Prijava

Nisam veliki ljubitelj Ronalda, mada je igračina naravno i vrv najbolji fudbaler ikada kad se uzme sve u obzir. Makar najuspešniji. Fascinantna mi je pojava sad jer je premoćan, niko u svetu fudbala ne poseduje moć ni uticaj ni blizu kao on. Postaće milijarder uskoro, a nemirnog je duha, ganjaće uspeh u nečem drugom sad kad završi sa fudbalom jer to mu je pokretač negde.

Uzeo sam sve albume sto imam panini, njih 3 komada, promesao ih gore dole i random okrenuo stranicu i reko kog sad otvorim bice prvak. I otvorio Englesku. Pa vi vidite

Znaci sansa je bila 3/66

A mogao sam da okrenem i na stranicu sa reklamama. Ne, okrenuo sam englesku koja je u top 8 usla i koja lepo igra bas.

Za povratne lopte golmanu bez preke potrebe delio bih šamare, a za golmana koji kreira igru i deli pasove delio bih šamare i šamare.

мароко бољи
буфал стари лисац

Na trenutak sam pomislio da sam procitao zapov post koji ne sadrzi engleske reci xd

Kako kidisu marokanci svaka im cast, mada ce vrv spanci da im urade neku rekonkistu u tipa 72-om minutu iz bukv nicega kako samo oni znaju i umeju

Upalih tek sad utakmicu i za trenutak mi se ucini da igra portugal protiv argentine, nista mi ne bi jasno, mislio sam da neki snimak

Мароко је велики извозник сардина

Jbt al trče ovi marokanci, kao da je početak utakmice. Osice jebene.

Ko igra ko ciganin od cigana gubi.

Svajcarska polufinale

al melkijevi favoriti padaju kao muhe
mogo si bar hrvatsku da staviš na tu listu favorita bem te u glavu

Maroko roko koko coko moko

Preljepo

Juče Japan bolji od Hrvata, nisu prošli
Sada Maroko bolji od Španaca, prošli
Fudbal je jednostavna igra u kojoj na kraju dalje idu Hrvati