Prijava

Ma zašto Zapato, nisu Hrvati ništa kvalitetniji od Japana. Vezni red kao, ajde, ali anulirali su ovi to večeras svih 120 minuta. Ozbiljnih stručnjaka bilo po Japanu zadnjih godina, zato me je i zanimalo kako će igrati protiv Nemačke, jer sa Švabama su upravo i saradjivali pre prvenstva. Vidi se da je to na kraju krajeva azijska ekipa, ali vidi se i da klupa čita protivnika vrlo dobro i ume na sve da odgovori i postavi igru. Hrvatska dosta slabija u odnosu na 2018. nema nekih važnih igrača, drugi su omatorili jako...Ali vade se na iskustvo, sistem i činjenicu da im čovek sedi na klupi već godinama i zna šta da radi.

Ovaj Richarlison, osvojio me svojom igrom

Kakvu ljepotu od fudbala igraju brazilci

видећемо лепоту жоге бонито после осмине против усташа и даље ових
ово товарење бораније у рангу кореје србије швице ме не занима, само се уигравају за сад по мени

kamerun objasnio neke stvari

Hrvati jebeni lik moze da igra za Lokomotivu jebenu cim obuce dres reprezentacije pretvori se u Zidana.

Kako bi nastavili ovaj mec da ste Tite. Izvaditi napolje 5 najbitnijih? Reci im da igraju s 15 % makar ovi dosli do 4-3. Nastaviti kao do sad? Povreda imaju dosta. Eh sto RL nema opciju kao na fifa da se odradi simulacija kad vodis 4-0

па не би мењао скоро никога бар до 60 70 минута и рекао би на полувремену да блеје мало да се спрдају најопуштеније и касније би увео ове рендом играче са клупе
ипак су усташе битнији меч

E da, unovčio se Penaldo, to smo preskočili

https://rs.n1info.com/sport-klub/marka-ronaldo-od-1-januara-u-al-nasru/

Možemo da ga sprdamo da je praktično završio karijeru (igraće i Evropsko garant) ili napravio potez veka sa 37 godina, uzeće tipa 500 miliona sveukupno za te dve i po godine. Nebitno, drugo me nešto zanima - šta mislite, šta će Ronaldo posle fudbala? Pojavila se neka ideja da bi mogao da kupi Junajted, ne sam doduše, ali da postane većinski vlasnik. Ne bi me čudilo.

Odma sad 4 izmene ostaviš jednu za slučaj otvorenog preloma i kažeš im da se smire malo da shomyju prođe tiket

Ugrobarila ti se kristina prekini da mu radiš kao gebels kolko god da te plaća. Prestao je da bude ozbiljan igrač ovim transferom.

Pa da ne bi to bilo to da im i golman jebeni ne napravi odbranu svecke klase

ovo je odbrana turnira jebenog

Ronaldo posle fudbala? Odlicno pitanje. On nije neko ko ce da se prepusti hedonizmu. Trener nece sigurno, ali vlasnik kluba... vrv safest bet. Ne nekog premijerligaškog, to je ipak next lvl novac koji je potreban

Al tipa od sportinga da napravi azdaju...

brazil i koreja ko deca kad igraju. samo fali da se korejski golman rasplace

јбт у 15 минуту готова текма шта ћеш чекамо само финале аргентина брасилл

Ako si pratio Zapato, prvo pitanje u onom sad već epskom intervju od pre tri nedelje, bilo je da li ima više para ili pratilaca na instagramu, i ovaj rekao - ne znam, tu je negde. To pitanje nije iz zajebancije naravno, a čovek je za tri godine bukvalno milijarder. Junajtedu je cena mislim oko milijardu i po, i za taj keš još i infrastruktura da se sredi, nisam siguran al ta neka brojka. Mada sad će Arapi da uzmu i Junajted i Liverpul, što je samo po sebi tragedija...

Ma gde ce zivotnu zaradu da skrca u Junajted haha