Најбоље место за живот у Србији (ван Београда)?

  1. Ognjen je momak koji je u kriticnom periodu zivota ostao bez oca, to je sve sto cu da kazem.

    Sto se tice vasara, avangarda je u pitanju. Znas kad je nesto toliko besmisleno da obrne krug i postane legendarno, tipa nocna mora zeljka malnara, soder lista itd...

  2. Ukucaš šabac avangarda u gugl i izbaci ti ovo ili ovo

  3. Hahha
    Sto se tice vasara, avangarda je u pitanju. Znas kad je nesto toliko besmisleno da obrne krug i postane legendarno, tipa nocna mora zeljka malnara, soder lista itd..

  4. Pa sigurno da je avangarda doneti jagnje u skolu profesoru kojeg cenis vise nego da se pravis nivo jer zivis u letoniji i da kazes da ces kosti ostaviti tamo
    Najveca avangarda kad ispohujes dve snite ananasa za 50dinara

  5. Vidi vraga, očito je moguće i pohati ananas, sad sam guglao. Moraću probati. Zahvaljujem na ideji, autore Bergas.

  6. Zapata u Pradu : Je li el ima ovde nešto da se jede? Ništa? Dobro onda odo ja

  7. na šta liči bela crkva?

  8. Zeki te malo brat, bombi, friendly banter, što bi rekli... znaš i ti da i jug ima čari, moj šabački brate

  9. pazite ljudi, mnogo pricate o tom sapcu kao o raju na zemlji. ok, nije sve savrseno, malo dosadan. dobro, nema ni neke specificnosti sto se tice hrane itd. ali ljudi, to je nesto posebno.

    nisam razmenio misljenje sa puno ljudi iz sapca, osim vas dvojice ovde (aj moze da prodje i melkor) i jednog lika od kog sam kupio auto jos dok sam bio na faksu u srbiji.

    nije veliki uzorak, na zalost, ali nisam nesto posebno impresioniran. sto se mene tice sapcani su prepotentni nepotkovani elitisti koji se puvaju ali ne umeju da pisu i namestaju kilometrazu.

  10. Pa vidiš šta ti Bombaš ovde piše 12 godina zadnjih, o pozorištu, životu, kulturi...Ovaj se odmah uhvatio za hranu i tri strane samo o hrani. Ti odeš u Švicu i uzmeš belog bmw koji liči na citroena, i posle - što nas ljudi ne uzimaju zaozbiljno, neće pričaju sa nama...Pa o čemu rodjače

  11. kamenofil
    Ukucaš šabac avangarda u gugl i izbaci ti ovo ili ovo

    Ovo prvo jeste avangarda.

    Ovo drugo... jebeno kvotujes svinjformer i slicne kao relevantan izvor. Istina je da je za svaki glas bilo klanje i da su napredni vecinu namakli Pajicevom izdajom. Iako je bukvalno ceo drzavno-udba-mafija aparat radio za njih. Gradske mesne zajednice su uglavnom pogubili. Don't go full retard kamenofile.

  12. Opet, Šabac imao prozor, klavir, ukinuto ropstvo...Žene imale pravo glasa, u vreme kad su dole tatki karali sinovima žene za prvu bračnu noć a ćerke prodavale u belo roblje. Fali vam šlifa.

  13. Pa vidiš šta ti Bombaš ovde piše 12 godina zadnjih, o pozorištu, životu, kulturi..

    lol

  14. ...Jedno 50 godina još, da se primaknete civilizaciji. Jbt vama je sever bukv. zapad.

  15. sta li pa ti tu kenjas melkor, kultura, slif, a ovamo navijas za dzvedzu

  16. I struje na sportskim dešavanjima. Gde bre za zvezdu, za Seltik i Romu otkad znam za sebe.

  17. Sta sve necu da procitam ovde hah

  18. Тема није за:

    .
    .
    .
    4. Фантазије о Шапцу и тамошњој аВаНгАрДи

    Јесам рекао одмах на почетку

Rekli o sajtu

U busu se devojka svadja preko fona da se ne kaze Vukajlija nego Vujaklija za recnik... ocaj na njenom licu kad je shvatila da ne moze objasniti

Mokoš · 11. Maj 2011.