Prijava

ima li bre neko decu ovdi

????

ima li bre neko decu ovdi

mrs na tate forum jbt

jbt dal smo postali toliko bliski

:ko jos uvek sedne sa bakom i poprica o 410j:

Kako je ovaj Celt došao u priliku da živi tamo, sad je ozbiljna jebada dobiti priliku da RADIŠ a kamoli da život GRADIŠ.

iznenadjujuce lako. stavise drugi uradili poso za mene, najgore sto bilo je da sam morao da odem iz irske u beograd da u ambasadi nesto zavrsim, jer iz nekog razloga nisam mogao tamo i tu sam cekao red dok neki lik nije pitao redom za sta cekamo i onda me pustio preko reda da mi daju vizu.

Meni baka umrla pre 5 meseci :(

Децу немам. Осеао бих се као монструм да зачнем један млад живот овде у вукојебини без будућности. Зашто да ме деца мрзе цео живот?

Pitaj Elona da ti pozajmi ć buraz...

A šta fali jbt, baš je zanimljivo

Децу немам. Осеао бих се као монструм да зачнем један млад живот овде у вукојебини без будућности. Зашто да ме деца мрзе цео живот?

најгора спика

a realno koji će vam kurac deca u životu?

Децу немам. Осеао бих се као монструм да зачнем један млад живот овде у вукојебини без будућности. Зашто да ме деца мрзе цео живот?

Zato što će kroz tebe doći jedan univerzum, jedno božije dete u malom koji može ovaj svet preokrenuti na bolje uz tvoju svesrdnu pomoć

Zato što će kroz tebe doći jedan univerzum, jedno božije dete u malom koji može ovaj svet preokrenuti na bolje uz tvoju svesrdnu pomoć

- izjavio je gospodin Ejdus, potegnuvši još jedan dim iz svoga džointa.

A šta ako iznedrim novog Hitlera, ili nekog drugog poremećenog psihopatu? Nema potrebe rizikovati. Ionako nije kao da ću ikad da imam priliku da napunim nečiju vaginu semenom.

fazon za dvadesetak godina šmoklja lično napravi dvocifren broj čeljadi

Hitler koji praktikuje vlasku magiju

Druže ja već sad imam nagoveštaje erektilne disfunkcije, s 50+ bi logičnije bilo da postanem евнух.