Prijava

E da jedno me zanima - koliko si na vukajliji Djordje, a koliko Zapata? Pitanje i za vas ostale - koliko ste ovde Celt, Cara, Moju itd. a koliko rl ljudi? Ovo nije bezazleno pitanje uopšte, jer svako od nas, svaki čovek, u životu, imamo masku koju nosimo pred ljudima i to, zapravo, nismo mi kompletni jer - imamo i gomilu tajni, stvari kojih se stidimo itd. To naravno ne pokazujemo, zato medju ljudima u suštini i dolazi do nesporazuma, u najvećoj meri. Zato je jako teško tvrditi da nekoga "poznaješ", jer ko što kaže poslovica, treba prethodno pojesti tu zajedničku kilu soli.

nisam uopste toliko pricljiv i naporan u rl uglavnom. poprilicno sam normie sto rece zapata jednom, sa svim losim/dobrim stranama toga.

imam srecu da sam kuci dosta iskren prema sebi, bez potreba tu da budem nesto sto nisam. iznenadili bi ste se koliko to ustvari nije slucaj.

na poslu sa druge strane, i generalno u interakcijama sa ljudima sa kojima sam primoran a ne izabrao da delim prostor sam dosta drugaciji. al aj da ne ulazimo u to.

al aj da ne ulazimo u to.

Sad da si na terapiji, uhvatili bi te da narednih 40 minuta pričaš samo o tome :)

A kako voli Cara da se pokenja drugima po svemu od malog fudbala do automobila, ali kad krenu ljudi njega da drkaju odma je guzobolja jaka u njemu

Ovo je sasvim tacno. Mada u rl se kontrolisem. Mada ne radi se o guzobolji nego poenti uticaja sajta na kvalitet rl kada pocnes prrvise da konzumiras.

Ovo za celta bukv mislim da zivi ovde kao da je fb lvl. I sam je rekao. Zap je cas nesto cas nije kao da je na kraju i bitno. Melk sere nesnosno sto se sebe tice.
Mene bukv kada bi ista znali sem da sam u Vojvodini ne bi bio sekunde ovde sem ovih koje sam upoznao, to je druga ravan. Ne zbog neceg spec nego prezirem takav koncept generalno.
Msm pod avatarima svi a vamo se trude znati sto vise. Jebo takvu zelju za anonimnosti.

Al opet ne pricam o tome vec o fazi da ljude pod avatarima pocnes dozivljavas kao neke likove iz zivota usled prevelikog blejanja ovde. Verujem da je to nekim normala odavde al sam i ja usao u to kolotecinu pa ne smatram to ni malo normalnim i ima odredjenih imapkta na lajf.

Prakticno bavis se ljudima za koje te sustinski boli kurac jer cak nemas ni ambiciju da se vidjas druzis itd. Ok, neki su na viber grupama idu na pivo cekaju celta sve ok. Al vec ta vrsta bleje ovde prvazilazi level vukajlije nego postaje true prica. Zbog toga toiko medjusobnog pusenja kurca, skroz razumljivo ali je istovremeno i jadno.

Pa meni se često desi da ne znam jel se nešto pričalo na vukajliji ili u RL..

Pitam drugara “jesil mi ti pričao to i to”, kaže nisam.. onda se sjetim da je to bio neko s vuke

Zbog toga toiko medjusobnog pusenja kurca

Ponovo potenciraš ovo a bukv ga nema, niko to ne radi, a i kad bi ga bilo (a nema ga), bar bi bilo pušenje kurčeva među stvarnim osobama, a ne ko ti što pušiš kurac (tvoja terminologija) cirkou i ejdusu.

Ovo za celta bukv mislim da zivi ovde kao da je fb lvl. I sam je rekao. Zap je cas nesto cas nije kao da je na kraju i bitno. Melk sere nesnosno sto se sebe tice.
Mene bukv kada bi ista znali sem da sam u Vojvodini ne bi bio sekunde ovde sem ovih koje sam upoznao, to je druga ravan. Ne zbog neceg spec nego prezirem takav koncept generalno.
Msm pod avatarima svi a vamo se trude znati sto vise. Jebo takvu zelju za anonimnosti.

ala seres caro ko grlica. da oce bilo ko odavde, sutra bi iskopao ko si i sta si, al moras da budes stvarno svestan da nas najiskrenije boli kurac. ok neki delovi licnosti nekad su zanimljivi za diskusiju, al da nekoga zanima ko je taj po kikindi... smanji malo dozivljaj bitnosti.
to je ono sto je dobro ovde ustvari.

“jesil mi ti pričao to i to”, kaže nisam.. onda se sjetim da je to bio neko s vuke

To ti pricam. Jbg.

Ponovo potenciraš ovo a bukv ga nema, niko to ne radi, a i kad bi ga bilo (a nema ga), bar bi bilo pušenje kurčeva među stvarnim osobama, a ne ko ti što pušiš kurac (tvoja terminologija) cirkou i ejdusu.

Nema kurac. Oseti se ponekad taj smrad, u stvari cesto se osecao, aj neka je i umisljaj, bas je slucajno sto 5 ljudi iste veceri pricaju o go go burgeru kako vec, gde su jeli sta su jeli gde ce jesti. Ne kenjaj.

Ovo za cirkoa moras bas biti debil da mislis da mu drzim stranu jbt. Ni sam se ne javlja na temi osim c/p. Bukv mi milina kad vidim koliko masa pizdi bez razloga.
Ejda ste sirovo napusavali, zap se i izvinio. Lik nikad opsovo nije nikog posle tolike kolicine izmeta. I sad reci da to nije medjusobno drkanje kurca. Msm jebo i ejda al vi ste cave

Sad da si na terapiji, uhvatili bi te da narednih 40 minuta pričaš samo o tome :)

nego kako, prvo te treniraju kako da se kontrolises, onda te lece da malo oladis sa psihopatijom :)

serem, uglavnom kad si u nekoj grupi ljudi koje ne poznajes ne mozes bas da uzmes pa evo ovo sam ja, pusite mi kurac.
mislim mozes ako te boli kurac da bilo sta radis sa njima, i trebas ako su ljudi sa kojima hoces da imas bilo kakav odnos koji nije "poslovni", al ovako mora budes malo limunada jbg.

ala seres caro ko grlica. da oce bilo ko odavde, sutra bi iskopao ko si i sta si, al moras da budes stvarno svestan da nas najiskrenije boli kurac. ok neki delovi licnosti nekad su zanimljivi za diskusiju, al da nekoga zanima ko je taj po kikindi... smanji malo dozivljaj bitnosti.
to je ono sto je dobro ovde ustvari

A jbt o kojoj bitnosti pricas. Da mi je do bitnosti kacio bi usisvace diplome i sl. Meni to blam jbg, naravno na sajtu gde su istovremeno cirko mali ker i smo jbt

A jbt o kojoj bitnosti pricas. Da mi je do bitnosti kacio bi usisvace diplome i sl. Meni to blam jbg, naravno na sajtu gde su istovremeno cirko mali ker i smo jbt

da, jer si ti uvek na neki nacin bolji od sredine gde si.

aj malo i ti kod psihologa.

ko bi rekao da oflajn ti ponekad padnu napamet ljudska bića sa kojima tupiš kurac 11 godina i tupićeš ga još 30 akobogda inšala.

Bolji sam jer serem da sam bolji, sto uopste ne znaci da sam bolji. Ne trudim se materijalno to verifikujem ili u prvi plan istaknem nemastinu nejebstinu i sl.

Msm ok mi ne koncept za fb, za vuku nije. Zato i kazem da ti pomalo i ne samo ti zivis kao na fb. Ok, nista licno nemam protiv

uglavnom kad si u nekoj grupi ljudi koje ne poznajes ne mozes bas da uzmes pa evo ovo sam ja, pusite mi kurac.

Ne možeš ni sa roditeljima, familijom, komšijama kraj kojih živiš čitav život, drugarima iz osnovne i srednje...Svugde se služiš drugačijom maskom - možda ne drastično drugačijom, ali svakako su različite. I svako od tih ljudi tvrdi da te poznaje, što je zapravo tek delimično tačno.

Posrali se Vuku na temu a baš ga lepo krenula

upravo, melkore. sa svakakvim ljudima je drukčija verzija tebe. što više ljudi upoznaš, više verzija tebe počne postojati. niko te ne može 100% poznavati, niko ne zna ko si zapravo, kakva si osoba uistinu. to samo ti možeš istinski znati i niko drugi, jer sa svakim imaš različit odnos.

Ne možeš ni sa roditeljima, familijom, komšijama kraj kojih živiš čitav život, drugarima iz osnovne i srednje...Svugde se služiš drugačijom maskom - možda ne drastično drugačijom, ali svakako su različite. I svako od tih ljudi tvrdi da te poznaje, što je zapravo tek delimično tačno.

Pa i ne bas. Vrlo je bitno da sa sobom i najblizima budes iskren (naravno, uz granicu osnovne pristojnosti). Pa kud ode.
Ok, naravno da svi imamo tajne koje krijemo od nekih, al osecanja bi trebao vrlo malo da krijes u mestu koje zoves dom.
Na poslu, skupis pa odes kuci pa te boli kurac, od ovoga nemas gde ga begas osim na tavan kako ga ti opisao prosli put.

Msm ok mi ne koncept za fb, za vuku nije. Zato i kazem da ti pomalo i ne samo ti zivis kao na fb. Ok, nista licno nemam protiv

caro, to sto mislis da si nesto bolji sto mi kao ne znamo sta si, a mnogo bi hteli da znamo al ti ne das, to je samo u tvojoj glavi.
to je samo tvoja fora kojom se hvalis.

al spusti malo taj dozivljaj da ti imas potpuno drugacije iskustvo a ostali su nubovi, niko to osim tebe ne vidi tako

Jasno Narešče, no samim tim dolazimo do logičnog zaključka da ni mi takodje ne poznajemo druge ljude baš najbolje, i nikada ih nećemo upoznati - čovek kog igraju pred nama je samo jedan aspekt bića i ličnosti. Zato ne možemo tvrditi za nekoga da je dobar ili ne (možda), ne smemo bilo kome suditi za bilo šta, i trebalo bi da smo pristojni prema svima, jer ne znamo šta žive i kroz šta prolaze. Čovek kog vidimo je samo naš zaključak o njemu, koji smo doneli zahvaljujući površnom uvidu i "našem velikom životnom iskustvu".

Cekaj jbt jel realno da tupis to pored prethodnog odgovora.
Da kao cara sam bolji al kao rl osoba se ne takmicim. Eto da uprostim.
Mozda potajno iz nekih kompleksa bla bla, al rl prisustvo izbegavam. To mi je lejmara.