Prijava

To je to jbg, ne može Ivan Ivanovič, portir s Kamčatke, potegnuti do Evrope svojim Lambordžinijem. Smešan mi taj narativ koji ljudi spominju kao faktor protiv Ukra. Čuj bogataši pobegli iz rata, nevera. Ja mislio da će oni jurišati na mitraljeska gnezda.

Nije nikakav narativ nego mi je smijesna slika, u sustini svako treba da pobjegne od mobilizacije koja te vodi u agresiju na drugu zemlju

Nije nikakav narativ nego mi je smijesna slika, u sustini svako treba da pobjegne od mobilizacije koja te vodi u agresiju na drugu zemlju

E zato ti nisi junak sa Košara, nego svaki drugi lik koji se pojavi u novinama

U prirodi velikih sila je da vode proxy ratove.

U prirodi malih zemalja je da što bolje iskalkulišu da ne bi bile jedan od učesnika proxy rata.

Problem je kada mala zemlja ne shvata da je mala.

Uramite ovaj moj quote negde, ne naplaćujem

šarolika grupa antisistemskih pokreta i udruženja, antivakcinaša i proruski orijentisanih, krajnje desnice i levice, kao i nereformisani komunisti

lol. Kako ovaj BBC sve provuče kroz mašinu u jednom pasusu, da se čovek divi.

Ahahahah fali samo onih koji sjede na ladnom betonu i bacaju pikavce po ulici

plansko razređivanje češke krvi

Deste, Targerijeni, nisam vas prepoznao.

To ovi što puše drogu i slušaju metalike

vrlo zajebane stvari se dogadjaju.

ono, bukvalno je da se nadas da su rusi sami, da gasprom ne bi placao penale, jer alternativa je nezgodna.

ove fore kao ukrajina ili poljska je su go kurac. neko je ko ima podmornice i tacno zna gde je, ne mozes da dodjes tu pa da sipas dinamit odozgo ili staznam, i da pogodis tek tako.

Hahahhshahahahahhahahan tema je preozbiljna ali Šmok hahahahhahan nasmejala sam se dobro

e moj Putiša, pa nije ti sve ovo uopšte trebalo.

šarolika grupa antisistemskih pokreta i udruženja, antivakcinaša i proruski orijentisanih, krajnje desnice i levice, kao i nereformisani komunisti

nereformisani komunisti

A, ček, reformisani komunisti su ok? Ono fazon Čomski može, on je baja, ali Žižek je ipak hardkor