Prijava

Krusik ce bas da zaradi pare na Ukrainskoj i Ruskoj nesreci.Proizvodjaci oruzja bas ima da trljaju ruke i na kraju ce veterani ostecenog psihickog zdravlja da budu zaboravljeni kad se treba ispate ratne dnevnice i prepusteni sami sebi.Mnogi su se u ratu i propili

Nece Krusik, vec braca Vucic i njihovi

честитке украјинцима на мимоходу поноса!

guzenje > prva linija fronta

ovaj kim dzong un otprl jedina gojazna osoba u s koreji vidi se da je po zivota proveo na zapadu mejmun

kazu da jedino on jede tri obroka dnevno u s koreji

Propo putin mora da ide kod najizolovanijeg diktatora na svijetu, samo budala ne vidi da je putin pao kurcu za uši

Zašto, pa ovi su koristan saveznik. Ne bi me čudilo da debeli kaže narodu - E ljudi, Amerika navalila sve će da nas pobiju, šaljem vas 200.000 na ruski front da pomognete.

aha propao, ukropi napreduju.

Zašto, pa ovi su koristan saveznik. Ne bi me čudilo da debeli kaže narodu - E ljudi, Amerika navalila sve će da nas pobiju, šaljem vas 200.000 na ruski front da pomognete.

ko sto je bajden rekao ukropima da brane ceo svet od rusa.
odlican saveznik imaju super granate.necujne.ukropi ih cuju samo kad explodiraju

imati u prikrajku narod s koreje nije mala stvar plus njihov nuklearni potencijal i zaludjenost

real trenutno bi kina i s koreja ko iz picke mogle povrate svoje teritorije

U suštini, ali da - ako nato krene da šalje trupe, ne bi me čudilo da NK pošalje neke svoje odrede, to ionako odrasta u mržnji prema Americi i ostatku Zapada. Samo dobrovoljaca bi sakupili ko zna koliko.

ma kakve zapadne trupe nisu u stanju izadju sa svojim migrantima na kraj

to jedino zna podmicivati i bacati bombe sa 20k metara

ko ce da ide, neko od ovih pederskih nato zemalja, rvati 5 vojnika, crnogorci 3. nema mesa bukv

S Korejanske trupe da izadju iz S Koreje ne bi ih bog više vratio tamo haha.

Pa nisu oni Kubanci da znaju i kako je kod njih i kako je oko njih, pa da jedva čekaju da izadju. Ovi su na fazonu mučenog kera: držiš ga u mraku i kad ga pustiš na svetlo samo ga usmeriš na hranu. Ja bih se tu pre plašio da oni ne počnu da kolju sve što nije kosooko.

Vojnici su tamo jedini koji iole normalno žive, imaju najveće plate i privilegije, što znači da imaju porodice, što znači da u slučaju da ih Kim pošalje u rat porodice postaju taoci države.