Најбоље место за живот у Србији (ван Београда)?

  1. - Šabac ok skroz, na svaki način
    - Sombor lep jako, Subotica lepa i simpatična, ali ne bih živeo tamo
    - Sr. Mitrovica lepa, fina, kulturna i urbana
    - Novisad - lep, kul i takoto, mada jako skup postao (precenjen sad ono baš)
    - Beograd ko Beograd
    - I Niš djenedjene, ostalo boranidža. Sremski Karlovci su lepi, mada mali i depra

  2. Daj bre Celte pa jug je sinonim za sirotinju, tolika sirotinja da su vam i četiri padeža otišla na deložaciju. U svemu oskudevate tamo dole, sem u Zapatama.

  3. Biti vojvodjanin nije zamena za licnost

  4. Ej da, Kragujevac mi je malo mnjeh, mada nisam odsedao duže od 2 dana nikad. Ma kul je Srbija bre, kakvih sve mesta ima na svetu...

  5. Kontam da Celtova familija, kad ih pitaju sugradjani gde je Dragan, kažu da je otišao u Slovačku, da ih ne bi gu vezali selotejp trakom za stolicu i tražili otkup od 20.000 dinara.

  6. Platicevo je jos i kul, imam familije tamo i ima dosta osebujnih likova. Tukli su me doduse jednom ili dvaput, bila neka diskoteka i ja nasao da idem tamo da se sirim... Dakle Platicevo pozdravljam, Klenak je nesto posebno. Gledaju Sabac preko reke, bukvalno osim brda imaju lokaciju da budu beverli hils ili tako neko predgradje, a ono klasicna sremacka selendra i onda pizde, ali imaju taj samoodbrambeni mehanizam da su Ugari, a sapcani raja, iako su uglavnom u pitanju nekadasnji sirotani koji su uzimali zemlju preko reke jer je bila jeftinija. Uglavnom, Klenak je cemer, Platicevo vrlo, vrlo kul. Rekao bih jace za zivot od recimo Batajnice npr.

  7. Dobar deo J. Amerike i Azije, i skoro cela Afrika su buljaaa i Had za najčemernije mesto u Srbiji, tako da, fino smo prošli.

  8. Ne znam Džordž brate, odišeš utiskom kao da ti je Paralija najveći izlet u svet bio. Ja koliko sam video, sem eto Sombora i možda malo Mitrovice i NS - lepo je jedino tamo gde čovek ništa nije gradio. I prošao, pošto gde ne gradi, a ipak prodje, svejedno seče, pali i prlja. Poneka tvrdjava iz davnina je lepa i toeto. Što reče Lekorbizije, BG je najružniji grad nasvetu na najlepšem mestu na svetu. Subotica je u redu, jedno od 50 must see mesta na svetu po njujork tajmsu.

  9. Nisam iz Platičevo već iz Klenak, no dobro.

  10. Ej Bombi a reci mi, Baku ili Šabac lolol

  11. Mada živim u Platičevo sad, ali selo kao selo znam naziv 3 ulice i imena možda 20ak ljudi, družim se sa možda njih 5 od kojih su svih 5 negde drugo, ugl. napolju. Ali mi je posed raj na zemlji bukv, taj predak što je nekad davno ovde avanzovao zemlju je bio genije parekselans. U suštini, kad prodje dan a da nikoga ne vidim, ja sam srećan čovek. Možda zato što sam čudak, nznm.

  12. nemam ja veze sa AZ vec dve godine valjda (ne bas pune) da si ziv i zdrav... Baku jebe jak vetar

  13. "Jebe jak vetar" ??? Ne znam za taj izraz, pozitivan ili negativan?

  14. Nisam znao da jakovi žive u tim krajevima. Svaki dan naučim nešto novo, jedva čekam sutra

  15. Ej al zanimljivo nema ni na vukajliji taj izraz "jebe jak vetar"

  16. Klenak bio Lihtenštajn, dok nisu sagradili novi most, koji je imao anti efekat na Drini ćuprije recimo. Lol. Plaže su do skoro bile kao u Palm Springsu, mandovi i janjičari od prekoputa su redovno dolazili da se kupaju pošto je tamo mulj i pluta djubre. Bilo divno mesto dok se krajem devedesetih nije pojavila tona heroina i pokosila desetine mladih, inteligentnih i uberkul ljudi. + sva druga hemija, poznata i nepoznata prekaljenom ćomanu diljem bivše Juge. Kako se toliko droge stvorilo tu odjednom nikom nije ni danas jasno; ja kad kažem da sam poznavao 20+ ljudi koji su sebi oduzeli život doživljavam ovde sprdnje od raznoraznog plebsa. Bilo kako bilo - od mesta od nekih 6-7000 ljudi spalo je na nekih možda 1500, heroin pokosio masu mladih, masa završila po zatvorima, masa opet pobegla od prvih i drugih, masa roditelja se porazboljevala od brige i sramote i otišli Bogu na istinu. Doživelo sudbinu Makonda, ili bolje Komale.

  17. Što reče žena jedna - usred bela dana da mi pozli i padnem na ulici, umrla bih tu jer ne bi imao ko da me podigne. Strašna pošast tuda prošla. Postoji priča da su meštani nekad nešto zajebali, ne sećam se tačno šta, pa je majka neka proklela selo ono baš stravično. Moram to opet da se raspitam.

  18. Niš ko posećuje, potez od Delta planeta bulevarom do trošarine, pa levo do Stop šopa, pa do Disa, levo prema Rodi pored Magdona, onda do parka Svetog save, pa nazad do Delte.

    To je urbani deo Niša, kao da si u inostranstvu.

    Suprotna polovina grada, Obilićev venac i taj deo centra, urbanistički košmar.

  19. Lepo sročeno, Tilmo. Obilićev venac, ono je užas, i tamo prema MIN-u

  20. Zap, ovo jebe jak vetar nije izraz nego je propuh u bakuu, puše vjetar u pm takav im je polozaj, vjetar im je tokom cijele godine

Rekli o sajtu

Na sajtu vukajlija.com definisan je pluskvamfutur I i II , poseban morfološki oblik glagola, kojim se služe političari kada govore o ulasku Srbije u Evropsku uniju.

Kurir · 20. Februar 2011.