Prijava

I šta su koj kurac menjali numerisanje sličica, retardirano je ovo kao svaka repka zasebni brojevi.

Priča mi skoro vozač da skuplja sličice, čovek od skoro 50 god, 90 dinara za 5 komata

Pa sve i da nikad ne dobiješ duplikat trebaće ti preko sto jura sig da baciš na taj kolaž

hah, jednom sam igrao neku nagradnu igru i dobio album sa svim samolepljivim sličicama (nije bio fudbalski though). Lepiš ono, lepiš, lepiš, izlepiš posle jedno sat vremena i to je to. Nema neke draži.

Ja skupljao kao klinac, lijepo je nakon nekog vremena kad otvoris album s društvom i onda kao pogađaj ko je bio defanzivni vezni stutgarta 2006 haha

Sad nema smisla, ni fudbal mi nema neku draž a kamoli albumi

Serhio Ramos ne ide u Katar.

Spain #WC squad

▫️ Simon, Sanchez, Raya;

▫️ Carvajal, Azpilicueta, Garcia, Guillamón, Pau Torres, Laporte, Alba, Gayà;

▫️ Busquets, Rodri, Gavi, Carlos Soler, M. Llorente, Pedri, Koke;

▫️ Ferran Torres, Nico Williams, Yeremy Pino, Morata, Asensio, Sarabia, Olmo, Ansu Fati.

Braate i sa ovakvom formom Alex Moreno opet ne može da primiriše sastavu zbog jebenog fosila Albe mutavog, kolko mrzim tu protekciju samo zato što igraš za smarački 'jak' tim mora da ideš na svecko. Kanales i Borha Iglesias sam očekivao da ispuše ali Moreno je zaslužio poziv stvarno
#pravdazabetis

Haha vazi sto imaju boljeg od Ramosa

Ladno Djordi Alba na spisku, alo zemljače pa nije 2017. Svejedno, po meni su favoriti, oni i Švabe. Holandija bi mogla čuda da napravi, sa njima se nikad ne zna, a dobar tim generalno imaju. I Urugvaj ima prezanimljivu ekipu, sa ona dva veterana u špicu.

zasto izostsvljate arg i bra, ovo bi svjetsko moglo biti njihovo

Samo hrvati da ne osvoje.
Mislim da će nemci, nisu odavno.
Možda francuzi.
Mada moguće da će žoga bonito u finalu da budu
Englezi polufinale max

Voleo bih da neki autsajder osvoji sp, vreme mu je.
Ko grčka ep onomad. Samo mojne švajcarska

Gledao sam na yt simulaciju sp preko fm23, od 100 simulacija najviše puta osvojila francuska, mislim 12-13 puta.
Mi smo jednom stigli do finala samo i osvojili lol.
Iz 100x

Bukvalno plifu sva ovde predvidjanja juzna amerika je “am I a joke to you?”

Ja onomad predlagao da italija favorit. Mada jos nije pocelo, sutnu iran i italija osvaja :)

Braziljanci opasno jaki, Argentina možda malko tanka pozadi, ali napred ubojiti.
Mrzim Nejmara, pa ne bi voleo Brazil, uz Francuze mislim da jedini imaju po dvojicu jakih na svakoj poziciji.

Niko ne okačinje https://i.redd.it/w65dh8ezscz91.jpg
Jedine zamerke Filip Mladenović i Eraković, umesto njih Ristić (eventualno Terzić) i Nastasić možda. Ostalo topitj.

optimistican si mi nesto po pitanju vlahovica i mitrovica, ali mislim da ti se malo tresu gace smokljo priznajjj

Šta ima mi se tresu ćega kad imamo srbskog FALKAOA

Valja na brazil bez tog dvojca

tekmu sa brazilom sam otpisao, tu je poraz unapred predodređen, bitne su ove ostale