Prijava

Avangardan turski grad ono što jes jes. Da li je to najsevernija turska kasaba ili ta čast pripada nekom Sarajevu ipak, tu su negde a?

Pa da nije Turaka ne bi ni postojali lololo
Dobro, Lipolist bi postojao jbg...

Sta ste se uvatili za taj izraz avangarda, toliko je jadno da vam se Sapcani smeju

Bujrum bombas aga hadži Bejerdelen

Nisu Šapčani nego Bejerdelenđani

Bombi, SNS ima apsolutnu vlast u Šapcu, pobedivši brutalno na izborima.

Facts.

Bombas, bas napinjes sa ovim a sa druge strane si zadnjih x god radna snaga za turke i one sto su isto turci al tamo jos dalje, do granice da se vise i ne razlikujes od njih.

Cenim da nije lako ako stvarno potsvesno mislis da si toliko poseban genetski-rodjenjem-fudbalskim klubom, a moras da radis ko turski vazal za zivot. Izjeda te polagano i kiselis se, cim dolazis ovde da kao pokazes kako si big biznis mudo koje pusi tompuse i svima ostalima pricas da su turci.

Nista deskriptivno, nista mimovi, nista doskočice samo facts i razmontiras osobu.

Sabac= sns, nemaju plazu a na reci su i nemaju autohtono jelo.

Melkijades- nema roman i diplomu.

Ali 470 od 470 mandata, dan te jebo. Fakt. Svaka priča o avangardi pada u vodu.

Bombi ne radi u Šapcu još iz vremena Zelenovića. Sns nije razlog njegovog odlaska na Kavkaz.

Da je Šabac Rivendel, valjda bi radio u Šabcu, i živeo.

Facts.

Bombaš okovan na Kavkazu i Mimi Oro mu kljuca jetru.

Nikad mi nece dosaditi, nikad.

Šabac je Minas Tirit, al ja zato radim reservoir dogs hod sa turcima sumnjivog izgleda.

Posle upinjanja da se pokaže, a ispao smešan, sve više mislim da je bombas golja koji jedva spaja kraj sa krajem.

Kole mamci>bombas