Muzičko ćoše - vaše muzičko stvaralaštvo

  1. 1. Poslacu;
    2. Hahaha otprilike tako :D

    Da odgovorim:

    Opa, fino fino,samo nastavite,imate moju podršku! :) I nemojte put Guns-a da pođete, bez obzira što liči na Slasha. :D

    Ja sam imao časove bubnjeva,jednom nedjeljno pola godine, ali nisam imao bubanj već sam sve živo na koljena i ruke radio, kao crnac jebote. :D I onda nabavih bubanj i sve lagano. Basista svira još od osnovne, a gitarista ni 2 godine, on je prvo one laganice učio od par tonova (klasika) pa je onda teža i teža djela i na sad svira mahom sve živo, jer obično po 4,5h svira kući (bilo da bleji uz fejs uz gitaru ili drnda onako ili uči pjesme neke). A sad mahom po sluhu skidaju obojica, dok ja moram po sluhu. :D

  2. sta mislite?

    Melodično... Ne znam na šta mi liči, ne mogu se sjetim sad

  3. Ja sam imao časove bubnjeva,jednom nedjeljno pola godine

    Kakvi - takvi, uvek dobro dođu!

    dok ja moram po sluhu.

    Uh, to je zajebano. Koliko god da se trudiš pitanje je dal' je sve u notu ispravno odsvirano... :( Pogotovo za bubnjare, to baš po sluhu mora. Gitara uvek može sa neta da sklepa neke akorde, jedino kad su u pitanju neke veće solaže....

    Mada, vi ste po muzičkom ukusu slični. Ja i buraz skroz suprotni, ko Metalika i Megađed. Svako na svoje vuče. Ja bih radije svirao pank, rokabili, starogradske pesme u pank fazonu, ska, dok je buraz više za metal neki.

  4. sta mislite?

    Smisli dobar ritam na te akorde i neki tekst. Od melodičnosti teksta puno zavisi, a akorde samo ubaciš.

  5. Melodično... Ne znam na šta mi liči, ne mogu se sjetim sad

    pa ne moze ninasta da ti lici, ovo je moje! original! :)

    e sad jedna pesmica sa kojom sam mamuran budio ljude na kampovanju

                Am                        F G
    Ja sam KREETEEENNN!!
                Am                        F G
    Ja sam KREETEEENNN!!
                Am                        F G
    Ja sam KREETEEENNN!!
                Am                        F G
    Ja sam KREETEEENNN!!

    ponavljati dok neko ne izadje da vam jebe mater

  6. Agreed, u potpunosti, ali sviranj i sviranje i sve dođe na svoje, osjećaj je veoma bitan.

    Šta da ti kažem, probajte neku sponu da nađete ako možete, ili makar da svirate nešto da vidite kapirate li se. A ako ne, buraz na jednu stranu a ti na drugu, pa će naletjeti nešto. :)

    Moram da pičim sad, pa se čujemo. ;) Pozdrav

  7. p.s. moj savet, kad pisete nesto pazite na broj slogova, recimo da stihovi imaju po 8 komada, posle to mozes da pevas uz bilo koje akorde, da se zajebavas

  8. Pozdrav!

    moj savet, kad pisete nesto pazite na broj slogova, recimo da stihovi imaju po 8 komada, posle to mozes da pevas uz bilo koje akorde, da se zajebavas

    Tačno tako. Mada važno je i koji slog se kako peva, neki se akcentuju i pevaju povišeno.

  9. @Chavez, svidja mi se ona stvar sto svirate tamo, fino odradjeno, sila je jaka u vama :)

  10. Ко пева, Зељчек? Фантастичан вокал!
    Штета што микрофон није мало бољи, да дође глас до пуног изражаја.

  11. Пjeва једна предивна дјевојчица-жена за чије вокалне способности засад зна само неколико чланова наше тајне организације... :) У праву си за микрофон, ваљда ће доћи дан кад ће се снимати на професионалнијој опреми. Ево да вас сморим још једним линком који нема баш никакве везе са овим горе (у неком сам блузу, па ми требају овакви моменти).

    EDIT:Сад видим да сам заборавио поставити и линк, извињавам се.
    http://www.youtube.com/watch?v=v-PN3-DGCAA

  12. @Sos
    Svaka ti čast, malopre sam ovom "Ja sam kreten" pesmom nervirao druga do besvesti...baš mi se sviđa pesmica :D

  13. Зељчек, ајде ако свраћате неки пут у Београд, да свратите до мене да лепо снимимо ову ствар. Ништа не носите, имам акустару, имам кул микрофон, само понесите свој таленат. :)

  14. @Џими

    Шта рећи него: хвала ти на позиву. Повремено свраћамо у БГ и ја и она али углавном одвојеним поводима. Ако се некада укаже прилика, јављамо се и ето нас да се мало квалитетно дружимо и нешто снимимо.

  15. Ovo je sklepana glupost, ali ja zaista volim Deda Mraza.
    http://www.youtube.com/watch?v=zzuOHRgj0Lw

  16. Ахаха! Хорор Деда мраз. Свиђа ми се.

Rekli o sajtu

U subotu, 27. novembra 2010. u Klubu studenata tehnike biće održana smotra sadržaja popularnog šaljivog sajta. Vukajlija je mesto gde se Internet zajednica okuplja kako bi na duhovit i originalan način definisala reči i izraze, sleng termine, našu svakodnevnicu i aktuelne događaje, po paroli - „Ovde možete da definišete sve ono što ste oduvek želeli, a nije imao ko da vas pita”.

Mondo · 25. Novembar 2010.