Prijava

Boru Stankovića napamet znam moj južnjački odujaka bro.

Vranjanac južnjak čovek trpi pati gladuje otima se sveuskurac i opet gura živi, mada je pasji život

Ne nego reši da ode 5km severno i preseli se u Niš.

To gore nego iz Veljeg Luga u Nezuke čoveče, nemoj to.

Nego jel znaš madžarskog šta, to nikako da te pitam?

baš me zanima dal zap priča onako po seljački kad se opusti ili leči komplekse i međ svojima kad se spusti 5km južnije.

kapiram nišlije za vranjance kapiraju da se selje nevidjene, moro covek se uklopi

ne bukv madjarski ko tibor vaci kroz zajebanciju, mi smo vise ka rumunima okrenuti mada oni ovde svi pricaju po naski tako da bukv imam filing da je granica 100km istocnije

rumunna vs cigana ne razlikujes. u sustini nemamo cigane samo rumune

Meni su u stvari do jaja tolike raznolikosti u izgovoru, frazama, rečniku i gramatici uopšte, akcentovanje i da ne pominjemo, jednog naroda čiju zemlju dužinski moš prođeš za par sati u euro3 dizelašu

I netrpeljivost neku i podjebavanje generalno lol

Jebomater živeo sam sa Madjaricom tolke godine i ništa madjarskog skoro ne znam. Madjara prijatelja toliko imam, jedan mi je ko brat, i opet više ciganskog znam.

Inače sretoh čičušto je napisao "Za moju Milicu" i mislim se - ovaj zna za šta se rodio, pevaće je momci i devojke dok je veka.

Cara brt kako vi tamo gore Banaćani pička vam materina nenormalna gledate na nas ovde dole južnjačke Sremce :D

Viš, raznolikost, ovog puta na regionalnom nivou

To me uvek zanimalo. Ovde je inače naboj što se tiče Vojvodina - ostalo granice. Sećam se pre, kad mi komša ode kod babe - dede u Kruševac, Sremčicu ili tamo neku provinciju, ljudi kažu - otišao kod dede u Srbiju bukv.

Za mene ste ista govna

brt pa samo Srem imaš vinski i svinjski, to je podela dublja od Rimsko carstvo - germanska plemena podele. One tamo gore letargičare da i ne pominjem.

Sa Celtom bih se recimo prvo pobio na krv i nož pa bismo se onda zbratimili, a Carom bih prvo zaseo za astal pa bismo se onda iz nekog nedokučivog razloga pobili :D

Tako to ide, to je život. Ne razumete vi to tamo dole ispod. Znaš kako kažu, Sava - Dunav je granica kulture, to se zna odvajkada.

Half Hungarian, half Ustasha

da ima ta podela ovi dole sve srb mi gore vojvodina iako srb smatramo svojom zemljom nekako vojvodina je ono priča druga al odcepljenje nikad