Prijava

мицубиши четник еххехе

Toti je prepotentni degenko koji je tripovao da je princ rima tako se i ponašao i nije imao muda i samopouzdanje za novu sredinu
Vijeri je klasa više od njega
Modrića baš volim al najbolji igrač na balkanu je po mišljenju mnogih ljudi koji znaju fudbala Jugović
Kompletniji i od Piksija i Mijata i Mihe i Jugovića samo nije želeo da bude eksponiran

да сигурно није имао муда и самопоуздање а кидао по италији кад је била најјача лига

Jugović je dobar bio nema tu sumnje nije za džabe obišo pola evrope i igrao po najjačim timovima tada ali druuuže pacovče ima zlatnu loptu i ima predugi PRAJM, nije mu niko ni blizu bukv.

па добио би и неки србин да не постоји ујдурма против нас ипак се ти западњаци гурају

Ma ja Modrića volim ko da nije hrvat uživanje ga je gledati, jugoviča nisam ispratio ništa spec ovo sam slušao od ljudi koji su nehotuli

dobio bi da zna da igra fudbal dobro

Grešiš za princa rima i erotike boh, i to ne govorim kao neko kome je on omiljeni fudbaler rame uz rame sa širerom

Pa što nije otišao negde majmun

Vieri > Toti u to me ne može niko ubediti da nije

Nema svrhe porediti jbg, jedan je bio rogobatni špic sa ubojitom levicom a drugi svileni plejmejker i bog tehnike. Inače Vijeri baš podcenjen igrač, gledo sam pre neki dan, uz Rosija i Roberta Bađa najviše golova za Italiju na sveckim (9), s tim što igrao manje tekmi od njih.

а бохер као да никад није чуо за играча који је целу каријеру играо за један клуб па то је његов клуб зато није отишао
пеле играо за сантос
дел пиеро за јуве

Što mrzim kad golmani urade ovo kod penala. Odaberi stranu i baci se celim telom šta se tu kao premišljaš će ga pročitaš ti važi. A šta se sve svira jakim reprezentacijama za penal ovo više postalo tragikomično.

Zapata ovde doživljava vrhunac kuknjave, alo rodjače polako, nemo sečeš vene stani. Nije to još gotovo, sadavidiš kad Hrvati oderu nepobedive prve favorite Brazilce protiv kojih ne može da se igra i koji su nas olešili pre dve nedelje. Ala će nas prcaju onda susjedi narednih bar 4 godine, uši će nam zavrnu.

Brt, ako ih pobede, kapa dole. Cak i na penale. Cak i ako igraju bunkericu, jer su disciplinovanom odbranom izvukli X. Tu nemam problema. Al kad ovako funjarski prodju Japan, imam problem. To je onda skroz legitimno za podjebavanje, ako prodju Brazil

Toti legenda Rima, takoreći princ Rima nema tu šta

Ok je Brazilci, ostavite nešto i za kroasane, imam 1 i 2-5

јбг потоп кореје очекивамо