Prijava

Slažem se, gospodin čovjek.

He was born in a prominent Serbian family of politicians and intellectuals. His great grandfather Stojan Protić was Serbian statesman and the Prime Minister of Yugoslavia (1918–1920). His grandfather Milan St. Protić was the Governor of the Yugoslav Central Bank (1939–1940) and was the member of the Yugoslav cabinet (1941).4 His father was a renowned Yugoslav sportswriter and FIFA official.

dajte mi 10 milki dolara i necu silaziti s vlasti narednih 50 godina, uf sta bih vam radio, plakali biste za vucicem

boze sto se rodih ko sirotinja

Strata se javio sa sevastovog profila

milan st protic

sta mu je ovo st?

jel mogu ja da uzmem to pa da budem npr petar vs jovanovic

ili cara npr vasa lol glavacki

stratimir je bio tipican sirotinjski srbalj, prezire onog ko je na vlasti, ali ima isto poimanje vlasti i volo bi da radi isto al ne moze jer je sirotinja

respekt za stratimira

carimir je vise everidz sns sendvicar, on je razlog zbog kojeg stratimir nema cak ni teoretske sanse da ikada zajase

caro, ako citas ovo i planiras da se vratis, vrati se kao stratimir

ok, to mu od cukundede stojana protica, deda njegov uzeo st

al sto st majke mu ga, uzme se jedno slovo...

zato sto bi onda bio Milan Sprotic

Pa registraciona oznaka za Staru Pazovu :))

St je oznaka za Split isto. Milan Tovar Protić

PS Cara bi doslovno pretvorio Srbiju u Severnu Koreju. A Stratimir...možda je na vlast već, ne bi primetili razliku.

Bosch Co. Obradovich

zato sto bi onda bio Milan Sprotic

Da jbt biće da je ovo razlog iako na prvo zvuci kao svetac to St.

jedino objasnjenje sto imam je da dedi mu neko imao sa istim inicijalom i imenom prezimenom pa morao da doda i drugo slovo.

al sto ga nisu sklonili posle? sta da je imao isto i ime oca bio bi milan stojan1 protic, sta?

Marić je doktor da iz čoveka izvuče najbolje ili najgore uz pomoć sarkazma i ironije
Vrhunska emisija još jedna
https://youtu.be/tegTq4QpFp0

haha kakav tandem, odgledao sam sve, mogao bih da gledam ovo for years

Samo sa manjim procentom maricevih upadica, mada ga canke svaki put tako slatko poklopi da se sav raspilavim.

Pa bukvalno su tandem haha

odgledah i ja, najsmesniji deo kad canak proziva putina kako je nizak, a maric kunem vam se nema 1.60 vido sam ga uzivo na ulici u par navrata