Prijava

Neće budete u pravu, i mnogo vas je strah toga, toliko da uopšte ne ostavljate promil šanse da niste u pravu, a to je uvek loš znak. Mora imate plan B jbg.

Bukv kenjas. Moj argument je bolji.
Fazon a čekaj, jel ti malo ovaj jedan život i što sve ide uz njega i ti bi još, da živiš nakon sto riknes, ono sta ti jos treba. Budi srecan pa imas jedan i umesto njega da radis ti tripujes smrt i sta ces posle majmune.

Unosite nemir na temi o miru, autore Cara. Moram Vas zamoliti da napustite livadu

Siguran sam da si do sada doneo odluke koje uopšte nisu bile vođene zdravim razumom i logikom nego nečim jačim od tebe. Nekom potrebom iz duše ili bića. To je ono što postoji u nama od kada postojimo i mi. I taj deo i dalje postoji u nama na ovome (palom) svetu.
Međutim, ovaj svet ima svoja ograničenja i ima svoje zakone. Naša duša jednostavno ima potrebe koje traži da budu zadovoljene a logika pokušava da to obezbedi u meri kojoj je moguće.
Čini mi se da je ovaj svet stalna borba između Božanskog i svetovnog. To je i naša svakodnevna borba.
https://www.youtube.com/watch?v=cTmFj1Zkp4g

Poslušaj ovo.
I nemoj se plašiti da zalaženjem u sebe pronađeš Boga. Suoči sebe sa drugom stranom po cenu da postaneš verujuć čovek. Pa ako ne uspe, nema veze. Bar si bio dovoljno hrabar i zreo da pokušaš.

Ne ne, ja ne kenjam nikad, ja sam uvek u pravu, neće ti ta tvoja uobičajena demagogija proći ovoga puta. Moja argumentacija > tvoja argumentacija.

Fazon a čekaj, jel ti malo ovaj jedan život i što sve ide uz njega i ti bi još, da živiš nakon sto riknes, ono sta ti jos treba. Budi srecan pa imas jedan i umesto njega da radis ti tripujes smrt i sta ces posle majmune.

Bukv kenjaš, gde sam ja napisao da mi je malo ovaj jedan život i sve što ide uz njega? Čak štaviše ja ga cenim više od vas religioznih fanatika jer sam svestan da samo on postoji i da preko toga nema.

Pa kako ga ceniš Šmokljo kad si no lifer i u grču si od bukvalno svega?

Ok šmo eeeeezveeeni

koje su tvoje alternative?

Bukv kenjaš, gde sam ja napisao da mi je malo ovaj jedan život i sve što ide uz njega? Čak štaviše ja ga cenim više od vas religioznih fanatika jer sam svestan da samo on postoji i da preko toga nema.

nisi ovo izvatao sustinski, to je moj agnostik stav u sustini

Ejdus
Pa kako ga ceniš Šmokljo kad si no lifer i u grču si od bukvalno svega?

Tako kao što sam i reko, svestan sam da samo taj jedan postoji i da nema drugog, e sad kako ću ja svoj da provedem to je isključivo moja stvar a ne stvar dušebrižnika utripovanih dobrih Samarićana.

Ejdus 2020

Velika konjukcija Jupitera i Saturna

Ejdus 2022

Sveto Pismo kaze

Ali dobro. Ejdus kaze da zna ko je. Mi ostali nemamo licne karte

opireš se šmo

da si true u toj priči rekao bi u najmanju ruku bol u kurcu, ako ima ima ako nema nema, ja samo zivim ovo telo a sta ce biti posle jebe mi se

plasis se i ti jbg. u krvi ti je

Postoji Bog Šmo, veruj bratu na reč. Ali da bismo o tome razgovarali trebali bismo da sednemo zajedno i načnemo bar jednu flašu rakije. Mada otišle bi i dve :)

Ne projektuj svoj strah na mene, ja sam tu fazu preraso kad sam bio na tom vašem trenutnom ступњу. Sad sam ascended.

ako ima ima akoe nema nema, ja samo zivimovo telo a sta ce biti posle jebe mi se

Bukvalno sam ovo i reko, čitaj malo.

Postoji Bog Šmo, veruj bratu na reč

Bog: napušiš se kruca falimire

Alternativa je otprilike Šmokljin život - beži od svake pa i najmanje neprijatnosti i gledaj da uživaš koliko je moguće u svojoj čauri.

1.) Nemoj da se ženiš i da pokušavaš ništa sa ženama jer ljudi su više zli nego dobri i na kraju ćeš sigurno patiti - to je logički valjan sud.
2.) Nemoj da se suočavaš sa svojim strahovima jer je to neprijatno. Ostani koliko god je moguće tu gde jesi - pa makar bio i na istom mestu gde si bio pre nekih 15 godina. Jer više je prijatno a manje je neprijatno.
3.) Nemoj da se menjaš i da ništa pokušavaš jer čemu? Život je samo jedan i zašto da ti bude neprijatan kad može da ti bude "prijatan" kao što je ptici u kavezu prijatno da odmori na ljuljašci dok gleda kako oko nje lete ptice koje nemaju ljuljašku na kojoj mogu da odmore.

Šmo moraš prihvatiš da ćeš opet vagneš na drugu stranu.
Napisao sam ti to kao moj stav koji je true bio nabedjen ko ti sad.

Ne vredi jbg. Ti si fazon mladog demokrate 2003e posle smrti đinđića

Šmo doslovno živi u čauri i to zna ceo sajt.
Bukv kada se ubaci sa spikama biva prihvaćen sa aspekta autodegradacije.

Bro jesi izdrko, bro jesi odigrao, bro jesi video ovu na instagramu, bro jesi nejebo, bro jesi debeo, bro jesi golman, bro kako krekujes.

Šmo, vreme je da počneš da živiš.

Cara je arhetip zene. Ti sad razmisli zelis li Caru u kuci i ZIVOT SA CAROM.

Šmo se poziva na logiku i zdrav razum, a bukvalno ni jedan aspekt života mu ne počiva na ta dva :)

Lool a koji si pa ti da postavljas lestvicu prema kojoj neko moze in ili out komunikacije? Slepce

ova tema je otvorena za smoa, samo po sebi se namece.

ko ona za psihica danas gde se falimir izreklamirao