Prijava

full sirotinjska spika je da smoklja jebe, ima dvoje dece, ima pare i graficku koja tera najnovije igrice.

bas ono sto bi gambi reko sirotinjska.

Šmo čovek pet u čelo i više ga volim i cenim od svih drugih odje, iako ga nisam sreo naravno. Sa ovim bugarskim februarom bih takodje mogao da se sretnem nekad negde u životu, i on je čovek.

Za psiho temu falimir ova tema je trueborn smokljina

Tj ogromna je šansa da je šmo sebe opisao ovde sa 70% poklapanja sa stanjem u RL. Al u tih 30% posto je možda par sex kombinacija koji mu nisu bili dovoljni pa projektuje da se nisu ni desili, želeći da sebe tako povredi i unizi, u nekoj nadi da će ga taj self loathing malo pokrenuti, u tih 30% je možda malo sala koji ovde hiperboliše u morbidnu gojaznost, svi smo ovde malo prenaglašena verzija sebe u rl.

Osim mene. Ja sam kovid heroj, lord pisanja i glas jedne generacije. I jebem prilično

Otišla slotina da gleda sikserse i nikse, jebe mu se baš što mi ovde o njemu brinemo.

Šmo čovek pet u čelo i više ga volim i cenim od svih drugih odje, i

to je to šmo. svi te vole skoro da bi ti izdrkali kurac.

jedino te ja napusavam i ejd.
Jebiga, biraj, os slusas sta ti lepo il sta je tacno.
Ok sad bez nekih preterivanja sustinski sam imao emociju za neke stvari koje sam pustio smoklji.

drugacije ne bi ni upustao tu energiju. True.

l u tih 30% posto je možda par sex kombinacija koji mu nisu bili dovoljni pa projektuje da se nisu ni desili, želeći da sebe tako povredi i unizi, u nekoj nadi da će ga taj self loathing malo pokrenuti, u tih 30% je možda malo sala koji ovde hiperboliše u morbidnu gojaznost, svi smo ovde malo prenaglašena verzija sebe u rl.

tih 30% je zbog toga da ne bi svi ovde poludeli od vorsipa jbg. tako to ide. svi skrivaju svoju kulocu nego u prvi pln bacaju negativu jer je tako u ovo instagram vreme bolje za personu.

evo za celta nismo saznali da placa avio karte slucajnim putnicima da ga zabave i da cepa usisivac jbg.

svi te vole jedino te ja napusavam i ejd.

podjednako nedelotvorno i jedno i drugo.

Nemoz tako.
Jedino ako to radis sa apsekta da mu ogadis kulocu.

onda je ok.

Mi mu više pomažemo da sam uvidi "nedostatak logike" svog stanja. Na njemu je da to razluči. No, većina nas se menja tak kada nam dogori. Tako će i on.

evo za celta nismo saznali da placa avio karte slucajnim putnicima da ga zabave i da cepa usisivac jbg.

realno se moglo živeti i bez ovih saznanja.

Ne sad bas true jbt smoklja fazon neka debela amorfna masa sajta koja pisa po sebi svi vole vorsip druze samo napred to je taj rad svet je sa tobom bolji

true: smoklja ne jebe nece jebati sedi kuci nema para vukajlija dobar portal realnosti

life is good

No, većina nas se menja tak kada nam dogori

jebeš priče, mora da prži: eee sad se sećam kada si mi onu dzepnu psihologiju prodavao za dzabe...

Ljudi se bave problemima drugih i problemima u svetu onda kad nisu u stanju da se bave sobom. Ko mi sad sa Šmokljom. Mante se čoveka, svi smo dijagnoze manje - više, i to je sasvim u redu :)

na kraju krajeva smoklja je nebuloza kao pojedinac.
Smo je sustinski mas pojava danasnje letargicnosti poluzamrlog testosterona.

Objektivna spika lenjih ortaka iz kraja samo preneseno na vuku.
Pliduu objansijo na tu temu u par navrata.

da bukv to melk, dzepna pishologija!

Ejd aj pls ovo sto si otvorio temu treba neki kutak ovde napravimo, neku varijantu zena ili pokusaja, da istripujemo neku kvalitetniju semu a ne klasik nubovanje jbg.
Od starta sam podrzao.

prelepo uz piano at hotel moskva