Prijava

znas li ti kako su oni siromasni, znas li da cemo da postanemo njihova gubernija ako ih podrzimo, znas li ti koliko su oni svojih pobili u gulazima kuku

ubijali su nasi komunisti i kod nas.takav je bio trend.pa narod opet prica kako se lepo zivelo za vreme tita.
rusi sad nisu siromasni.imaju standard kao italijani..

60k srba pobijeno od komunjara od 45-e do fazon 48-e tako nesto u ime jugoslovenstva (lazu)

nisam cuo da su hrvate dirali.treba hrvati da nam budu braca a ameri prijatelji.
a 70k francuza branilo berlin od rusa bilo ih vise nego nemacke vojske.

tuzno je to sve labe u svim tim recenicama (nisam brojao) lol

ta komunisticka ideologija nas i dalje pere cak i vise od jevropske (ima puno slicnosti) (samo nemoj biti srbin blam bukv)

mozda je to malo tuzno mozda malo ruzno.

Kaže on meni o NATO situaciji u CG, povelo se slovo treba li i srbija u NATO: “Ja ne mogu da živim u laži, ako to možeš ti samo mi kaži. Da mi nismo mi i da to nije to… Ti imaš vremena, a ja ga ne bih trošio.”

e tako jebace vise vlada manje drugosrijanstine

ta komunisticka ideologija nas i dalje pere cak i vise od jevropske (ima puno slicnosti) (samo nemoj biti srbin blam bukv)

ko sto je bio slucaj sa onim dinkom...pljuj po srbima brate slobodno i to u sred fakulteta.pa to je tvoje pravo.

doce i vojvodina na red nema tu sumnje ako se ovako nastavi, hil mejmun isao u posetu ovom retardu, a neki tamo sarovici jedu govna kako gruhonjic pomaze vucicu u odrzavanjau vlasti jer fazon prica nerealne price dok ga drzava stiti jelte.

i za ovu lalic se zna da je pajsad hrvatica kenja kako nece pravoslavne crkve na svakom cosku i dosta je posrbljavanja vojvodine. Znaju drugosrbi da je sve to vuciceva igra i db sig

al bitno da je kesic deo te ekipe humora i antisrpstva kakav cmar od coveka

ja se cudim da jos nije krenulo sa ocepljenjem vojvodine.
kesic jebeni.nesto su se utripovali da je antisrpstvo znak visoke inteligencije.
kad su pitali nekog francuza sta bi bilo da u francuskoj neko pise protiv francuza i ismeva ih, ovaj kaze ne znam sta bi bilo sa njim znam samo da bi nestao

tako i ameri, kinezi svabe, spanci, ruje i pajsad siptari

drugosrbi:jeci svestan posto ti je ogrev bajo cime se ti bavis eeeee!?

kad je bio onaj teroristicki napad na sarli ebdo, msm ne mozes da se sprdas sa necijom verom nikako, onda ga prosto ponizavas i vredjas,a ovi nasi kacili slike sa zastavom francuske u znak podrske.evropejci nasi i demokrate...sad ne kace ukrainske zastave, dal zato sto je mnogo rizicno ili cekaju pobednika.

ajde bezi dali smo par milki jura za onaj glupi notrdam jer je to neki evropski sistem vrednosti ajd odjepte.

generalno taj narativ kace desi neko govno u jevropi drugosrbi kmece na maks kao da su deo tog sveta, ni prvosrbi bas ne zaostaju mnogo. da kazemo da je to slicnost

drugosrbi:jeci svestan posto ti je ogrev bajo cime se ti bavis eeeee!?
pa dobro to su ljudi kojima jedino pare imaju znacaj.sad racunaju ako udjemo u eu bice plate 1200e, dobro skocice cena stanova.1200-500=700.to je sto evrica vise nego sto imam sad..ma jebes i kosovo i vojvodinu.

-

ili mogu fazon lagano napolje da idem sljakam bez nekih prepreka mogu pajsad da PutujEm po celom svetu baaaaato ziveti slobodno svetom se

O R I T I
R
I
T
I

a šta ima loše u tome da je veća plata misliš li na svoju decu!!!! (za par stoja vredi se iscimati) (bice kiselog avokada)

a mocnim amerima san da vide pariz..skupa karta.dobro ne svima naravno.

nemoj labe vise molim te, ovi nasi drugosrbi sa saita kad procitaju ove komente ima se promene u sekundi, postoji strah da ce nas biti previse sta onda raditi

Solidna sirotinjska spika na ovoj stranici