Prijava

Smo promena od jutros 0.0%
Uvece krece promena drasticna

Apdejt: Smo nazadovao u - 6,17%

Prilog:

Šmoklja
Oteto prokleto pičketine germanske ničija nije do zore gorela seme vam se zatrlo

Aber. Dolazila mi zimus neka poljska studentarija na stand da kupi i kao nemamo dinare jel mozemo u evrima da platimo. Reko aj moze. E al nemamo papirne nego imamo kovanice i cente pa jel mozemo mi to tebi nekako da uvalimo. Gledam... Rekoh ma aj evo drzte ne treba nista. Thank you thank you so much...

I tako.
...
..
.

Ali kad mi dodju indijci. Majko Bozija.
"hau mac dis pekidz tri handred no no dets tu mac ken ju sel mi for van handred fifti no no aj kent sel ju for van handred fifti der iz no red kros on maj forhed ju ken craj samvr else" dohvatim kamen
MRS. MRS MAMU TI JEBEM. CIBE.

Opasna godina bese 2015ta. Skidao sam po 70-80 soma za noc na ruletu. Veceralo se po restoranima, poslasticarnice, druzenje, pio se viski, vutra stalno neka extra kvalitete, par puta se spavalo i po hotelima... Eh moj Ejduse

Opasna godina bese 2015ta. Skidao sam po 70-80 soma za noc na ruletu. Veceralo se po restoranima, poslasticarnice, druzenje, pio se viski, vutra stalno neka extra kvalitete, par puta se spavalo i po hotelima... Eh moj Ejduse

Eh te tinejdžerske godine. Kad sam ja bio tinejdžer bio sam dosta pitomiji.

FalichniTOM
Opasna godina bese 2015ta. Skidao sam po 70-80 soma za noc na ruletu. Veceralo se po restoranima, poslasticarnice, druzenje, pio se viski, vutra stalno neka extra kvalitete, par puta se spavalo i po hotelima... Eh moj Ejduse

Nos uvek pratio sunce. I nikad jajara

Opasna godina bese 2015ta. Skidao sam po 70-80 soma za noc na ruletu. Veceralo se po restoranima, poslasticarnice, druzenje, pio se viski, vutra stalno neka extra kvalitete, par puta se spavalo i po hotelima... Eh moj Ejduse

ali se poštovalo starije i znao se neki red.

Kad sam ja bio tinejdžer bio sam dosta pitomiji.

Sad si podivljao skroz

Hm... privukao me naslov teme, a onda, religija...
Mir i Bog.
Kakav to Bog dopušta pakao na Zemlji?

Ako je Bog svemoguć, onda on može sebi da oduzme moć, ako oduzme moć više nije svemoguć. Kako to?

Ma koji bre Bog...

Mir uvek

Slažem se.
Mir, udisanje tišine, prijatne misli = bescenje.