Најбоље место за живот у Србији (ван Београда)?

  1. u bombas, ipak jesi govnjar. malo kao kultura avangarda, pa isplivaju govna na povrsinu. klasican sabacki govnjar.

  2. A stvarno, jel su svi šapčani ovolko toksični lol

  3. Ovaj deo uz reku baš lepo izgleda, ali ozbiljno.

  4. to nije tajna jbg

  5. Prosečan normalni lik s Juga: Pa dobro, ova plaža zaista nije nešto, a i centar je mnjeh.

    Šapčanin: JEBEŠ SINU ŽENU AAAAA JEBEŠ SINU ŽENU I NE UMEŠ DA PRIČAŠ

  6. Msm ko takvr stvarigovori lolol, mora da je Šabac bas posebno mesto kad ste spremni ovakvi debili da ispadate zbog njega

  7. NE UMEŠ DA PRIČAŠ

    Niko ovo nije rekao, nemoj da zajebavas. Umete da pricate, ali ne srpski.

  8. Da mi bugari nismo ovoliko netoksični rekli bismo nešto tipa nisu vas dovoljno besili austrougari, ali nećemo da se spuštamo toliko nisko, pa nismo šapčani zaboga.

  9. kome se do sad nije zgadio sabac posle ovog sigurno oce

  10. ma sabac bi verovatno bio super da nije sapcana ovakvih

  11. nisam bio u sapcu ni u nisu ali sabac bas napinje, na osnovu ovog malog uzorka sa sajta

    evo ukucao sam sabac bombas na google u trecem redu dole desno opet neki cigan bacio coveku bombu u dvoriste, pa ne znam evo

  12. Anegdota, u srednjoj u drugom razredu ekskurzija je bila u Šapcu, otišlo 22 ljudi iz generacije, uključujući profesore.

    Niko nije hteo evo ne znam

  13. Kad kucas Nis bombas dobijes ovo

    „Ovo je ekološka bomba“: Protest zbog odluke Grada Niša o lokaciji na kojoj se ukopavaju svinje uginule od afričke kuge

  14. ukucao sam celt nis jedan od rezultata grb partizana pametnom dosta

  15. Peticija da bombas promeni nik u Pomahnitali bombaš

  16. Niš, sem što ima veću tvrdjavu i bolji muzički festival, debelo zaostaje za ŠA u svim mogućim parametrima. Govorim to ne jer nešto sad volim ŠA već objektivno. Dobro i radnički je u prvoj ligi, ako je to neko merilo.

  17. Šta bre objektivno, ne uzimaš u obzir neke stvari koje su objektivno daleko bitnije od toga ko ima veću tvrđavu. Nishe je obrazovni centar svih nas bugarskih troglodita s ove strane Dunava i Morave, imaš fakulteti kolko oćeš, ima mnogo bogatiju istoriju i duže postoji od Szabács itd itd.

  18. Nishe je obrazovni centar svih nas bugarskih troglodita s ove strane Dunava i Morave

    Pa to se vidi iz aviona.

Rekli o sajtu

Definiše se sve i svašta. Tako se mogu pročitati definicije baksuza, alapače, čitulje, smrti, rezervoara za smeh, kolateralne štete, Živojinović Velimira, zvanog Bate, dnevne svetlosti, gospođe džem!, Brus Lija… „Je l’ ti puši ćale?”, „Je l’ mogu u WC?”, „Chuck Norrisisati” i još mnogo toga može se naći na ovoj internet stranici. Zato ne iznenađuje što se mnogi kad jednom dođu, ponovo vraćaju na nju. Neki čak postaju i zavisnici, pa traže od moderatora da ih banuju, poput jednog studenta koji je zahtevao da mu zabrane pristup na nedelju, dve dana da bi mogao da uči.

Status Magazin · April 2009.