Најбоље место за живот у Србији (ван Београда)?

  1. I titl fam fali kad pričate, to najviše, da resto nas možemo da pročitamo šta govorite. Ko balkanski esperanto da slušam jebote

  2. Ej bombi a kakav je bazen, kupalista neka, priroda ovo ono. Da posetim neki vikend

  3. Bazen gala, plaža krš

  4. jesi bio ti nekad u sapcu zapata?

  5. Lingvistički puritanci i ljudi koji kenjaju po sopstvenim sunarodnicima zbog dijalekta istog jezika kojim i oni sami govore su posebna vrsta pičkica čije postojanje nažalost tolerišem jer sam širokogrud.

  6. Pa nema bas neka plaza na Savi, nikad nije ni postojala. Ima relativno uredjena plaza, ali nikad nije bilo previse popularno zbog neposredne blizine Zorke.
    Bazen je dobar.

  7. Cekaj sad jedete govna da ste na Savi a nemate ni plažu. Jeeeebati pa šta imate. Nisam nikad bio, kelte

  8. Два пута сам размишљао да ли да идем на неки турнир у Шабац и одустао оба. Превелик цим. Изгледа да сам погрешио.

  9. Šmoklja
    Lingvistički puritanci i ljudi koji kenjaju po sopstvenim sunarodnicima zbog dijalekta istog jezika kojim i oni sami govore su posebna vrsta pičkica čije postojanje nažalost tolerišem jer sam širokogrud.

    Dijalekt bi bio previse slobodan izraz u ovom slucaju.

  10. Daj bre Šmo kakav dijalekt, bolje razumem onu makedonsku džipsi babu iz filma Zemlja meda kad priča.

    Plaža u Šapcu je škakljiva stvar, jer ljudi izgleda nemaju smisla za vodu (kad su se Cigani, jelte, kupali, to se boji vode naopako). Tako da je plaža kosa zaravan tla uz reku bez ikakve lepote, zanimljivosti...Zapravo bez ičega. Toliko se tamo boje vode da za 30 godina nikome nije palo na pamet da zasadi tri jebena drveta. To me je uvek fasciniralo - pa jbt to ništa ne košta.

  11. Sta lupas ti, ko ce da se kupa kod Zorke,kakvo drvece, koga boli kurac... A sta je onoliki park uz tvrdjavu, jebeni Kosutnjak

  12. to sto radis se na engleskom zove branje tresanja bombas

  13. Bice da si nervozan jer ti je naslednik rekao da nema sanse da mu jebes zenu

Rekli o sajtu

Na sajtu vukajlija.com definisan je pluskvamfutur I i II , poseban morfološki oblik glagola, kojim se služe političari kada govore o ulasku Srbije u Evropsku uniju.

Kurir · 20. Februar 2011.