Prijava

Preveslao Marić ovog već kod prve razmene

axaxax sta je ovo na tnjiteru loool

Samo ai ti odgledao scouser, a meni ovo najsmesnija stvar koju sam video u zadnje vreme, boris bratina

jbt prošli izbori a vi se ovde još uvek trpate. mogu misliti na šta će ličiti teme "vaccina" i "rat u ukrajini" za par godina.

Milica Milica
Zbog nje mi igra
Muška žilica
Žilica

Na skriveno te vodim mesto
Između Čačka i Ljiga
Gde gorski vetar peva pesmu
Čiča Dražo nemaj briga

Ko uzima Beograd na kraju. Sns ili opozicija, vidim nešto se cimaju ali nisam ispratio.

Биће опет избори ваљда у БГ-у ил' тако нешто....

https://www.youtube.com/watch?v=EBvJkDn9NAw

jos jedan klasik od pre 2 dana

"Vidis Maricu, cim treba da se odgovori sa DA ili NE pocinjes da mucas" xaxax

Hahah mislim da je ovo jedini koji nisam gledao na internetu

каће думре овај чанак у пм

Ja stalno refreshujem da vidim ima li sta novo nikad mi ne dosadi.

Secam se kad ga je jedna voditeljka pitala “gosn Canak, od cega vi zivite?”

A on ce: “Od nedostatka dokaza” jahahaa

Uiver, nece Canak jos da umire, gospod Bog ga odrzava vitalnim jer mora reci jos mnogo pametnijeh stvari u ovozemaljskom zivotu.

Al se zato svi nadamo da ce lazni vojvoda i pokretna septicka jama Vjekoslav Seselj uskoro da rikne

627
каће думре овај чанак у пм

kace ocepi vojvodina

Šešelj je najveća pička i izdajnik posle Vuka Draškovića jebo ih Sloba u usta plaćena opozicija jebali narod bez veze

Iz prve ruke znam ne znam da l sam pisao ovde da je Šešelj kad je pobedio Slobu i kad je mogao da ga sjebe odustao da je uzeo 8 miliona maraka druže da ne pravi vlast nego da bude opozicija
Sina vrhunski znam i danas smo dobro od čoveka koji je vozio pare
Tj jedan od
Majku pičku ja
I to ne 10 miliona nego 8 pogadjali se ko na pijaci

ko sta radi srbi se razocaravaju u nacionaliste, shvatite da se nacionalisti dele u dve kategorije: iskreni (5%) i neiskreni (95%), znam da prezirete neiskrene i da cekate iskrene kao mesiju, al neiskreni su zapravo bolji jer oni samo napune bisage zahvaljujuci vasoj gluposti, a iskreni vas odvedu u ponor jer pre ce sunce poceti da se okrece oko zemlje nego sto ce medjunarodne okolnosti pogodovati srpskom nacionalizmu

bolo je par ekselans primer iskrenog nacionaliste, ne dao bog da on zajase ikad, bacili bi nuklearku na nas u roku od tri meseca