sviraš, ako ti ovo sviraš.

  5. Па, нема ту шта посебно да се свира, само млатиш преко 4 акорда. :)

  6. Bolje pevaš nego što sviraš, ako ti ovo sviraš.

    Mrzi me da linkujem onu Mensurevu. :)

  7. Џими, ко год да ти пуши или пипка мочугу би ваљало да то не ради док певаш. Звучих мало напаћено док певаш. Напаћено у смислу да не можеш да уживаш у ономе што ти се догађа док певаш.

  8. Pa baš zato što su četiri akorda. A možda je raštimovana malo gitara jebiga, mada sumnjam, a je čisto zvučalo.
    Mora en dotter tako, to je zbog engleskog izgovora.

  9. Мислиш због реднек изговора?

  10. Tako nešto otprilike dotter, ovako se malo zakamuflira. Jebiga koliko god mislio da ga znaš kad uzmeš da pjevaš to je druga pesma iliti priča, zato ko i uspe s neengleskog govornog područja u njinim zemljama. Pogotovo slovenskog akcenta.

  11. Pa baš zato što su četiri akorda. A možda je raštimovana malo gitara jebiga, mada sumnjam, a je čisto zvučalo.

    Није раштимована, сигурно. :)) Можда ти се чини, јер је другачије свирано од опште познате верзије Анималса, који после А иду у Це, па у Де, а ја идем у Ге, па у Фис (силазно), ако ме капираш.

    Џими, ко год да ти пуши или пипка мочугу би ваљало да то не ради док певаш. Звучих мало напаћено док певаш.

    У, добро је ако је тако. Кажем, вам хтео сам да се приближим Дилановој верзији. Е, он тек звучи напаћено. :)

  12. C ti odmah na početku zvuči raštimovano, ende od mene, mrzi me da ponovo slušam.
    Kako rekoh-bolje pevaš. Verovatno si neki soler čim imaš problema s praćenjem i akorda i ritma. I šta ti ide posle Fis? To kraj? Nije eventualno neki prelaz ka F?

  13. C ti odmah na početku zvuči raštimovano, ende od mene, mrzi me da ponovo slušam.

    Па, нема Це. Већ има Am7. Дакле G иде на басу. Па онда иде Dsus2/F#, па на крају E.

    Verovatno si neki soler čim imaš problema s praćenjem i akorda i ritma.

    Нисам најбоље сконт'о. Имам проблем са чим?
    Солер? 0_o

  14. Ало јебач... Немој да се банујеш... Има овде и поштене раје која те шаховске потезе не разуме...

  15. Dobar si Dzimi... samo pevaj vise, vezbaj :D

  16. dzimi, imas prilicno zenstven glas za nekoga sa mocugom :)))

    fino, zvuk je bas lep, koliko si platio mikrofon?

  17. Хвала, Даркмен. Али нисам ја певач, ово је само зезанција. Мени требају певачи за ауторске ствари. :)

    dzimi, imas prilicno zenstven glas za nekoga sa mocugom :)))

    Мора мало. :)

    fino, zvuk je bas lep, koliko si platio mikrofon?

    http://www.artistsystems.net/mex/artikal.php?glavna_kat=26&kat=76&pod_kat=187&art=2718

  18. Који си ти од овијех, Валдемаре?

  19. А лик за кантама је у фазону ''Кој сте ме курац сад довлачили у подрум, могао сам лепо да гледам хронику..''

Rekli o sajtu

Vukajlija, lijek koji je potisnuo iz upotrebe Edronax, Zoloft, Prozac, Aktivin H i ostale antidepresive. Nuspojave su: grčevi u trbušnim mišićima, suzenje očiju, ludački osmjeh i lako se navući na njega.

Psiholog · 20. Februar 2011.